TAJNER DZIĘKUJE SZTABOWI ORAZ SKOCZKOM

Po mistrzostwach Polski w Zakopanem prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner pogratulował naszym skoczkom i całemu sztabowi wyników osiągniętych w tym sezonie zimowym. Po raz pierwszy od lat nie było niestety transmisji z mistrzostw i – jak zapowiedział prezes Tajner – PZN nie przejdzie nad tym do porządku dziennego.

– Chciałbym podziękować naszym skoczkom oraz sztabowi trenerskiemu, ponieważ tak wzorowo pracującego sztabu i tak wzorowej współpracy między grupami prowadzonymi przez Łukasza Kruczka i Roberta Mateję dawno już nie było. To świetnie rokuje na przyszłość, dobra współpraca to początek wszystkiego dobrego, co dzieje się w naszych skokach. Gratuluję i dziękuję za to, co robią, bo czynią to dobrze, z pasją i zaangażowaniem – gratulował prezes PZN Apoloniusz Tajner.

Prezes Tajner jest zadowolony z wyników osiągniętych w tym sezonie. – Moim zdaniem cały ten sezon był bardzo dobry. Myślę, że zniknęła niepewność, jak to będzie bez Adama Małysza. Piąte miejsce Kamila Stocha w klasyfikacji generalnej PŚ potwierdziło, że mamy naturalnego lidera naszego zespołu, a do tego trzeba dodać dobre starty drużyny, w tym trzecie miejsce w Lahti oraz postawę młodego zaplecza.

Więcej na www.pzn.pl

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram