Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
LATO
12.07.2014 r. (sobota)
Villach (Austria) >>>
HS-100
indywidualne
C. Aigner
13.07.2014 r. (niedziela)
Villach (Austria) >>>
HS-100
indywidualne
C. Aigner
09.08.2014 r. (sobota)
Hinterzarten (Niemcy) >>>
HS-106
indywidualne
D. Queck
10.08.2014 r. (niedziela)
Hinterzarten (Niemcy) >>>
HS-106
indywidualne
Z. Mandl
14.08.2014 r. (czwartek)
Kuopio (Finlandia) >>>
HS-127
indywidualne
O. Muotka
15.08.2014 r. (piątek)
Kuopio (Finlandia) >>>
HS-127
indywidualne
O. Muotka
06.09.2014 r. (sobota)
Einsiedeln (Szwajcaria) >>
HS-117
indywidualne
L. Mueller
07.09.2014 r. (niedziela)
Einsiedeln (Szwajcaria) >>
HS-117
indywidualne
A. Stękała
13.09.2014 r. (sobota)
Planica (Słowenia) >>>
HS-104
indywidualne
S. Colloredo
14.09.2014 r. (niedziela)
Planica (Słowenia) >>>
HS-104
indywidualne
N. Alexander
20.09.2014 r. (sobota)
Szczyrk (Polska) >>>
HS-106
indywidualne
A. Zapotoczny
21.09.2014 r. (niedziela)
Szczyrk (Polska) >>>
HS-106
indywidualne
A. Stękała
27.09.2014 r. (sobota)
Rasnov (Rumunia) >>>
HS-100
indywidualne
V. Zografski
28.09.2014 r. (niedziela)
Rasnov (Rumunia) >>>
HS-100
indywidualne
V. Zografski
ZIMA
11.12.2014 r. (czwartek)
Notodden (Norwegia) >>>
HS-100
indywidualne
J.O. Bjoereng
12.12.2014 r. (piątek)
Notodden (Norwegia) >>>
HS-100
indywidualne
J.O. Bjoereng
20.12.2014 r. (sobota)
Strbske Pleso (Słowacja) >
HS-100
indywidualnie
C. Aigner
21.12.2014 r. (niedziela)
Strbske Pleso (Słowacja) >
odwołany
HS-100
indywidualnie
10.01.2015 r. (sobota)
Zakopane (Polska) >>>
HS-134
indywidualnie
A. Stękała
11.01.2015 r. (niedziela)
Zakopane (Polska) >>>
HS-134
indywidualnie
M. Dreher
17.01.2015 r. (sobota)
Kranj (Słowenia) >>>
HS-109
indywidualne
D. Zauner
18.01.2015 r. (niedziela)
Kranj (Słowenia) >>>
HS-109
indywidualne
D. Zauner 
14.02.2015 r. (sobota)
Brattleboro (USA) >>>
HS-98
indywidualne
Z. Mandl
15.02.2015 r. (niedziela)
Brattleboro (USA) >>>
HS-98
indywidualne
S. Karta 
17.02.2015 r. (wtorek)
Lake Placid (USA) >>>
HS-100
indywidualne
E. Merilaeinen
21.02.2015 r. (sobota)
Hinterzarten (Niemcy) >>>
HS-108
indywidualne
A. Stękała
22.02.2015 r. (niedziela)
Hinterzarten (Niemcy) >>>
HS-108
indywidualne
E. Klimov 
 

Aktualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andrzej Stękała
POL
910
 
2
Ziga Mandl
SLO
730
-180
3
Przemysław Kantyka
POL
712
-198
4
Krzysztof Leja
POL
548
-362
5
Łukasz Podżorski
POL
535
-375
6
Ernest Prislic
SLO
518
-392
7
Adam Ruda
POL
423
-487
8
Killian Peier
SUI
392
-518
9
Dawid Jarząbek
POL
366
-544
10
David Zauner
AUT
327
-583
11
Clemens Aigner
AUT
300
-610
12
Stefan Huber
AUT
295
-615
13
Gabriel Karlen
SUI
291
-619
14
Kevin Bickner
USA
277
-633
15
Samet Karta
TUR
261
-649
16
Danny Queck
GER
260
-650
17
Christian Friberg
USA
248
-662
18
Thomas Lackner
AUT
245
-665
19
Eetu Merilaeinen
FIN
224
-686
20
Vladimir Zografski
BUL
200
-710
 
Olli Muotka
FIN
200
-710
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
200
-710
23
Gasper Bartol
SLO
199
-711
24
Dejan Judez
SLO
197
-713
25
Michael Dreher
GER
195
-715
26
Jan Maylaender
GER
187
-723
27
Michael Lunardi
ITA
183
-727
28
Stanisław Biela
POL
181
-729
29
Lukas Mueller
AUT
168
-742
30
Nicholas Fairall
USA
166
-744
31
Nicholas Mattoon
USA
160
-750
 
Anze Semenic
SLO
160
-750
 
Evgeniy Klimov
RUS
160
-750
34
Mitja Meznar
SLO
153
-757
35
Luca Egloff
SUI
149
-761
36
Kevin Horlacher
GER
137
-773
 
William Rhoads
USA
137
-773
38
Stephan Leyhe
GER
136
-774
 
Nicholas Alexander
USA
136
-774
40
Diego Dellasega
ITA
134
-776
41
Jakub Kot
POL
133
-777
42
Lasse Moilanen
FIN
131
-779
43
Sebastian Bradatsch
GER
125
-785
44
Markus Eggenhofer
AUT
124
-786
45
Paweł Gut
POL
119
-791
46
Keiichi Sato
JPN
116
-794
47
Florian Gugg
AUT
114
-796
48
Bjoern Koch
AUT
110
-800
 
Pascal Egloff
SUI
110
-800
50
Niklas Wangler
GER
109
-801
51
Andreas Schuler
SUI
102
-808
 
Alexey Romashov
RUS
102
-808
53
Pascal Bodmer
GER
101
-809
54
Sebastian Colloredo
ITA
100
-810
 
Andrzej Zapotoczny
POL
100
-810
 
Vojtech Stursa
CZE
100
-810
 
Daniel Huber
AUT
100
-810
58
Michael Glasder
USA
99
-811
59
Anders Johnson
USA
98
-812
60
Stian Andre Skinnes
NOR
96
-814
61
Eduard Torok
ROU
95
-815
 
Dusty Korek
CAN
95
-815
63
Viktor Polasek
CZE
91
-819
64
Petrick Hammann
GER
88
-822
65
Alexander Haupt
USA
87
-823
66
Rozle Zagar
SLO
85
-825
67
Anton Kalinitschenko
RUS
82
-828
 
Tim Fuchs
GER
82
-828
69
Florian Altenburger
AUT
80
-830
70
Alexander Sardyko
RUS
79
-831
71
Thomas Hofer
AUT
78
-832
 
Lars Antonissen
NED
78
-832
73
Ayberk Demir
TUR
77
-833
74
Urban Susnik
SLO
76
-834
 
Matic Kramarsic
SLO
76
-834
76
Felix Hoffmann
GER
74
-836
77
Roberto Dellasega
ITA
72
-838
78
Thomas Ortner
AUT
71
-839
79
Marco Grigoli
SUI
69
-841
 
David Siegel
GER
69
-841
81
Ulrich Wohlgenannt
AUT
68
-842
 
Paul Brasme
FRA
68
-842
83
Artur Kukuła
POL
67
-843
84
Tobias Birchler
SUI
64
-846
85
Eetu Nousiainen
FIN
62
-848
86
Florian Menz
GER
61
-849
87
Elias Tollinger
AUT
60
-850
88
Francesco Hollaus
AUT
58
-852
 
Martti Nomme
EST
58
-852
 
Martin Hamann
GER
58
-852
91
Roland Rokita
AUT
56
-854
 
Muhammet Irfan Cintimar
TUR
56
-854
93
Milos Kadlec
CZE
55
-855
94
Sebastian Hebel
POL
54
-856
95
Tim Heinrich
GER
53
-857
 
Miha Kveder
SLO
53
-857
 
Daniel Althaus
GER
53
-857
 
Andrzej Gąsienica
POL
53
-857
 
Elias Vaenskae
FIN
53
-857
100
Constantin Buzescu Purice
ROU
51
-859
101
Brian Wallace
USA
50
-860
 
Johannes Obermayr
AUT
50
-860
103
Dominik Maylaender
GER
49
-861
104
Andraz Pograjc
SLO
48
-862
 
Marius Lindvik
NOR
48
-862
106
Fatih Arda Ipcioglu
TUR
47
-863
 
Matthew Soukup
CAN
47
-863
 
Joshua Maurer
CAN
47
-863
109
Sergey Pyzhov
RUS
45
-865
110
Joakim Aune
NOR
44
-866
 
Niko Kytoesaho
FIN
44
-866
112
Yuto Kinoshita
JPN
42
-868
 
Andreas Hoff
NOR
42
-868
114
Moritz Baer
GER
41
-869
 
Kristjan Ilves
EST
41
-869
116
Timi Zajc
SLO
40
-870
 
Thomas Juffinger
AUT
40
-870
 
Aleksandr Bazhenov
RUS
40
-870
119
Maximilian Kaiser
GER
39
-871
120
Sorin Iulian Pitea
ROU
37
-873
121
Paul Winter
GER
36
-874
 
A J Brown
USA
36
-874
 
Filip Sakala
CZE
36
-874
 
Florian Horst
GER
36
-874
125
Jaka Kosec
SLO
35
-875
126
Rok Urbanc
SLO
34
-876
127
Shota Saito
JPN
32
-878
 
Andrii Klymchuk
UKR
32
-878
 
Jan Michalek
CZE
32
-878
 
Robert Valentin Tatu
ROU
32
-878
131
Trevor Edlund
USA
31
-879
 
Sergey Shulaev
RUS
31
-879
133
Jaka Tesovnik
SLO
30
-880
 
Stefan Valentin Blega
ROU
30
-880
 
Alex Insam
ITA
30
-880
136
Rishi Vellupillai
NOR
29
-881
 
Tomasz Byrt
POL
29
-881
 
Domen Prevc
SLO
29
-881
139
Justin Nietzel
GER
28
-882
 
Tomas Friedrich
CZE
28
-882
 
Alexander Henningsen
NOR
28
-882
142
Rok Tarman
SLO
26
-884
143
Artur Sultangulov
RUS
25
-885
 
Felix Greber
AUT
25
-885
145
Juho Ojala
FIN
24
-886
 
Grigoriy Leontyev
RUS
24
-886
 
Oldrik van der Aalst
NED
24
-886
148
Miles Lussi
USA
23
-887
 
Zak Silih
SLO
23
-887
150
Rogan Reid
CAN
22
-888
 
Alexander Shuvalov
RUS
22
-888
 
Nejc Seretinek
SLO
22
-888
153
Michael Herrmann
GER
21
-889
154
Adrian Livelten
NOR
20
-890
 
Markus Schiffner
AUT
20
-890
 
Frantisek Holik
CZE
20
-890
157
Andreas Alamommo
FIN
19
-891
 
Antti Aalto
FIN
19
-891
159
Karl-August Tiirmaa
EST
18
-892
 
Marc Ganserer
GER
18
-892
 
Ole Mathis Nedrejord
NOR
18
-892
 
Yuken Iwasa
JPN
18
-892
 
Jesper Oedegaard
NOR
18
-892
 
Noelic Revilliod Blanchard
FRA
18
-892
165
Artti Aigro
FIN
17
-893
 
Pascal Kaelin
SUI
17
-893
167
Franz Weiss
GER
16
-894
 
Denis Veselov
RUS
16
-894
169
Ruben de Wit
NED
15
-895
 
Ville Korhonen
FIN
15
-895
 
Siim-Tannel Sammelselg
EST
15
-895
 
Simon Greiderer
AUT
15
-895
 
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
POL
15
-895
 
Martin Capuder
SLO
15
-895
 
Grzegorz Miętus
POL
15
-895
 
Casey Larson
USA
15
-895
177
Chris Lamb
USA
14
-896
 
Janni Reisenauer
AUT
14
-896
 
Wili Loukasmaeki
FIN
14
-896
180
Harri Olli
FIN
13
-897
 
Dominik Kastelik
POL
13
-897
 
Konrad Janota
POL
13
-897
 
Nigel Lauchlan
CAN
13
-897
184
Matic Benedik
SLO
12
-898
185
Zeno di Lenardo
ITA
11
-899
 
Roman-Sergeevich Trofimov
RUS
11
-899
187
Vadim Shishkin
RUS
10
-900
 
Matej Likar
SLO
10
-900
 
Mateusz Kojzar
POL
10
-900
 
Sepp Lechner
GER
10
-900
 
Faik Yuksel
TUR
10
-900
 
Carl Lippestad
NOR
10
-900
193
Peder Pedersen
NOR
8
-902
 
Ivan Lanin
RUS
8
-902
195
Stepan Pasichnyk
UKR
7
-903
 
Leif Christian Brenna
NOR
7
-903
 
Jake Lock
GBR
7
-903
198
Andrea Morassi
ITA
6
-904
 
Tomaz Verbajs
SLO
6
-904
 
Juuso Heikkinen
FIN
6
-904
201
Carl Nordin
SWE
5
-905
 
Taylor Hoffman
USA
5
-905
203
Trent White
USA
4
-906
 
Andriy Kalinchuk
UKR
4
-906
 
Artem Utev
RUS
4
-906
206
Nicolae Sorin Mitrofan
ROU
3
-907
207
Sebastian Rombach
GER
2
-908
 
Johannes Schubert
GER
2
-908
 
Mario Mendel
AUT
2
-908
 
Anders Ladehaug
NOR
2
-908
 
Kenneth Fredheim
NOR
2
-908
 
Egor Usachev
RUS
2
-908
 
Vitaliy Kalinichenko
UKR
2
-908
 
Bor Pavlovcic
SLO
2
-908
215
Sverre Aas Myhr
NIO
1
-909
 
Axel Maylaender
GER
1
-909
 
Christian Heim
GER
1
-909
 
Tim Hug
SUI
1
-909
 

Komentarze

comments

4 thoughts on “FIS Cup 2014/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram