Thomas Morgenstern, fot. Bartosz LejaFani skoków, mamy dla Was kolejny konkurs, w którym będziecie mogli wygrać autobiografię Thomasa Morgensterna pt. „Moja walka o każdy metr”. Tym razem dodatkową atrakcją będzie to, że egzemplarz opatrzony zostanie autografem znakomitego austriackiego skoczka. Na czym będzie polegać zadanie? Będziecie musieli zaprezentować swoje artystyczne zdolności.

 
Książka Thomasa Morgensterna, fot. wydawnictwo SQN
Książka Thomasa Morgensterna, fot. wydawnictwo SQN

Thomas Morgenstern już w tym tygodniu zawita do Polski – spotka się z fanami i dziennikarzami w Warszawie (piątek) oraz Zakopanem (niedziela). To znakomita okazja, abyście mogli właśnie na łamach naszego portalu wygrać jego książkę, która kilka dni temu nakładem wydawnictwa SQN ukazała się w naszym kraju pod tytułem „Moja walka o każdy metr”.

Co musicie zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Niech zadziałają Wasze plastyczne i artystyczne umiejętności. Od dzisiejszego wieczora macie czas do 30 stycznia włącznie, aby własnymi siłami stworzyć Wasze przedstawienie obrazu Thomasa Morgensterna na skoczni lub poza nią. Może to być rysunek, kolaż, czy też obrazek wykonany dowolną techniką – najważniejsze jednak, aby był on Waszego autorstwa. Ograniczać może Was tylko własna wyobraźnia. Wśród najciekawszych prac wybierzemy tą zwycięską, a wyróżnione obdarujemy nagrodami pocieszenia. Prace, które spodobają się nam najbardziej, wyślemy bezpośrednio Thomasowi Morgensternowi. Jak już wspomnieliśmy, czas do wysłania zdjęcia pracy macie do 30 stycznia włącznie. Życzymy Wam natchnienia i weny twórczej, książka czeka!

Zdjęcia wykonanych prac wysyłajcie na nasz e-mail: konkursy.skokipolska@gmail.com.

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram