KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: „TO BYŁ ŻYCIOWY SEZON z MOCNYM WSTĘPEM” (WIDEO)

Krzysztof Biegun, fot. Julia PiątkowskaKrzysztof Biegun był jedną z rewelacji minionego sezonu. Zabłysnął szczególnie na początku zimy, triumfując w Klingenthal i zostając liderem PŚ. Jak powiedział 19-letni skoczek z Gilowic, był to czas, w którym nabywał doświadczenie, jednak zdarzyło mu się kilka mocniejszych akcentów.

 

„Był to dla mnie bardzo dobry, życiowy sezon z bardzo mocnym wstępem. Później też było dobrze. Może w samej końcówce było słabiej, ale ja już tego nie pamiętam, ciesze się tym sezonem. Można też powiedzieć, że w tym sezonie dopiero się uczyłem, był to mój pierwszy sezon w Pucharze Świata. Zaczynałem i od razu wpadłem w ten sezon z mocnym akcentem. Myślę, że szło mi dobrze. W końcówce przyszło zmęczenie całym sezonem, wyciągnąłem z tego kolejne wnioski i będę trochę mądrzejszy na przyszły sezon, aby tego uniknąć” – powiedział Biegun.

Zapytany o szum medialny, w związku z którym stał się rozpoznawalną osobą, odparł: „Są to przyjemne odczucia, ale wiadomo, wszystko ma dwie strony. Fajnie, że takie coś się działo, później było to trochę męczące„.

 

 

rozmawiał Bartosz Leja

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram