Bilety na Puchar Świata w Wiśle 2016 od dziś w sprzedaży

Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle-Malince, fot. SkokiPolska.plMimo że wiosna w pełni, już dziś rusza sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w Wiśle. W nadchodzącym sezonie zimowym skoczkowie będą tam rywalizować 4 i 5 marca 2016 roku. Zawody poprzedzą kwalifikacje (3 marca). Przyspieszone rozpoczęcie sprzedaży biletów spowodowane jest dużym zainteresowaniem ze strony kibiców.

 
Sektory na PŚ w Wiśle 2016
Sektory na PŚ w Wiśle 2016

Na każdy dzień zawodów organizatorzy przygotowali 4418 biletów. Nowością podczas zawodów Pucharu Świata w Wiśle będą nowe trybuny siedzące A7, które znajdą się od strony Szczyrku i będą umiejscowione w miejscu sektora B2  i starej trybuny A7 oraz A8, która powstanie w miejscu sektora B1 – będzie ona znajdowała się od strony parkingu. Organizatorzy postanowili, iż w miejscu sektorów stojących powstaną nowe trybuny z miejscami siedzącymi. Tym samym obiekt w Wiśle będzie pierwszą skocznią w Pucharze Świata, która posiada tylko miejsca siedzące.

 

Ceny biletów:

  • 3 marca 2016r., czwartek – treningi i kwalifikacje: 30 zł
  • 4 marca 2016r., piątek – 100 zł / 1 dzień zawodów
  • 5 marca 2016r., sobota – 100 zł / 1 dzień zawodów

Na każdy dzień zawodów obowiązuje osobny bilet. Do sprzedaży trafią także karnety na obydwa konkursy indywidualne w cenie 180 zł. Karnety nie są imienne.

 

Sprzedaż biletów prowadzić będą:

  • internetowy portal www.kupbilet.pl,
  • sklep „Wiślaczek” zlokalizowany obok budynku Poczty w Wiśle (Plac Hoffa 2, tel. kontaktowy: 502 205 443).

Nowością będzie możliwość zakupu biletów w punkcie mobilnym Polskiego Związku Narciarskiego podczas FIS Grand Prix w Wiśle w dniach 31 lipca – 1 sierpnia 2015 roku.

Informacji na temat sprzedaży grupowej udziela Paweł Witczak (tel. +48 664 463 011 / e-mail: pawel.witczak@pzn.pl). Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle – www.wisla-malinka.com.

 

Aleksandra Pieprzyca, źródło: Anna Karczewska / PZN

 

Komentarze

comments

1 thought on “Bilety na Puchar Świata w Wiśle 2016 od dziś w sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram