63. Turniej Czterech Skoczni (2014/2015)

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zwycięzca
28.12.2014 r. (niedziela)
29.12.2014 r. (poniedziałek)
Oberstdorf (Niemcy) odwołane
Oberstdorf (Niemcy) >>>
HS-137
HS-137
-
S. Kraft 
01.01.2015 r. (czwartek)
Ga-Pa (Niemcy) >>>
HS-140
A. Jacobsen 
04.01.2015 r. (niedziela)
Innsbruck (Austria) >>>
HS-130
 R. Freitag
06.01.2015 r. (wtorek)
Bischofshofen (Austria) >>>
HS-140
M. Hayboeck 
 

Klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stefan Kraft
AUT
1106,7
 
2
Michael Hayboeck
AUT
1100,7
-6
3
Peter Prevc
SLO
1077,2
-29,5
4
Noriaki Kasai
JPN
1074,8
-31,9
5
Anders Jacobsen
NOR
1060,1
-46,6
6
Richard Freitag
GER
1056,8
-49,9
7
Gregor Schlierenzauer
AUT
1050,2
-56,5
8
Severin Freund
GER
1022,5
-84,2
9
Roman Koudelka
CZE
1013,4
-93,3
10
Kamil Stoch
POL
1009,4
-97,3
11
Anders Fannemel
NOR
981,1
-125,6
12
Marinus Kraus
GER
954,9
-151,8
13
Michael Neumayer
GER
932,8
-173,9
14
Stephan Leyhe
GER
931,8
-174,9
15
Dimitry Vassiliev
RUS
924,9
-181,8
16
Thomas Diethart
AUT
899,8
-206,9
17
Simon Ammann
SUI
898,9
-207,8
18
Rune Velta
NOR
852
-254,7
19
Piotr Żyła
POL
819,4
-287,3
20
Anders Bardal
NOR
810,7
-296
21
Johann Andre Forfang
NOR
802,1
-304,6
22
Jernej Damjan
SLO
771,9
-334,8
23
Andras Kofler
AUT
720,9
-385,8
24
Taku Takeuchi
JPN
713
-393,7
25
Phillip Sjoeen
NOR
701,5
-405,2
26
Nejc Dezman
SLO
669,8
-436,9
27
Matjaz Pungertar
SLO
669,7
-437
28
Jan Matura
CZE
658,7
-448
29
Robert Kranjec
SLO
657,5
-449,2
30
Lauri Asikainen
FIN
647,4
-459,3
31
Jarkko Maeaettae
FIN
635,8
-470,9
32
Daiki Ito
JPN
604,5
-502,2
33
Daniel Wenig
GER
561,3
-545,4
34
Gregor Deschwanden
SUI
558,1
-548,6
35
Vladislav Boyarintsev
RUS
556,1
-550,6
36
Dawid Kubacki
POL
535,8
-570,9
37
Aleksander Zniszczoł
POL
502
-604,7
38
Junshiro Kobayashi
JPN
492,3
-614,4
39
Manuel Fettner
AUT
446
-660,7
40
Daniel-Andre Tande
NOR
439,2
-667,5
41
Kento Sakuyama
JPN
424,4
-682,3
42
Anssi Koivuranta
FIN
396,6
-710,1
43
Ilmir Hazetdinov
RUS
325,6
-781,1
44
Vincent Descombes Sevoie
FRA
304,6
-802,1
45
Manuel Poppinger
AUT
304,3
-802,4
46
Jakub Janda
CZE
303,9
-802,8
47
Ronan Lamy Chappuis
FRA
303,5
-803,2
48
Andreas Wank
GER
296,4
-810,3
49
Rok Justin
SLO
195,8
-910,9
50
Markus Eisenbichler
GER
195,4
-911,3
51
Sami Niemi
FIN
192,8
-913,9
52
Nicholas Fairall
USA
189
-917,7
53
Clemens Aigner
AUT
187,1
-919,6
54
Vladimir Zografski
BUL
185,2
-921,5
55
Davide Bresadola
ITA
181,2
-925,5
56
Mikhail Maksimochkin
RUS
175,4
-931,3
57
Matthew Rowley
CAN
116,1
-990,6
58
Karl Geiger
GER
104,8
-1001,9
59
Elias Tollinger
AUT
100,4
-1006,3
60
Bartłomiej Kłusek
POL
98,1
-1008,6
61
Seou Choi
KOR
91
-1015,7
62
Klemens Murańka
POL
90,6
-1016,1
63
Reruhi Shimizu
JPN
89,5
-1017,2
64
Tim Fuchs
GER
76,6
-1030,1
65
Anze Lanisek
SLO
66,4
-1040,3
66
Jan Ziobro
POL
66,1
-1040,6
 

Komentarze

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *