48. Turniej Czterech Skoczni (1999/2000)

 

zawodnik

kraj

punkty

strata

1.

Andreas Widhoelzl

AUT

987,8

 

2.

Janne Ahonen

FIN

963,5

-24,3

3.

Martin Schmitt

GER

960,5

-27,3

4.

Sven Hannawald

GER

944

-43,8

5.

Andreas Goldberger

AUT

930,9

-56,9

6.

Masahiko Harada

JPN

902,9

-84,9

7.

Hideharu Miyahira

JPN

896,6

-91,2

8.

Lasse Ottesen

NOR

883,8

-104

9.

Ville Kantee

FIN

882,4

-105,4

10.

Jani Soininen

FIN

870,8

-117

11.

Stefan Horngacher

AUT

868,8

-119

12.

Michal Dolezal

CZE

858,6

-129,2

13.

Kazuyoshi Funaki

JPN

852,5

-135,3

14.

Risto Jussilainen

FIN

838,1

-149,7

15.

Matti Hautamaeki

FIN

833

-154,8

16.

Peter Zonta

SLO

825,1

-162,7

17.

Mika Laitinen

FIN

775,2

-212,6

18.

Hansjoerg Jaekle

GER

765,1

-222,7

19.

Roar Ljoekelsoey

NOR

703,7

-284,1

20.

Noriaki Kasai

JPN

686,9

-300,9

21.

Wolfgang Loitzl

AUT

684

-303,8

22.

Frank Loeffler

GER

666,5

-321,3

23.

Roberto Cecon

ITA

616,6

-371,2

24.

Michael Uhrmann

GER

594,3

-393,5

25.

Jussi Hautamaeki

FIN

590,7

-397,1

26.

Alexander Herr

GER

581,9

-405,9

27.

Gerd Siegmund

GER

562,4

-425,4

28.

Kazuki Nishishita

JPN

558,7

-429,1

29.

Martin Koch

AUT

529,8

-458

30.

Nicolas Dessum

FRA

465,4

-522,4

31.

Adam Małysz

POL

447,4

-540,4

32.

Tommy Ingebrigtsen

NOR

419,7

-568,1

33.

Hiroya Saito

JPN

400,4

-587,4

34.

Reinhard Schwarzenberger

AUT

388,3

-599,5

35.

Heung-Chul Choi

KOR

387,4

-600,4

36.

Pekka Salminen

FIN

354

-633,8

37.

Dimitry Vassiliev

RUS

346,8

-641

38.

Morten Aagheim

NOR

323,6

-664,2

39.

Wojciech Skupień

POL

280,4

-707,4

40.

Kazuya Yoshioka

JPN

258,1

-729,7

41.

Wilhelm Brenna

NOR

246,4

-741,4

42.

Jakub Hlava

CZE

238,7

-749,1

43.

Sylvain Freiholz

SUI

234,3

-753,5

44.

Marco Steinauer

SUI

216

-771,8

45.

Ivan Lunardi

ITA

215,4

-772,4

46.

Christian Nagiller

AUT

165,2

-822,6

47.

Primoz Zupan-Urh

SLO

164,4

-823,4

48.

Ronny Hornschuh

GER

158

-829,8

49.

Henning Stensrud

NOR

157,2

-830,6

50.

Fabian Ebenhoch

AUT

156,9

-830,9

51.

Primoz Peterka

SLO

147,1

-840,7

52.

Jaroslav Sakala

CZE

144

-843,8

53.

Reinhard Eberl

AUT

142

-845,8

54.

Martin Hoellwarth

AUT

140,4

-847,4

55.

Robert Mateja

POL

130,8

-857

56.

Christof Duffner

GER

125,3

-862,5

57.

Bernhard Metzler

AUT

119,8

-868

58.

Martin Zimmermann

AUT

111,5

-876,3

59.

Stefan Kaiser

AUT

95,5

-892,3

60.

Florian Liegl

AUT

90,6

-897,2

61.

Thoas Hoerl

AUT

85

-902,8

62.

Yuta Watase

JPN

79,3

-908,5

63.

Wilfried Eberharter

AUT

78,2

-909,6

64.

Dirk Else

GER

77,9

-909,9

65.

Hyun-Ki Kim

KOR

71

-916,8

66.

Maximilian Mechler

GER

70,6

-917,2

67.

Karl-Heinz Dorner

AUT

69,6

-918,2

68.

Blaz Vrhovnik

SLO

68,8

-919

69.

Michael Moellinger

GER

68,3

-919,5

70.

Simon Ammann

SUI

68,2

-919,6

71.

Brendann Doran

USA

67

-920,8

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram