Aukcja plastronu z autografami polskich skoczków dla WOŚP zakończona!

Plastron z autografami polskich skoczków (fot. Julia Piątkowska)Miło nam poinformować, że już po raz drugi portal SkokiPolska.pl wsparł działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznej, 25. edycji tego wielkiego charytatywnego przedsięwzięcia kierowanego przez Jerzego Owsiaka, razem z kadrą polskich skoczków zaproponowaliśmy Wam licytację plastronu z autografami biało-czerwonych.

 
Kadra A polskich skoczków (fot. Bartosz Leja)
Kadra A polskich skoczków (fot. Bartosz Leja)

Pamiątka, która była przedmiotem charytatywnej aukcji, mogła być szczególną gratką dla fanów skoków narciarskich. Chodziło oczywiście o plastron z grudniowych zawodów Pucharu Świata w Engelbergu, który podczas konkursowej rywalizacji miał na sobie reprezentant Polski, Klemens Murańka. Na numerku startowym jeszcze w Szwajcarii podpisali się polscy kadrowicze: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł, sam Klemens, a także dyrektor koordynator PZN ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej, Adam Małysz.

Trwająca od 12 do 17 stycznia aukcja została już zakończona, a kwota końcowa wyniosła dokładnie 1469 złotych! Wszystkich licytującym serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że wspólnie mogliśmy się przyczynić do wsparcia szczytnych celów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegóły licytacji >>>

Jednocześnie wciąż zachęcamy do udzielania się w ramach 25. edycji WOŚP i wzięcia udziału w innych licytacjach, wśród których nie brakuje kolejnych atrakcyjnych przedmiotów związanych ze skokami narciarskimi, jak choćby:

Pomagajmy razem!

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram