47. Turniej Czterech Skoczni (1998/1999)

 

zawodnik

kraj

punkty

strata

1.

Janne Ahonen

FIN

960,6

 

2.

Noriaki Kasai

JPN

953

-7,6

3.

Hideharu Miyahira

JPN

916,8

-43,8

4.

Martin Schmitt

GER

915,6

-45

5.

Kazuyoshi Funaki

JPN

905

-55,6

6.

Kazuya Yoshioka

JPN

897,5

-63,1

7.

Stefan Horngacher

AUT

890,7

-69,9

8.

Masahiko Harada

JPN

882,1

-78,5

9.

Andreas Goldberger

AUT

871,3

-89,3

10.

Dieter Thoma

GER

850,2

-110,4

11.

Hiroya Saito

JPN

844,7

-115,9

12.

Sven Hannawald

GER

841,1

-119,5

13.

Morten Aagheim

NOR

818

-142,6

14.

Reinhard Schwarzenberger

AUT

809,3

-151,3

15.

Andreas Widhoelzl

AUT

796

-164,6

16.

Jakub Suchacek

CZE

794,6

-166

17.

Nicolas Dessum

FRA

790,4

-170,2

18.

Wolfgang Loitzl

AUT

790,3

-170,3

19.

Kristian Brenden

NOR

760,4

-200,2

20.

Christian Meyer

NOR

695

-265,6

21.

Tommy Ingebrigtsen

NOR

663

-297,6

22.

Lasse Ottesen

NOR

651,7

-308,9

23.

Alexander Herr

GER

638,2

-322,4

24.

Mika Laitinen

FIN

598,9

-361,7

25.

Jani Soininen

FIN

562,9

-397,7

26.

Gerd Siegmund

GER

549,4

-411,2

27.

Hansjoerg Jaekle

GER

542,6

-418

28.

Primoz Peterka

SLO

513,8

-446,8

29.

Martin Hoellwarth

AUT

507,7

-452,9

30.

Takanobu Okabe

JPN

497,2

-463,4

31.

Peter Zonta

SLO

487,4

-473,2

32.

Roberto Cecon

ITA

479,4

-481,2

33.

Damjan Fras

SLO

469,5

-491,1

34.

Ronny Hornschuh

GER

442,4

-518,2

35.

Wojciech Skupień

POL

407,7

-552,9

36.

Kristoffer Jaafs

SWE

373,4

-587,2

37.

Risto Jussilainen

FIN

372,8

-587,8

38.

Janne Vaeaetaeinen

FIN

370,3

-590,3

39.

Valery Kobelev

RUS

349,5

-611,1

40.

Ivan Lunardi

ITA

333

-627,6

41.

Artur Khamidullin

RUS

320

-640,6

42.

Yong-Jik Choi

KOR

244,1

-716,5

43.

Adam Małysz

POL

244

-716,6

44.

Christof Duffner

GER

235,8

-724,8

45.

Bruno Reuteler

SUI

196

-764,6

46.

Lucas Chevalier-Girod

FRA

188,8

-771,8

47.

Marco Steinauer

SUI

183,8

-776,8

48.

Roland Audenrieth

GER

183,4

-777,2

49.

Jakub Janda

CZE

177,6

-783

50.

Veli-Matti Lindstroem

FIN

164,7

-795,9

51.

Wilfried Eberharter

AUT

143,1

-817,5

52.

Stanislav Filimonov

KAZ

134,9

-825,7

53.

Dmitri Chvykov

KAZ

133,8

-826,8

54.

Robert Mateja

POL

133,6

-827

55.

Michal Dolezal

CZE

129,4

-831,2

56.

Matthias Wallner

AUT

123,7

-836,9

57.

Martin Koch

AUT

117

-843,6

58.

Georg Spaeth

GER

97,2

-863,4

59.

Jakub Hlava

CZE

92

-868,6

60.

Leif Frey

GER

90,5

-870,1

61.

Massimo Vellar

ITA

89,7

-870,9

62.

Simon Ammann

SUI

89

-871,6

63.

Bine Norcic

SLO

88,9

-871,7

64.

Blaz Vrhovnik

SLO

83,8

-876,8

65.

Roar Ljoekelsoey

NOR

83

-877,6

66.

Johan Munters

SWE

78,5

-882,1

67.

Toni Nieminen

FIN

77,5

-883,1

68.

Wilhelm Brenna

NOR

73,9

-886,7

69.

Pavel Gaiduk

KAZ

50,8

-909,8

70.

Martin Mesik

SVK

47

-913,6

 

Alan Alborn

USA

47

-913,6

72.

Karl-Heinz Dorner

AUT

37,6

-923

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram