JAKUB JANDA – SKOCZEK i ORGANIZATOR ZAWODÓW

Podczas organizowanego niedawno I Memoriału Jiri Raski Jakub Janda pełnił podwójną rolę. Po pierwsze oczywiście był jego uczestnikiem, ale sprawdził się również jako organizator. Razem z Janem Mazochem zorganizowali tą specjalną sportową imprezę. Czeski skoczek opowiedział o tym przedsięwzięciu, jak również o nowych kombinezonach.

 

„Razem z Janem Mazochem zorganizowaliśmy mam nadzieję wspaniałą imprezę, choć nie było łatwo. Miałem prawdziwie urwanie głowy. Raz po treningu musiałem szybko udać się na spotkanie organizatorów. Jeżeli chodzi o moje skoki na memoriale to nie jestem z nich zadowolony. Skoki były ani dobre ani złe. W tej chwili jestem w trakcie cyklu treningowego i jego się trzymam. Start w Memoriale Jiri Raszki był wspaniałym przeżyciem, ale pozwolił mi również sprawdzić się na tle innych zawodników” – ocenił Memoriał Raski Jakub Janda.

Czeski skoczek wyraził również swoją opinię na temat nowych przepisów dotyczących kombinezonów.

„Według mnie nowe przepisy są złym rozwiązaniem. Duża ilość zawodników ma z nimi problemy. Jedynym plusem tej sytuacji jest fakt, że przedtem wszyscy się sprzeczali o odstawanie kombinezonów od ciała. Teraz ta sprawa jes uregulowana i zapobiega kłótniom. Jednak ogółem jestem przeciwnikiem tej reformy.”

Źródło: skoky.net

Podczas organizowanego niedawno I Memoriału JiriRaszki Jakub Janda pełnił podwójną rolę. Po pierwsze oczywiście był jego uczestnikiem, ale sprawdził się również jako organizator. Razem z Janem Mazochem zorganizowali Memoriał Raszki. Czeski skoczek opowiedział o tym przedsięwzięciu, jak również o nowych kombinezonach.

„Razem z Janem Mazochem zorganizowaliśmy mam nadzieję wspaniałą imprezę, choć nie było łatwo. Miałem prawdziwie urwanie głowy. Raz po treningu musiałem szybko udać się na spotkanie organizatorów. Jeżeli chodzi o moje skoki na memoriale to nie jestem z nich zadowolony. Skoki były ani dobre ani złe. W tej chwili jestem w trakcie cyklu treningowego i jego się trzymam. Start w Memoriale Jiri Raszki był wspaniałym przeżyciem, ale pozwolił mi również sprawdzić się na tle innych zawodników”- ocenił Memoriał Jiri Raszki Jakub Janda.

Czeski skoczek wyraził również swoją opinię na temat nowych  przepisów dotyczących kombinezonów.

„Według mnie nowe przepisy są złym rozwiązaniem. Duża ilość zawodników ma z nimi problemy. Jedynym plusem tej sytuacji jest fakt, że przedtem wszyscy się sprzeczali o odstawanie kombinezonów od ciała. Teraz ta sprawa jes uregulowana i zapobiega kłótniom. Jednak ogółem jestem przeciwnikiem tej reformy”

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram