ROMOEREN: NIE WYPADŁEM AŻ TAK ŹLE

Romoeren

Choć tegoroczne Letnie Grand Prix nie jest zbyt udane dla Bjørna Einara Romørena (34. miejsce w klasyfikacji ogólnej) i w Hinterzarten także nie popisał się najlepszą formą, to sam zainteresowany nie zalicza tych skoków do najgorszych:

„Gdy zobaczyłem wyniki, pomyślałem, że nie spisałem się najlepiej, ale po przeanalizowaniu całego weekendu i moich postepów z dluższej perspektywy czasu, to nie wypadłem aż tak źle”.

Po pierwszym skoku osiągnął wynik 91 metrów co dało mu 34. miejsce i nie pozwoliło zakwalifikować się do drugiej serii. Jednak Romøren nie poddał sie i prosto po zakończeniu konkursu w Hinterzarten, udał sie na trening. Sportowiec w wolnym czasie, między konkursami, rozwijał swój siatkarski talent, pokonując swoich kolegów. „Dla mnie jedynym zwyciestwem, była wygrana w siatkówce.” – ocenił z humorem.

Skoczek zachwala swojego drużynowego kolegę Toma Hilde: „Tom znowu pokazał świetną formę i uzyskał czwarte miejsce. Miał ogólnie dobry weekend tylko z kilkoma słabszymi skokami. Miło widzeć, że utrzymuje się na wysokim poziomie.”

Źródło: romoeren.com

 

 

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram