Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwyciężczyni
LATO
12.07.2014 r. (sobota)
Villach (Austria) >>>
HS-100
indywidualne
K. Althaus
13.07.2014 r. (niedziela)
Villach (Austria) >>>
HS-100
indywidualne
K. Althaus
09.08.2014 r. (sobota)
Hinterzarten (Niemcy) >>>
 HS-106
indywidualne
G. Ernst
10.08.2014 r. (niedziela)
Hinterzarten (Niemcy) >>>
HS-106 
indywidualne
G. Ernst
S. Wuerth
29.08.2014 r. (piątek)
Frenstat (Czechy) >>>
HS-106
indywidualne
A. Gladysheva
30.08.2014 r. (sobota)
Frenstat (Czechy) >>>
HS-106
indywidualne
M. Dolezelova
27.09.2014 r. (sobota)
Rasnov (Rumunia) >>>
HS-100
indywidualne
A. Igarashi 
28.09.2014 r. (niedziela)
Rasnov (Rumunia) >>>
HS-100
indywidualne
D.V. Haralambie 
ZIMA
21.02.2015 r. (sobota)
Hinterzarten (Niemcy) >>>
HS-108
indywidualne
S. Wuerth
22.02.2015 r. (niedziela)
Hinterzarten (Niemcy) >>>
HS-108
indywidualne
S. Wuerth 
 

Aktualna klasyfikacja generalna:

 
zawodniczka
kraj
punkty
strata
1
Gianina Ernst
GER
435
 
2
Daniela Haralambie
ROU
391
-44
3
Svenja Wuerth
GER
350
-85
4
Katharina Althaus
GER
285
-150
5
Anastasiya Gladysheva
RUS
207
-228
6
Michaela Dolezelova
CZE
180
-255
 
Ayaka Igarashi
JPN
180
-255
8
Lisa Wiegele
AUT
177
-258
9
Sabrina Windmueller
SUI
176
-259
10
Valentina Sderzhikova
KAZ
170
-265
11
Carina Militaru
ROU
136
-299
 
Anna Haefele
GER
136
-299
13
Magdalena Pałasz
POL
126
-309
14
Pauline Hessler
GER
125
-310
15
Diana Trambitas
ROU
119
-316
16
Carina Vogt
GER
116
-319
17
Alexandra Kustova
RUS
115
-320
18
Ursa Bogataj
SLO
112
-323
19
Bianca Elena Stefanuta
ROU
111
-324
20
Chiara Hoelzl
AUT
110
-325
 
Nita Englund
USA
110
-325
22
Veronika Zobel
GER
109
-326
23
Coline Mattel
FRA
105
-330
24
Anna Rupprecht
GER
99
-336
25
Anna Twardosz
POL
98
-337
26
Kinga Rajda
POL
96
-339
27
Eva Pinkelnig
AUT
95
-340
28
Juliane Seyfarth
GER
92
-343
29
Ulrike Graessler
GER
90
-345
 
Nina Lussi
USA
90
-345
 
Katja Pozun
SLO
90
-345
32
Sofya Tikhonova
RUS
81
-354
33
Julia Clair
FRA
79
-356
34
Stefaniya Nadymova
RUS
77
-358
35
Veronica Gianmoena
ITA
72
-363
36
Barbora Blazkova
CZE
69
-366
37
Karolina Indrackova
CZE
68
-367
38
Nicole Hauer
GER
64
-371
39
Joanna Szwab
POL
59
-376
40
Oceane Avocat Gros
FRA
58
-377
 
Spela Rogelj
SLO
58
-377
42
Mariia Iakovleva
RUS
54
-381
43
Shihori Oi
JPN
53
-382
44
Kamila Karpiel
POL
50
-385
 
Iulia Stefan
ROU
50
-385
46
Agnes Reisch
GER
48
-387
47
Melanie Haeckert
GER
46
-389
48
Vladena Pustkova
CZE
45
-390
 
Lea Lemare
FRA
45
-390
50
Haruka Iwasa
JPN
44
-391
 
Joanna Kil
POL
44
-391
52
Andreea Sipos Gaudi
ROU
40
-395
 
Daria Grushina
RUS
40
-395
54
Khrystyna Droniak
UKR
36
-399
55
Jana Mrakotova
CZE
34
-401
56
Michaela Rajnochova
CZE
33
-402
57
Nozomi Maruyama
JPN
32
-403
58
Claudia Purker
AUT
26
-409
59
Veronika Ptackova
CZE
22
-413
60
Sonja Schoitsch
AUT
19
-416
61
Martina Joitova
CZE
17
-418
62
Yuka Seto
JPN
15
-420
63
Virag Voros
HUN
9
-426
64
Fumika Segawa
JPN
8
-427
65
Minami Watanabe
JPN
7
-428
 
Elisabeth Raudaschl
AUT
7
-428
67
Julija Srsen
SLO
6
-429
 
Anja Javorsek
SLO
6
-429
69
Michaela Kranzl
AUT
4
-431
 
Anita Seretinek
SLO
4
-431

 

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram