Karnety na 64. Turniej Czterech Skoczni już w sprzedaży!

tcs4

tcs4Choć Puchar Świata rozpocznie się dopiero za niemal dwa miesiące, a na pierwszą wielką imprezę – Turniej Czterech Skoczni – poczekamy o ponad miesiąc dłużej, organizatorzy niemiecko-austriackich rozgrywek już rozpoczęli sprzedaż biletów na to prestiżowe wydarzenie. Na razie można nabyć wejściówki na zawody w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen.  

 

Kompleks skoczni w Oberstdorfie, fot. Frederic Clasen
Kompleks skoczni w Oberstdorfie, fot. Frederic Clasen

Nie ma się co oszukiwać – Turniej Czterech Skoczni rokrocznie budzi wiele emocji, a każdy prawdziwy kibic skoków narciarskich marzy, by choć raz w życiu wprost ze skoczni śledzić zmagania w tych wyjątkowych rozgrywkach. Jeśli ktoś chciałby sprawić sobie prezent na koniec 2015 bądź początek 2016 roku, to może o tym pomyśleć już teraz, bowiem organizatorzy zawodów w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen właśnie rozpoczęli sprzedaż biletów na konkursy w Niemczech.

Grosse Olympiaschanze w Garmisch-Partenkirchen, fot. Julia Piątkowska
Grosse Olympiaschanze w Garmisch-Partenkirchen, fot. Julia Piątkowska

Obecnie kibice mogą nabyć karnety w obniżonej cenie, które umożliwiają wejście na skocznię zarówno w dniu kwalifikacji, jak i zawodów głównych. Sprzedaż biletów na odrębne wydarzenia dostępna będzie od 26 października. Zakup karnetu na inauguracyjne zawody w Oberstdorfie to wydatek rzędu 34,41 euro. Za wejściówkę na kwalifikacje i konkurs w Ga-Pa kibice zapłacą z kolei 25 euro. Warto zaznaczyć, że możliwy będzie samodzielny wydruk zakupionych biletów.

Więcej informacji oraz bezpośrednie odnośniki umożliwiające zakup biletów znajdują się na oficjalnej stronie Turnieju Czterech Skoczni >>>

Sprzedaż wejściówek na konkursy austriackiej części tournee rozpocznie się 1 października.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Turniej Czterech Skoczni po raz siódmy z rzędu wpadł w ręce Austriaków – na czele klasyfikacji generalnej znalazł się Stefan Kraft, a za jego plecami uplasowali się Michael Hayboeck oraz Peter Prevc. Dla nas prawdziwą niespodzianką był powrót na skocznię Kamila Stocha. Może i tym razem Polak da nam powody do radości? Jeśli tak, to z pewnością warto śledzić je… z najbliższej możliwej perspektywy.

 

źródło: vierschanzentournee.com / informacja własna

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram