VOGT I TAKANASHI TRYUMFUJĄ W DRUGIM DNIU TRENINGÓW

W dniu oficjalnego rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Val di Fiemme swoje kolejne serie treningowe rezegrały Panie. W dzisiejszym pierwszym treningu zwyciężyła Carina Vogt, przed Sarah Hendrickson i Chiarą Hoezel. Z kolei w drugiej rundzie wygrała Sara Takanashi. Druga była Jacqueline Seifriedsberger, zaś trzecia Jessica Jerome.

{jcomments on}
Pierwszy trening na skoczni HS 106 padł łupem Cariny Vogt, która skoczyła 98 metrów. Druga miejsce zajęła Sarah Hendrickson (97,5 m.), a trzecia po skoku na odległość 96 metrów był Chiara Hoezel. Kolejne miejsca zajmowały: 4. Sara Takanashi (97.), 5. Coline Mattel (95m.) i 6. Svenja Wuerth (95,5 metra).

W drugiej rundzie trenigowej na Trampolino dal Ben po skoku na odległość 99,5 metra tryumfowała Sara Takanashi. Za Japonką uplasowały się Jacqueline Seifriedsberger i Jessica Jerome, które skoczyły po 98 metrów. Tuż za podium znalazły się: Annete Sagen (96m.), Sarah Hendrickson (96m.) oraz dobrze spisująca się w obu dzisiejszych treningach Chiara Hoezel, który uzyskała 93,5 metra.

Ze skoków w obu dzisiejszych treningach zrezygnowała Katja Pozun.

Pełne wyniki obu dzisiejszych treningów są TUTAJ

 informacja własna

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram