Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap IX “Finałowy″ (+ wyniki etapu nr VIII)

SkokiPolska.plFani skoków, za nami już ósmy, „nordycki” etap konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl 2014/15”. Przedstawiamy wyniki Waszego typowania, a także zapraszamy do udziału w siódmym, „finałowym” etapie zabawy (PŚ w lotach w Planicy). Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

 

W szóstym etapie typera zwyciężył użytkownik hubertoza. Gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy (konkursy.skokipolska@gmail.com) i podanie adresu korespondencyjnego celem wysłania nagród.

Wyniki:

 
użytkownik
punkty
strata
1
hubertoza
12,5
 
2
Mary
12
-0,5
3
Izabela
11
-1,5
4
marzena2982
10,5
-2
5
Kuba Wilk
10
-2,5
6
agrafka1991
9,5
-3
 
Michał
9,5
-3
8
k4loos
9
-3,5
 
Michau
9
-3,5
 
korus
9
-3,5
 
Łukasz Jarosz
9
-3,5
 
Magda Jarosz
9
-3,5
13
szczerbatek
8,5
-4
 
Paulina G.
8,5
-4
 
Metłuż
8,5
-4
16
Kamilowski
8
-4,5
17
Beata Skrzypczyk
7,5
-5
 
hubert0201
7,5
-5
19
agnieszka2424
6,5
-6
 
Stella_Aga
6,5
-6

W klasyfikacji generalnej typera doszło do kilku przetasowań. Szczegóły >>

 

Zapraszamy jednocześnie do zabawy w dziewiątej, ostatniej części typera. Tym razem skoczkowie będą rywalizować w jednym drużynowym i dwóch indywidualnych konkursach w Planicy. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

 • typy na podium pierwszego indywidualnego konkursu w Planicy (20.03. – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
 • które miejsce w pierwszym indywidualnym konkursie w Planicy zajmie najlepszy z Polaków i kto nim będzie (20.03. – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
 • typy na podium drużynowego konkursu w Planicy (21.03. – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
 • które miejsce w drużynowym konkursie w Planicy zajmie reprezentacja Polski (21.03. – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
 • typy na podium drugiego indywidualnego konkursu w Planicy (22.03. – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
 • które miejsce w drugim indywidualnym konkursie w Planicy zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (22.03. – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie 12 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Nagrodą w tym etapie będzie specjalnie przygotowany i wyjątkowo obfity zestaw autografów-niespodzianek oraz smycz SkokiPolska. Zapewniamy, że warto spróbować swoich sił.

Zobaczie pełny terminarz typowań, klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do zabawy!

 

SkokiPolska.pl

 

Komentarze

comments

56 thoughts on “Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap IX “Finałowy″ (+ wyniki etapu nr VIII)

 1. Konkurs indywidualny (niedziela):
  1. Stefan Kraft
  2. Peter Prevc
  3. Jurij Tepes
  Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 4. miejsce

 2. Konkurs indywidualny Planica (niedziela):
  1. Peter Prevc
  2. Jurij Tepes
  3. Stefan Kraft

  6. Kamil Stoch

 3. Konkurs indywidualny Planica (niedziela):
  1. Peter Prevc
  2. Stefan Kraft
  3. Jurij Tepes

  7. Kamil Stoch – najlepszy Polak

 4. Stella_Aga bardzo ładne typowanie. Gratuluję dobrego nosa. Szkoda, że nie będzie zaliczone. Typowanie odbyło się po zaczęciu zawodów.

 5. Drużynówka w Planicy (sobota):
  1. Słowenia
  2. Austria
  3. Norwegia

  Polska – 5. miejsce

  (PS. Gapa ze mnie, nie wytypowałem najlepszego Polaka poprzednio, no ale trudno :D)

 6. Piątek planica
  1. Peter Prevc
  2. Stefan Kraft
  3. Severin Freud
  Kamil Stoch najlepszy z Polaków 5.

 7. Konkurs indywidualny Planica (piątek):
  1. Jurij Tepes
  2. Peter Prevc
  3. Anders Fannemel

  6. Piotr Żyła – najlepszy Polak

 8. Konkurs indywidualny Planica (piątek):
  1. Peter Prevc
  2. Severin Freund
  3. Jurij Tepes

  5. Kamil Stoch – najlepszy Polak

 9. Piątek indywidualny:
  1. Peter Prevc
  2. Stefan Kraft
  3. Jurij Tepes
  Najlepszy z Polaków Kamil Stoch 8.

  Sobota drużynowy:
  1.Słowenia
  2. Norwegia
  3. Austria
  Polska 6 miejsce

  Niedziela ind.:
  1. Prevc
  2. Freud
  3. Kraft
  Najlepszy Polak Kamil Stoch 9

 10. Piątek
  1.Severin Freund
  2.Anders Fannemel
  3.Peter Prevc
  8.Kamil Stoch

  Sobota
  1.Słowenia
  2.Austria
  3.Norwegia
  4.Polska

  Niedziela
  1.Peter Prevc
  2.Severin Freund
  3.Stefan Kraft
  10.Kamil Stoch

 11. pt – 1. freund
  2. prevc
  3. fannemel
  najlepszy polak – kamil stoch miejsce 10

  sob – 1. norwegia
  2. austria
  3. słowenia

  niedz – 1. prevc
  2. freund
  3. kraft
  najlepszy polak – kamil stoch 8 miejsce

 12. Moje dalsze typy

  Piątek
  Najwyżej z Polaków 5. Żyła

  Sobota
  1.Norwegia
  2.Austria
  3.Niemcy
  5. Polska

  Niedziela
  1. Prevc
  2. Fannemel
  3. Freund
  4. Stoch

 13. LOTY PLANICA – moje typy

  Piątek:
  1. Peter Prevc
  2. Severin Freund
  3. Piotr Żyła – najlepszy z polaków

  Sobota:
  1. Norwegia
  2. Polska
  3. Słowenia

  Niedziela:
  1. Peter Prevc
  2. Severin Freund
  3. Piotr Żyła – najlepszy polak

 14. 1 konkurs indywidualny
  1. Severin Freund
  2.Peter Prevc
  3. Anders Fannemel
  Najlepszy z polaków Kamil Stoch-5
  Konkurs drużynowy
  1. Norwegia
  2. Słowenia
  3.Niemcy
  4.Polska
  2 konkurs indywidualny
  1. Peter Prevc
  2.Anders Fannemel
  3.Kamil Stoch -Najlepszy z polaków

 15. „Michau i Michał to też jedna osoba” – zapewniam cię, że nie. W takim razie to dziwny zbieg okoliczności, że hubert0201 typuje zawsze jakieś 2 minuty po tobie. Jak już chcesz oszukać, to rób to tak, żeby się nie połapano

 16. Nie mam nic wspólnego z hubert0201 i szczerbatkiem. Proszę się zająć innymi osobami
  Michau i Michał to też jedna osoba, a poza tym może Hubertoza i szczerbatek to bracia i oni też mają prawo głować, Łukasz Jarosz i Magda Jarosz to rodzeństwo, też nie mogą?

  1. Poprzez ta pomyłkę, która zrobiłeś w tym poście z całą pewnością wiemy już, że hubertoza i hubert0201 to ta sama osoba. Nie mamy pewności co do szczerbatka, ale to też będzie wiadomo po tej rundzie.

 17. Myślę, że jeżeli ktoś używa kilku kont do typowania, to administracja może bez problemu sprawdzić IP/sieć i zrobić porządek.
  Rok temu organizatorzy faktycznie nie popisali się z zaliczaniem typów, na które nie było typerów (bo nie było strony i żadnej informacji awaryjnej), przez co nie wygrałem tamtej edycji, ale myślę, że to jest przeszłość i nie ma już co do tego wracać, było, minęło.
  W przyszłej edycji może warto postarać się o utajnione głosowania i prezentować je dopiero razem z wynikami skoro pojawiają się jakieś głosy protestu?

 18. Zgadzam się z agrafka1991, że Magda Jarosz i Łukasz Jarosz mogą być rodzeństwem/małżeństwem lub inne pokrewieństwo/powinowactwo. Tu nie ma się czego czepić. Tylko dlaczego wyżej wymienione osoby zżynają typy a nawet styl pisania innych. TUTAJ SKŁADAM OFICJALNY PROTEST I ŻĄDAM DYSWALIFIKACJI TYCH DWÓCH TYPOWAŃ. Proszę porównać ich typy z moimi, które pojawiły się dużo wcześniej. Pragnę zaznaczyć, że nie mam nic wspólnego z tymi osobami i nikt nie zapytał mnie o to czy może skopiować moje pomysły. Proszę o poważne potraktowanie mojego protestu

  1. Rozumiemy rozgoryczenie i staramy się w tej drugiej edycji coraz lepiej dopasowywać regulamin i sposób typowania pod czytelników i zasadę fair play. Uczymy się nowych sytuacji razem z Wami, czytelnikami. Jednak same typy oddane przed rozpoczęciem zawodów mogą się pokrywać, czy nawet być identyczne (nawet z czystego przypadku), przecież nikt nie wie czy one się akurat sprawdzą. Dlatego za takie same typy nie możemy kogoś zdyskwalifikować. Inną sprawą jest, że rzeczywiście pojawiły się one w niezmienionej formie (kopiuj-wklej), co może budzić jedynie wątpliwości co do bycia w porządku wobec innych typujących.

 19. Nie rozumiem rozgoryczenia i uwag agrafki1991. ja rok temu nie typowałem i po co tutaj przywoływać przeszłość. ja wytypowałem dużo wcześniej, według zasad z tego roku, żeby nie zapomnieć. DURA LEX SED LEX. Może masz rację, że wszystko zgodnie z prawem, że może głosować kto chce i jak chce, ale nie podoba mi się, że ktoś daje sobie większe szanse niż inni. Mało tego HUBERTOZA, HUBERT0201, do tego SZCZERBATEK to ta sama osoba.

 20. Michau coz to za wywody moze Magda i Lukasz to rodzenstwo maja prawa glosować tak samo hubert. A michalów tez jest dwoch wiec mozna pomyslec ze Ty tez z dwoch kont glosujesz. A jesli chodzi o moje głosowanie to skoczyło dosłownie z 4skoczkow bo zapomnialam zaglosowac wiec nie rozumie czemu mi nie zaliczono, ja rozumie regulamin ale jak w tamtym sezonie nie bylo informacji o typowaniach a inni byle gdzie typowali to wtedy im zaliczaliście i wtedy gdzie regulamin.. ale nie tym razem to innym juz raz wygralam wiec smycz mam.

 21. Również liczę punkty i wyszło mi, że agrafka1991 zdobyła 9,5 pkt. Ostatnie jej typowanie było już w trakcie konkursu. A hubertoza i hubert0201 to ewidentnie ta sama osoba. Najpierw swoje typy podaje hubertoza, a dwie minuty po nim hubert0201. Ta sama sytuacja była z Magdą i Łukaszem Jarosz. Oboje swoje typy (identyczne) podali w tym samym momencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram