POLKI STARTUJĄ w ALPEN CUP w PREDAZZO

Magdalena Pałasz i Joanna Szwab, fot. Bartosz LejaJuż w czasie najbliższego weekendu w Predazzo odbędą się zawody z cyklu Alpen Cup. Skoczkinie i skoczkowie będą rywalizować we włoskim Predazzo, gdzie już w lutym odbędą się też Mistrzostwa Świata Juniorów. Na starcie są reprezentantki Polski.

 

Magdalena Pałasz i Joanna Szwab wystartują w Predazzo i będzie to ich pierwszy oficjalny Predazzo 'Trampolino dal Ben', fot. Berkutschistart od Pucharu Świata w Hinterzarten (grudzień 2013). Najprawdopodobniej będą to też ich ostatnie oficjalne skoki przed Mistrzostwami Świata Juniorów (27 stycznia – 2 lutego 2014), które również odbędą się w dolinie Fiemme. Polki są we Włoszech od kilku dni.

Na starcie zawodów Alpen Cup jest też kilka zawodniczek znanych dobrze kibicom z żeńskich Pucharów Świata, m.in. Słowenki – Ema Klinec i Ursa Bogataj. Najliczniej reprezentowane będą jednak Niemki i Austriaczki, wraz z liderką cyklu – Elisabeth Raudaschl.

LISTA STARTOWA PAŃ

 

W Predazzo rywalizować będą także panowie, jednak nie ma wśród nich Polaków. Najmocniejsze wydają się być reprezentacje Słowenii i Austrii na czele z liderem cyklu – Patrickiem Streitlerem.

LISTA STARTOWA PANÓW

 

Program Alpen Cup w Predazzo (HS-106):

 • 10.01.2014 r. (piątek):
  • 8:30 – oficjalne treningi kobiet i mężczyzn
  • 16:00 – seria próbna kobiet i mężczyzn
  • 17:00 – KONKURSY INDYWIDUALNE KOBIET i MĘŻCZYZN
 • 11.01.2014 r. (sobota):
  • 9:00 – seria próbna kobiet i mężczyzn
  • 10:00 – KONKURSY INDYWIDUALNE KOBIET i MĘŻCZYZN
 

informacja własna

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram