Generalna klasyfikacja PŚ sezonu 2009/2010

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1.
Simon Ammann
SUI
1649
 
2.
Gregor Schlierenzauer
AUT
1368
-281
3.
Thomas Morgenstern
AUT
944
-705
4.
Andreas Kofler
AUT
893
-756
5.
Adam Małysz
POL
842
-807
6.
Wolfgang Loitzl
AUT
760
-889
7.
Anders Jacobsen
NOR
557
-1092
8.
Martin Koch
AUT
545
-1104
9.
Björn Einar Romören
NOR
517
-1132
10.
Robert Kranjec
SLO
503
-1146
11.
Janne Ahonen
FIN
494
-1155
12.
Michael Uhrmann
GER
424
-1225
13.
David Zauner
AUT
403
-1246
14.
Harri Olli
FIN
367
-1282
15.
Emmanuel Chedal
FRA
365
-1284
16.
Daiki Ito
JPN
359
-1290
17.
Noriaki Kasai
JPN
344
-1305
18.
Johan Remen Evensen
NOR
337
-1312
19.
Pascal Bodmer
GER
336
-1313
20.
Michael Neumayer
GER
285
-1364
21.
Andreas Wank
GER
259
-1390
22.
Jakub Janda
CZE
256
-1393
23.
Antonin Hajek
CZE
230
-1419
24.
Kamil Stoch
POL
203
-1446
25.
Stefan Thurnbichler
AUT
201
-1448
26.
Tom Hilde
NOR
180
-1469
27.
Matti Hautamäki
FIN
154
-1495
28.
Dimitry Vassiliev
RUS
151
-1498
29.
Martin Schmitt
GER
150
-1499
30.
Roar Ljoekelsoey
NOR
140
-1509
31.
Jernej Damjan
SLO
134
-1515
32.
Shohei Tochimoto
JPN
124
-1525
33.
Andreas Küttel
SUI
111
-1538
34.
Kalle Keituri
FIN
110
-1539
35.
Peter Prevc
SLO
106
-1543
36.
Anders Bardal
NOR
99
-1550
37.
Sebastian Colloredo
ITA
96
-1553
38.
Fumihisa Yumoto
JPN
84
-1565
39.
Mario Innauer
AUT
82
-1567
 
Manuel Fettner
AUT
82
-1567
41.
Łukasz Rutkowski
POL
79
-1570
42.
Severin Freund
GER
75
-1574
43.
Lukas Mueller
AUT
71
-1578
44.
Mitja Meznar
SLO
64
-1585
45.
Andreas Morassi
ITA
60
-1589
 
Krzysztof Miętus
POL
60
-1589
47.
Vincent Descombes Sevoie
FRA
59
-1590
48.
Lukas Hlava
CZE
56
-1593
49.
Taku Takeuchi
JPN
54
-1595
 
Michael Hayboeck
AUT
54
-1595
 
Janne Happonen
FIN
54
-1595
52.
Borek Sedlak
CZE
51
-1598
53.
Jan Matura
CZE
45
-1604
54.
Georg Späth
GER
42
-1607
55.
Olli Muotka
FIN
41
-1608
56.
Andreas Stjernen
NOR
36
-1613
57.
Pavel Karelin
RUS
34
-1615
58.
Primoz Pikl
SLO
33
-1616
59.
Marcin Bachleda
POL
32
-1617
60.
Anders Fannemel
NOR
26
-1623
 
Denis Kornilov
RUS
26
-1623
62.
Martin Cikl
CZE
23
-1626
63.
Stefan Hula
POL
20
-1629
 
Roman Koudelka
CZE
20
-1629
 
Grzegorz Miętus
POL
20
-1629
66.
Yukio Sakano
JPN
17
-1632
67.
Ville Larinto
FIN
16
-1633
68.
Vitaliy Shumbarets
UKR
13
-1636
69.
Akseli Kokkonen
NOR
11
-1638
 
Vegard Haukoe-Sklett
NOR
11
-1638
71.
Jurij Tepes
SLO
10
-1639
 
Kento Sakuyama
JPN
10
-1639
73.
Kazuya Yoshioka
JPN
9
-1640
74.
Maximilian Mechler
GER
8
-1641
75.
Yuta Watase
JPN
7
-1642
76.
Dimitry Ipatov
RUS
6
-1643
77.
Kimmo Yliriesto
FIN
5
-1644
 
Florian Schabereiter
AUT
5
-1644
79.
Robert Hrgota
SLO
4
-1645
80.
Ilja Rosliakov
RUS
3
-1646
 
Stephan Hocke
GER
3
-1646
82.
Hyun Ki-Kim
KOR
2
-1647
 
Kai Kovaljeff
FIN
2
-1647
 
Alexey Korolev
KAZ
2
-1647
 
Nikolay Karpenko
KAZ
2
-1647
 
Roberto Dellasega
ITA
2
-1647
 
Atle Pedersen Roensen
NOR
2
-1647
 
Takanobu Okabe
JPN
2
-1647
 
Akira Higashi
JPN
2
-1647
90.
Tobias Bogner
GER
1
-1648
 
Richard Freitag
GER
1
-1648
 
Kenneth Gangnes
NOR
1
-1648

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram