46. Turniej Czterech Skoczni (1997/1998)

 

zawodnik

kraj

punkty

strata

1.

Kazuyoshi Funaki

JPN

944

 

2.

Sven Hannawald

GER

912,8

-31,2

3.

Janne Ahonen

FIN

907

-37

4.

Andreas Goldberger

AUT

884,4

-59,6

5.

Jani Soininen

FIN

863,7

-80,3

6.

Dieter Thoma

GER

859,1

-84,9

7.

Andreas Widhoelzl

AUT

831,8

-112,2

8.

Stefan Horngacher

AUT

808,8

-135,2

9.

Kazuya Yoshioka

JPN

804,3

-139,7

10.

Masahiko Harada

JPN

777,9

-166,1

11.

Reinhard Schwarzenberger

AUT

770,9

-173,1

12.

Jaroslav Sakala

CZE

759,9

-184,1

13.

Hiroya Saito

JPN

759,6

-184,4

14.

Martin Hoellwarth

AUT

755,4

-188,6

15.

Hansjoerg Jaekle

GER

721,8

-222,2

16.

Henning Stensrud

NOR

703

-241

17.

Michael Wagner

GER

695,5

-248,5

18.

Lasse Ottesen

NOR

625,5

-318,5

19.

Yoshikazu Norota

JPN

612,9

-331,1

20.

Ari-Pekka Nikkola

FIN

609,7

-334,3

21.

Mika Laitinen

FIN

564,1

-379,9

22.

Primoz Peterka

SLO

564

-380

23.

Frantisek Jez

CZE

542,8

-401,2

24.

Noriaki Kasai

JPN

526,8

-417,2

25.

Kimmo Savolainen

FIN

498,1

-445,9

26.

Kenji Suda

JPN

470,1

-473,9

27.

Martin Schmitt

GER

466,1

-477,9

28.

Valery Kobelev

RUS

451,3

-492,7

29.

Michal Dolezal

CZE

442,5

-501,5

30.

Adam Małysz

POL

434,5

-509,5

31.

Wolfgang Loitzl

AUT

387,5

-556,5

32.

Kristian Brenden

NOR

386,8

-557,2

33.

Takanobu Okabe

JPN

382,7

-561,3

34.

Sylvain Freiholz

SUI

381,1

-562,9

35.

Matthias Wallner

AUT

363,9

-580,1

36.

Roberto Cecon

ITA

355,1

-588,9

37.

Ronny Hornschuh

GER

351,4

-592,6

38.

Roar Ljoekelsoey

NOR

350,5

-593,5

39.

Christof Duffner

GER

342,9

-601,1

40.

Ville Kantee

FIN

337,1

-606,9

41.

Lucas Chevalier-Girod

FRA

328,3

-615,7

42.

Michael Kury

AUT

322,3

-621,7

43.

Peter Zonta

SLO

307,7

-636,3

44.

Matti Hautamaeki

FIN

294,5

-649,5

45.

Espen Bredesen

NOR

275,4

-668,6

46.

Havard Lie

NOR

272,3

-671,7

47.

Bruno Reuteler

SUI

260,4

-683,6

48.

Simon Ammann

SUI

257,1

-686,9

49.

Heung-Chul Choi

KOR

247,9

-696,1

50.

Alexander Herr

GER

240,3

-703,7

51.

Jussi Hautamaeki

FIN

228,6

-715,4

52.

Jakub Janda

CZE

216,7

-727,3

53.

Nicolas Dessum

FRA

203,9

-740,1

54.

Dmitri Chvykov

KAZ

190,9

-753,1

55.

Miha Rihtar

SLO

182,7

-761,3

56.

Robert Mateja

POL

170,8

-773,2

57.

Ralf Gebstedt

GER

169,6

-774,4

58.

Michael Uhrmann

GER

155,2

-788,8

59.

Ivan Lunardi

ITA

147,1

-796,9

60.

Blaz Vrhovnik

SLO

142,5

-801,5

61.

Stian Kvarstad

NOR

125,4

-818,6

62.

Frank Reichel

GER

95,6

-848,4

63.

Krystian Długopolski

POL

83,3

-860,7

64.

Jerome Gay

FRA

79,8

-864,2

65.

Wojciech Skupień

POL

77,8

-866,2

66.

Gerd Siegmund

GER

77,6

-866,4

67.

Tommy Ingebrigtsen

NOR

75

-869

68.

Klaus Allgayer

SUI

73,9

-870,1

69.

Karl-Heinz Dorner

AUT

73,4

-870,6

70.

Marco Steinauer

SUI

72,6

-871,4

 

Roland Audenrieth

GER

72,6

-871,4

72.

Adolf Grugger

AUT

68,4

-875,6

73.

Fabian Ebenhoch

AUT

65,2

-878,8

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram