Przed nami FIS Cup w Zakopanem (program, lista startowa)

Zakopane - 'Wielka Krokiew' im. Stanisława Marusarza, fot. Bartosz LejaPodczas gdy na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle skoczkowie będą rywalizować w Pucharze Kontynentelnym, w tym samym czasie na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza ponad 60 skoczków z 11 krajów będzie toczyć zmagania w ramach FIS Cup. Przedstawiamy program tych zawodów wraz z listą startową.

 

Program zawodów:

  • 10 stycznia 2015 r. (sobota):
    • 09:00 – oficjalne treningi, 2 serie
    • 11:30 – konkurs indywidualny
  • 11 stycznia 2015 r. (niedziela):
    • 10:30 – seria próbna
    • 12:00 – konkurs indywidualny

 

Lista startowa sobotniego konkursu:

BIB
Zawodnik
Kraj
1
Damian Skupień
POL
2
Łukasz Bukowski
POL
3
Grzegorz Miętus
POL
4
Bartosz Gąsienica-Laskowy
POL
5
Dawid Krupa
POL
6
Tymoteusz Urbaś
POL
7
Aliaksei Muravitski
BLR
8
Vitalii Dodyuk
UKR
9
Oldrik van der Aalst
NED
10
Saso Tadic
SLO
11
Filip Sakala
CZE
12
Martin Capuder
SLO
13
Ruslan Balanda
UKR
14
Florian Horst
GER
15
Michael Dreher
GER
16
Igor Yakibyuk
UKR
17
Cedrik Weigel
GER
18
Andriy Vaskul
UKR
19
Damian Lasota
CZE
20
Dusan Dolezel
CZE
21
Viktor Pasichnyk
UKR
22
Vojtech Stursa
CZE
23
Matic Benedik
SLO
24
Richard Schultheiss
GER
25
Thomas Ortner
AUT
26
Mykola Kushnirchuk
UKR
27
Milos Kadlec
CZE
28
Alexander Shuvalov
RUS
29
Andriy Kalinchuk
UKR
30
Nejc Seretinek
SLO
31
Konrad Janota
POL
32
Denis Veselov
RUS
33
Stepan Pasichnyk
UKR
34
Jaka Tesovnik
SLO
35
Tomasz Byrt
POL
36
Franz Weiss
GER
37
Mateusz Kojzar
POL
38
Justin Nietzel
GER
39
Vadim Shishkin
RUS
40
Andrzej Gąsienica
POL
41
Tomas Friedrich
CZE
42
David Zauner
AUT
43
Frantisek Holik
CZE
44
Michael Herrmann
GER
45
Alexander Haupt
USA
46
Alexey Romashov
RUS
47
Jan Michalek
CZE
48
Matic Kramarsic
SLO
49
Mitja Meznar
SLO
50
Robert Valentin Tatu
ROU
51
Artur Kukuła
POL
52
Viktor Polasek
CZE
53
Johannes Obermayr
AUT
54
Constantin Buzescu Purice
ROU
55
Lars Antonissen
NED
56
Florian Menz
GER
57
Dejan Judez
SLO
58
Jakub Kot
POL
59
Jan Maylaender
GER
60
Paweł Gut
POL
61
Thomas Lackner
AUT
62
Christian Friberg
USA
63
Ernest Prislic
SLO
64
Dawid Jarząbek
POL
65
Ziga Mandl
SLO
66
Łukasz Podżorski
POL
67
Przemysław Kantyka
POL
68
Andrzej Stękała
POL

 

Podia wszystkich konkursów FIS Cup w Zakopanem:

Data
1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
28.02.2014 r.
M. Dreher
G. Bartol
F. Hollaus
27.02.2014 r.
M. Mechler
M. Dreher
F. Hollaus
12.01.2014 r.
konkurs odwołany
11.01.2014 r.
konkurs odwołany
18.08.2013 r.
A. Ruda
T. Zmoray
P. Kantyka
17.08.2013 r.
T. Zmoray
A. Ruda
J. Wolny
10.02.2013 r.
D. Winkler
T. Lugert
F. Menz
09.02.2013 r.
D. Winkler
Ł. Rutkowski
M. Eisenbichler
18.02.2007 r.
P. Karelin
G. Wambacher / Mietus
17.02.2007 r.
M. Kot
G. Wambacher
N. Fettner
05.03.2006 r.
R. Koudelka
D. Kowal
A. Damjan
 

informacja własna

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram