Zimowe Igrzyska Olimpijskie – skocznia duża (indywidualnie)
LATA |
1 |
2 |
3 |
Simon Ammann SUI |
Adam Małysz POL |
Gregor Schlierenzauer AUT |
|
Thomas Morgenstern AUT |
Andreas Kofler AUT |
Lars Bystøl NOR |
|
Simon Ammann SUI |
Adam Małysz POL |
Matti Hautamäki FIN |
|
Kazuyoshi Funaki JPN |
Jani Soininen FIN |
Masahiko Harada JPN |
|
Jens Weißflog DDR |
Espen Bredesen NOR |
Andreas Goldberger AUT |
|
Toni Nieminen FIN |
Martin Höllwarth AUT |
Heinz Kuttin AUT |
|
Matti Nykänen FIN
|
Erik Johnsen NOR |
Matjaž Debelak YUG |
|
Matti Nykänen FIN
|
Jens Weißflog DDR |
Pavel Ploc CSV |
|
Jouko Törmänen FIN |
Hubert Neuper AUT |
Jari Puikonen FIN |
|
Karl Schnabl AUT |
Anton Innauer AUT |
Harry Glaß DDR |
|
Wojciech Fortuna POL |
Walter Steiner SUI |
Rainer Schmidt DDR |
|
Vladimir Bielusov URS |
Jiří Raška CSV |
Lars Grini NOR |
|
Toralf Engan NOR |
Veikko Kankkonen FIN |
Torgeir Brandtzæg NOR |
|
Helmut Recknagel DDR |
Niilo Halonen FIN |
Otto Leodolter AUT |
|
1956 – CORTINA D’AMPEZZO |
Antti Hyvärinen FIN |
Aulis Kallakorpi FIN |
Harry Glaß DDR |
1952 – OSLO |
Arnfinn Bergmann NOR |
Torbjørn Falkanger NOR |
Karl Holmström SWE |
1948 – SANKT MORITZ |
Petter Hugsted NOR |
Birger Ruud NOR |
Thorleif Schelderup NOR |
1936 – GARMISCH-PARTENKIRCHEN |
Birger Ruud NOR |
Sven Eriksson SWE |
Reidar Andersen NOR |
1932 – LAKE PLACID |
Birger Ruud NOR |
Hans Beck NOR |
Kaare Wahlberg NOR |
1928 – SANKT MORITZ |
Alf Andersen NOR |
Sigmund Ruud NOR |
Rudolf Burkert CSV |
1924 – CHAMONIX |
Jacob Tullin Thams NOR |
Narve Bonna NOR |
Anders Haugen USA |
Zimowe Igrzyska Olimpijskie – skocznia normalna (indywidualnie)
LATA |
1 |
2 |
3 |
Simon Ammann SUI |
Adam Małysz POL |
Gregor Schlierenzauer AUT |
|
Lars Bystøl NOR |
Matti Hautamäki FIN |
Roar Ljøkelsøy |
|
Simon Ammann SUI |
Sven Hannawald GER |
Adam Małysz POL |
|
Jani Soininen FIN |
Kazuyoshi Funaki JPN |
Andreas Widhölzl AUT |
|
Espen Bredesen NOR |
Lasse Ottesen NOR |
Dieter Thoma GER |
|
1992 – ALBERTVILLE |
Ernst Vettori AUT |
Martin Höllwarth AUT |
Toni Nieminen FIN |
1988 – CALGARY |
Matti Nykänen FIN
|
Erik Johnsen NOR |
Jari Puikkonen FIN |
1984 – SARAJEWO |
Jens Weißflog DDR |
Matti Nykänen FIN
|
Pavel Ploc CSV |
1980 – LAKE PLACID |
Anton Innauer AUT |
Manfred Deckert DDR Hirokazu Yagi JPN |
– |
1976 – INNSBRUCK |
Hans-Georg |
Jochen Danneberg DDR |
Karl Schnabl AUT |
1972 – SAPPORO |
Yukio Kasaya JPN |
Akitsugu Konno JPN |
Seiji Aochi JPN |
1968 – GRENOBLE |
Jiří Raška CSV |
Reinhold Bachler AUT |
Baldur Preiml AUT |
1964 – INNSBRUCK |
Veikko Kankkonen FIN |
Toralf Engan NOR |
Torgeir Brandtzæg NOR |