Generalna klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego 2005/2006

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1.
Anders Bardal
NOR
1071
 
2.
Morten Solem
NOR
847
-224
3.
Mathias Hafele
AUT
724
-347
4.
Gerald Wambacher
AUT
617
-454
5.
Rok Urbanc
SLO
529
-542
6.
Bastian Kaltenboeck
AUT
526
-545
7.
Harri Olli
FIN
517
-554
8.
Rafał Śliż
POL
478
-593
9.
Daniel Lackner
AUT
463
-608
10.
Roland Mueller
AUT
451
-620
11.
Reinhard Schwarzenberger
AUT
449
-622
12.
Thomas Lobben
NOR
410
-661
13.
Bine Zupan
SLO
398
-673
14.
Stefan Kaiser
AUT
388
-683
15.
Balthasar Schneider
AUT
376
-695
16.
Henning Stensrud
NOR
371
-700
17.
Stefan Thurnbichler
AUT
353
-718
18.
Primoz Roglic
SLO
351
-720
19.
Manuel Fettner
AUT
350
-721
20.
Maximilian Mechler
GER
323
-748
21.
Piotr Żyła
POL
315
-756
22.
Jussi Hautamaeki
FIN
297
-774
23.
Tom Hilde
NOR
284
-787
24.
Kimmo Yliriesto
FIN
261
-810
25.
Emmanuel Chedal
FRA
253
-818
26.
Stephan Hocke
GER
250
-821
27.
Jure Radelj
SLO
244
-827
28.
Jurij Tepes
SLO
236
-835
 
Arttu Lappi
FIN
236
-835
30.
Jure Sinkovec
SLO
235
-836
31.
Veli-Matti Lindstroem
FIN
232
-839
32.
Anze Damjan
SLO
231
-840
33.
Marcin Bachleda
POL
227
-844
34.
Lauri Hakola
FIN
212
-859
35.
Borek Sedlak
CZE
208
-863
36.
Julian Musiol
GER
179
-892
37.
Primoz Pikl
SLO
175
-896
38.
Robert Kranjec
SLO
160
-911
39.
Primoz Zupan
SLO
148
-923
40.
Kai Bracht
GER
147
-924
41.
Seou Choi
KOR
145
-926
 
Krystian Długopolski
POL
145
-926
43.
Jure Bogataj
SLO
140
-931
 
David Lazzaroni
FRA
140
-931
45.
Arthur Pauli
AUT
130
-941
 
Maksim Anisimov
BLR
130
-941
47.
Gorazd Robnik
SLO
120
-951
 
Christian Bruder
GER
120
-951
49.
Taku Takeuchi
JPN
115
-956
50.
Kenshiro Ito
JPN
112
-959
51.
Anders Jacobsen
NOR
109
-962
52.
Andreas Wank
GER
103
-968
53.
Tomasz Pochwała
POL
99
-972
54.
Yukio Sakano
JPN
98
-973
55.
Erik Simon
GER
90
-981
56.
Jernej Damjan
SLO
89
-982
 
Shohei Tochimoto
JPN
89
-982
 
Michal Dolezal
CZE
89
-982
59.
Ondrej Vaculik
CZE
87
-984
60.
Robert Hrgota
SLO
86
-985
61.
Masahiko Harada
JPN
80
-991
62.
Yang Li
CHN
76
-995
63.
Akira Higashi
JPN
73
-998
 
Kalle Keituri
FIN
73
-998
65.
Kazuya Yoshioka
JPN
72
-999
 
Stefan Hula
POL
72
-999
67.
Vincent Descombes Sevoie
FRA
70
-1001
68.
Hiroki Yamada
JPN
69
-1002
69.
Nicolas Dessum
FRA
66
-1005
70.
Tommy Egeberg
NOR
63
-1008
71.
Mario Kuerschner
GER
62
-1009
72.
Christian Ulmer
GER
55
-1016
73.
Hyun-Ki Kim
KOR
54
-1017
 
Hideharu Miyahira
JPN
54
-1017
75.
Lukas Hlava
CZE
52
-1019
 
Matevz Sparovec
SLO
52
-1019
77.
Jon Aaraas
NOR
47
-1024
 
Jakob Grimholm
SWE
47
-1024
79.
Łukasz Rutkowski
POL
46
-1025
 
Juha-Matti Ruuskanen
FIN
46
-1025
81.
Wojciech Skupień
POL
45
-1026
82.
Christoph Lenz
AUT
40
-1031
 
Jan Mazoch
CZE
40
-1031
 
Marco Steinauer
SUI
40
-1031
 
Mario Innauer
AUT
40
-1031
86.
Shingo Ueno
JPN
39
-1032
87.
Zhandong Tian
CHN
37
-1034
88.
Damien Maitre
FRA
33
-1038
89.
Nicolas Fettner
AUT
32
-1039
90.
Marc Krauspenhaar
GER
31
-1040
91.
Heung-Chul Choi
KOR
29
-1042
 
Antonin Hajek
CZE
29
-1042
93.
Nejc Frank
SLO
28
-1043
 
Clint Jones
USA
28
-1043
95.
Michael Moellinger
SUI
26
-1045
96.
Yoshihiko Osanai
JPN
24
-1047
97.
Guido Landert
SUI
23
-1048
98.
Simon Ammann
SUI
22
-1049
 
Thomas Thurnbichler
AUT
22
-1049
100.
Tomisław Tajner
POL
21
-1050
101.
Morten Gjesvold
NOR
20
-1051
102.
Severin Freund
GER
19
-1052
103.
Frantisek Vaculik
CZE
18
-1053
104.
Branko Iskra
SLO
15
-1056
105.
Kim Rene Elverum Sorsell
NOR
13
-1058
106.
Nikolay Karpenko
KAZ
12
-1059
107.
Saso Tadic
SLO
11
-1060
108.
Pierre Emanuel Robe
FRA
10
-1061
 
Olav Magne Doennem
NOR
10
-1061
110.
Kevin Horlacher
GER
9
-1062
111.
Antti Lehtinen
FIN
8
-1063
 
Evgeni Plekhov
RUS
8
-1063
113.
Valery Kobelev
RUS
7
-1064
 
Michael Glasder
USA
7
-1064
 
Nico Faller
GER
7
-1064
 
Dawid Kowal
POL
7
-1064
117.
Petr Chaadaev
BLR
6
-1065
 
Stefan Pieper
GER
6
-1065
119.
Chil-Ku Kang
KOR
5
-1066
 
Alessio Bolognani
ITA
5
-1066
 
Atle Pedersen Roensen
NOR
5
-1066
122.
Andreas Vilberg
NOR
4
-1067
 
Martin Cikl
CZE
4
-1067
124.
Gregor Schlierenzauer
AUT
3
-1068
 
Nicholas Fairall
USA
3
-1068
 
Andreas Stjernen
NOR
3
-1068
 
Volodymyr Boshchuk
UKR
3
-1068
128.
Hartman Rector
USA
2
-1069
 
Patrick Bodmer
GER
2
-1069
 
Wojciech Tajner
POL
2
-1069
 
Christoph Strickner
AUT
2
-1069
132.
Shusaku Hosoyama
JPN
1
-1070
 
Roman Koudelka
CZE
1
-1070
 
Damjan Fras
SLO
1
-1070
 
Tommy Schwall
USA
1
-1070
 
Alexey Korolev
KAZ
1
-1070
 
Mateusz Rutkowski
POL
1
-1070
 
Jens Salumae
EST
1
-1070

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram