MARTIN SCHMITT ZAPRASZA FANÓW DO WSPÓŁPRACY

schmitt_martin_kdJuż wkrótce  jeden spośród fanów Martina Schmitta będzie miał szansę osobiście poznać mistrza i poprowadzić wraz z nim obóz szkoleniowy dla utalentowanych młodych sportowców.

Po zakończeniu sportowej kariery Martin Schmitt nie zamierza definitywnie żegnać się ze skokami narciarskimi. Wybitny niemiecki skoczek angażuje się w szkolenie młodych talentów. Nie zapomina też o swoich fanach. W ramach programu dla młodzieży przygotowanego przez Niemiecki Związek Narciarski, koncern Milka, którego Martin od wielu lat jest twarzą, organizuje konkurs dla kibiców skoczka. Główną nagrodą jest spotkanie z mistrzem i współprowadzenie z nim obozu szkoleniowego dla młodych talentów. Odbędzie się on na początku października w Bad Freienwalde koło Berlina.

„Najlepsi młodzi skoczkowie spotkają się by szlifować umiejętności, ale także by dobrze się bawić i nawiązać nowe sportowe przyjaźnie (…) Będę się cieszył, jeżeli znajdziemy współpracownika, który pomoże mi prowadzić treningi i motywować chłopców i dziewczęta, by dzisiejsze talenty przeobrazić w przyszłych zwycięzców” – napisał Martin na swojej oficjalnej stronie.

Niestety w konkursie mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Niemiec.

Źródło: martin-schmitt.de

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram