Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap V „finałowy” (+ wyniki etapu IV)

SkokiPolska.plZa nami czwarty (rosyjsko-kazachski) etap letniego typera na SkokiPolska.pl. W poszczególnych konkursach w Czajkowskim i Ałmatach triumfowali: Kenneth Gangnes, Stefan Kraft i Junshiro Kobayashi, a liderem cyklu pozostał Kento Sakuyama. Teraz czeka Was finałowa część zabawy, a zarazem rywalizacja o triumf etapowy i ten w klasyfikacji generalnej.

 

Dodajmy, że najdłuższymi konkursowymi próbami były skoki na 133,5 (w Czajkowskim) oraz 136,5 metra (w Ałmatach). Skoczkowie doświadczyli 4 dyskwalifikacji, a najlepszymi z Polaków byli Piotr Żyła (7. w Czajkowskim) i Jan Ziobro (2. w Czajkowskim). Najlepiej z typowaniem poradził sobie użytkownik hipster, do którego powędruje nagroda w postaci zestawu autografów i gadżetów SkokiPolska.pl oraz Drony.net. Prosimy o wysłanie danych korespondencyjnych na adres mailowy: konkursy.skokipolska@gmail.com. Podkreślamy, że dokładnie sprawdzamy, czy wszystkie typowania są oddawane zgodnie z regulaminem i w związku z tym bierzemy pod uwagę tylko te komentarze, które są z nim zgodne.

Pełne wyniki czwartego etapu konkursu:

 
użytkownik
punkty
strata
1
hipster
10
 
2
Natalia Ewelina Karina Zając
9
-1
3
Metłuż
8
-2
4
Stella Aga
7,5
-2,5
5
Izabela
7
-3
 
hubertoza
7
-3
 
Aleksandra Klińska
7
-3
8
Paulina G.
6,5
-3,5
9
merry 109
6
-4
10
Kasia Kantyka
5,5
-4,5
11
Sebastian Sawicki
5
-5
12
mowmipaulina
4,5
-5,5
13
k4loos
4
-6
14
Ravesky
3
-7
 
arween
3
-7
16
Magdalena Strąk
2,5
-7,5

 

Przed nami ostatni konkurs tegorocznej Letniej Grand Prix (w Hinzenbach) i zarazem ostatni etap letniego typera na SkokiPolska.pl. Przypomnijmy, że rywalizujecie w nim zarówno o etapowy triumf, jak i zwycięstwo w klasyfikacji generalnej całej zabawy. Aby wygrać zestawy atrakcyjnych nagród, wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać:

  1. kto wygra kwalifikacje do konkursu w Hinzenbach (do 26 września do czasu rozpoczęcia kwalifikacji) – 1 punkt;
  2. typy na podium końcowej klasyfikacji generalnej LGP 2015 (do 27 września do czasu rozpoczęcia konkursu w Hinzenbach) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  3. które miejsce w końcowej klasyfikacji generalnej LGP 2015 zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 27 września do czasu rozpoczęcia konkursu w Hinzenbach) – 1 punkt;
  4. jaki będzie najdłuższy konkursowy (bez kwalifikacji) skok oddany podczas konkursu w Hinzenbach (do 27 września do czasu rozpoczęcia konkursu w Hinzenbach) – 1 punkt;
  5. ile będzie dyskwalifikacji w konkursie w Hinzenbach (do 27 września do czasu rozpoczęcia konkursu w Hinzenbach) – 1 punkt;
  6. typy na podium konkursu w Hinzenbach (do 27 września do czasu rozpoczęcia konkursu w Hinzenbach) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  7. które miejsce w konkursie w Hinzenbach zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 27 września do czasu rozpoczęcia konkursu w Hinzenbach) – 1 punkt;
  8. kto zajmie ostatnią lokatę w konkursie w Hinzenbach (do 27 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt.

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie 12 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzcę etapu, a w szczególności na osobę, która wygra klasyfikację generalną.

Zobaczie pełny terminarz typowań, klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do udziału!

 

Drony.net

SkokiPolska.pl

 

Komentarze

comments

20 thoughts on “Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap V „finałowy” (+ wyniki etapu IV)

  1. 2. 1) Kento Sakuyama 2)Kenneth Gangnes 3)Severin Freund
    3. Dawid Kubacki, 4. miejsce
    4. 94.5 m
    5. 0 dyskwalifikacji
    6. 1)Peter Prevc 2)Severin Freund 3) Dawid Kubacki
    7. Dawid Kubacki, 3. miejsce
    8. Sabirzhan Muminov

  2. Etap finałowy
    1. Końcowa klasyfikacja generalna :
    1.Kento Sakuyama
    2. Kenneth Gangnes
    3. Severin Freund
    2. Dawid Kubacki będzie najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w całym LGP na miejscu 5.
    3. Najdłuży skok to 95 metrów
    4. 2 dyskwalifikacje
    5. Typy na podium:
    1. Kenneth Gangnes
    2. Dawid Kubacki
    3. Severin Freund
    6. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w konkursie bedzie Dawid Kubacki na miejscu 2
    7. Ostatnie miejsce zajmie Maksimochkin.

  3. Podium LGP:
    1. Sakuyama
    2. Gangnes
    3. Kranjec

    Najlepszy Polak w LGP – Kubacki – 5. miejsce

    94,5 m – najdłuższy skok

    1 DSQ

    Podium konkursu:
    1. Prevc
    2. Kubacki, najlepszy Polak w konkursie
    3. Freund

    Ostatnie miejsce zajmie Huber

  4. 2. typy na podium końcowej klasyfikacji generalnej LGP
    1) SAKUYAMA Kento 2)GANGNES Kenneth 3) KRANJEC Robert
    3.najwyżej sklasyfikowany Polak
    Dawid Kubacki będzie czwarty
    4.najdłuższy konkursowy
    94 m
    5. dyskwalifikacje w konkursie w Hinzenbach
    żadne
    6.typy na podium konkursu w Hinzenbach
    1)GANGNES Kenneth 2)Dawid Kubacki 3)PREVC Peter
    7. Dawid Kubacki będzie 2
    8.Sebastian Colloredo

  5. Podium klasyfikacji generalnej:
    1. Kento Sakuyama
    2. Robert Kranjec
    3. Kenneth Gangnes
    Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem będzie Dawid Kubacki – 5 miejsce

    Najdłuższy skok konkursowy – 94 m
    1 dyskwalifikacja
    Podium konkursu:
    1. Peter Prevc
    2. Gregor Schlierenzauer
    3. Kento SAKYAMA
    6. NAJ POLAK KAMIL STOCH
    Ostatnie miejsce zajmie K. Peier

  6. Podium klasyfikacji generalnej:
    1. Kento Sakuyama
    2. Kenneth Gangnes
    3. Robert Kranjec
    Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem będzie Piotr Żyła – 5 miejsce

    Najdłuższy skok konkursowy – 93 m
    Brak dyskwalifikacji

    Podium konkursu:
    1. Peter Prevc
    2. Gregor Schlierenzauer
    3. Severin Freund – najlepszy z Polaków

    Ostatnie miejsce zajmie K. Peier

  7. Podium klasyfikacji generalnej:
    1. Kento Sakuyama
    2. Kenneth Gangnes
    3. Robert Kranjec
    Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem będzie Dawid Kubacki – 5 miejsce

    Najdłuższy skok konkursowy – 93 m
    Brak dyskwalifikacji

    Podium konkursu:
    1. Peter Prevc
    2. Gregor Schlierenzauer
    3. Dawid Kubacki – najlepszy z Polaków

    Ostatnie miejsce zajmie K. Peier

  8. Typy na podium końcowej klasyfikacji LGP:
    1. Kento Sakuyama
    2. Kenneth Gangnes
    3. Robert Kranjec

    5. Dawid Kubacki – najwyżej sklasyfikowany Polak w LGP

    Najdłuższy skok podczas konkursu: 92,5 m.

    Jedna dyskwalifikacja.

    Typy na podium konkursu:
    1. Peter Prevc
    2. Andreas Stjernen
    3. Gregor Schlierenzauer

    7.Maciej Kot – najwyżej sklasyfikowany Polak w konkursie

    Ostatnie miejsce w konkursie zajmie Stefan Huber.

  9. Typy na podium końcowej klasyfikacji LGP:
    1. Kento Sakuyama
    2. Robert Kranjec
    3. Kenneth Gangnes

    5. Dawid Kubacki – najwyżej sklasyfikowany Polak w LGP

    Najdłuższy skok podczas konkursu: 93 m.

    Jedna dyskwalifikacja.

    Typy na podium konkursu:
    1. Peter Prevc
    2. Gregor Schlierenzauer
    3. Andreas Stjernen

    4. Dawid Kubacki – najwyżej sklasyfikowany Polak w konkursie

    Ostatnie miejsce w konkursie zajmie Sebastian Colloredo.

  10. 1. Podium LGP
    1) Kento Sakuyama
    2)Kenneth Gangnes
    3) Robert Kranjec
    2.Dawid Kubacki- 5 miejsce
    3.95,5m
    4. 2 dyskwalifikacje
    5.Podium konkursu
    1) Gregor Schlierenzauer
    2) Peter Prevc
    3) Dawid Kubacki
    6. Dawid Kubacki- 3 miejsce
    7.Muminov

  11. 2.: 1.K. Sakuyama
    2.S. Freund
    3.K. Gangnes
    3.: 5.D. Kubacki
    4.: 91,5
    5.: 1dyskwalifikacja
    6.: 1.S. Freund
    2.P. Prevc
    3.G. Schlierenzauer
    7.: 5.D. Kubacki
    8.: 51.Y. Harada

  12. Etap finałowy
    1) Nie zdążyłam napisać
    2) Pierwsze miejsce: Kento Sakuyama, Drugie miejsce: Kenneth Gangnes, Trzecie miejsce: Severin Freund
    3) Czwarte miejsce, Dawid Kubacki
    4) 91 metrów
    5) 1 dyskwalifikacja
    6) Pierwsze miejsce: Gregor Schlierenzauer, Drugie miejsce: Severin Freund, Trzecie miejsce: Kento Sakuyama
    7) Dawid Kuacki, szóste miejsce
    8) Sabirżan Muminow

  13. 1.Prevc
    2.1)Sakuyama 2) Gangnes 3)Kranjec
    3.D. Kubacki 5 miejsce
    4.94m
    5.dwie
    6.1)Prevc,2) Kraft 3)Schlierenzauer
    7.4 miejsce, Kubacki
    8.Zografsky

  14. 1. Prevc
    2. 1)Sakuyama 2)Freund 3)Gangnes
    3. Kubacki, 6 miejsce
    4. 92,5m
    5. Jedna
    6. 1) Kraft 2)Freund 3)Fannemel
    7. Stoch, 5
    8. Olli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram