Letnia Grand Prix 2006

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1.
Adam Małysz
POL
545
 
2.
Wolfgang Loitzl
AUT
486
-59
3.
Andreas Kofler
AUT
397
-148
4.
Simon Ammann
SUI
393
-152
5.
Gregor Schlierenzauer
AUT
330
-215
6.
Andreas Kuettel
SUI
303
-242
7.
Janne Happonen
FIN
252
-293
8.
Anders Bardal
NOR
221
-324
9.
Jakub Janda
CZE
196
-349
10.
Anders Jacobsen
NOR
184
-361
11.
Jernej Damjan
SLO
183
-362
12.
Antonin Hajek
CZE
168
-377
13.
Manuel Fettner
AUT
165
-380
14.
Roman Koudelka
CZE
157
-388
15.
Georg Spaeth
GER
144
-401
16.
Dimitry Ipatov
RUS
128
-417
17.
Michael Uhrmann
GER
118
-427
18.
Martin Hoellwarth
AUT
115
-430
19.
Matti Hautamaeki
FIN
114
-431
20.
Daiki Ito
JPN
109
-436
21.
Denis Kornilov
RUS
103
-442
22.
Andreas Widhoelzl
AUT
101
-444
 
Martin Schmitt
GER
101
-444
24.
Bjoern Einar Romoeren
NOR
99
-446
25.
Tom Hilde
NOR
98
-447
26.
Thomas Morgenstern
AUT
96
-449
27.
Lars Bystoel
NOR
94
-451
 
Takanobu Okabe
JPN
94
-451
29.
Tami Kiuru
FIN
91
-454
30.
Noriaki Kasai
JPN
86
-459
31.
Janne Ahonen
FIN
84
-461
32.
Dimitry Vassiliev
RUS
80
-465
33.
Harri Olli
FIN
74
-471
 
Thomas Lobben
NOR
74
-471
35.
Michael Neumayer
GER
72
-473
36.
David Lazzaroni
FRA
71
-474
37.
Kamil Stoch
POL
66
-479
38.
Sigurd Pettersen
NOR
64
-481
 
Martin Koch
AUT
64
-481
40.
Sebastian Colloredo
ITA
61
-484
41.
Primoz Pikl
SLO
59
-486
42.
Christian Ulmer
GER
57
-488
43.
Taku Takeuchi
JPN
54
-491
44.
Wojciech Skupień
POL
51
-494
45.
Rok Benkovic
SLO
47
-498
46.
Roar Ljoekelsoey
NOR
46
-499
47.
Balthasar Schneider
AUT
42
-503
48.
Rafał Śliż
POL
37
-508
49.
Stefan Thurnbichler
AUT
35
-510
50.
Jure Sinkovec
SLO
33
-512
51.
Kenshiro Ito
JPN
31
-514
52.
Ilja Rosliakov
RUS
28
-517
53.
Jan Mazoch
CZE
25
-520
54.
Jurij Tepes
SLO
24
-521
55.
Andrea Morassi
ITA
21
-524
 
Joerg Ritzerfeld
GER
21
-524
57.
Emmanuel Chedal
FRA
20
-525
 
Primoz Peterka
SLO
20
-525
59.
Michael Moellinger
SUI
19
-526
60.
Jens Salumae
EST
16
-529
 
Primoz Roglic
SLO
16
-529
62.
Stephan Hocke
GER
14
-531
 
Andreas Wank
GER
14
-531
64.
Mario Innauer
AUT
13
-532
65.
Mathias Hafele
AUT
12
-533
66.
Guido Landert
SUI
10
-535
 
Seou Choi
KOR
10
-535
68.
Rok Urbanc
SLO
9
-536
69.
Martin Mesik
SVK
7
-538
 
Tsuyoshi Ichonohe
JPN
7
-538
71.
Florian Liegl
AUT
5
-540
 
Kazuya Yoshioka
JPN
5
-540
 
Shusaku Hosoyama
JPN
5
-540
74.
Julian Musiol
GER
4
-541
 
Jussi Hautamaeki
FIN
4
-541
76.
Ildar Fatchullin
RUS
3
-542
 
Petr Chaadaev
BLR
3
-542
78.
Kalle Keituri
FIN
2
-543
 
Jure Bogataj
SLO
2
-543
 
Stefan Hula
POL
2
-543
81.
Robert Mateja
POL
1
-544
 
Gorazd Robnik
SLO
1
-544

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram