Zmiany w składzie Japończyków na Niżny Tagił, odpoczną Kasai i Ito

Kento Sakuyama, fot. Julia PiątkowskaPo raz pierwszy od początku sezonu zmiany w kadrze na Puchar Świata dokona Tomoharu Yokokawa. Drużyna Kraju Kwitnącej Wiśni pojawi się w Niżnym Tagilu w rezerwowym składzie, w związku z czym czas na odpoczynek będą mieli m.in. świetnie spisujący się Noriaki Kasai oraz Daiki Ito.

 

W rosyjskim Niżnym Tagile wystąpi pięciu skoczków z Japonii: Kenshiro Ito, Kento Sakuyama, Shohei Tochimoto i Yuta Watase. Trener Tomoharu Yokokawa pozwoli tym samym odpocząć pierwszej japońskiej drużynie (Kasai, Ito, Takeuchi, Shimizu, Kobayashi), która w Klingenthal, Kuusamo i Lillehammer startowała bez żadnych zmian.

Skoczkowie, którzy wystąpią w Niżnym Tagilu startowali m.in. podczas tegorocznego cyklu Letniej Grand Prix. Przyzwoite starty zaliczyli wówczas Kento Sakuyama i Kenshiro Ito.

Dodajmy, że na początku tej zimy znakomicie spisuje się doświadczony Noriaki Kasai, który swój pucharowy dorobek powiększył o dwa podia, w tym o jeden triumf w Kuusamo. Na podium w Ruce stawał też Daiki Ito.

 

informacja własna

 

Komentarze

comments

1 thought on “Zmiany w składzie Japończyków na Niżny Tagił, odpoczną Kasai i Ito

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram