ZIO PyeongChang: Ostatnie treningi przed konkursem drużynowym (LIVE)

Kompleks skoczni olimpijskich 'Alpensia Jumping Park' w PyeongChang Po wielkich olimpijskich emocjach związanych z rywalizacją indywidualną, skoczków narciarskich w PyeongChang czeka już tylko konkurs drużynowy. Zanim skoczkowie powalczą o kolejne medale, czekają ich jeszcze następne serie treningowe na dużym obiekcie HS-142. Tym razem nie wezmą w nich udziału reprezentanci naszego kraju.

 

Program zmagań mężczyzn na dużej skoczni:

  • 19 lutego 2018 r. (niedziela):
    • 12:00 – oficjalny trening (TVP 1)
    • 14:00 – odprawa techniczna
  • 20 lutego 2018 r. (poniedziałek):
    • 12:15 – seria próbna (TVP 1, Eurosport 1, lajfy.com)
    • 13:30 – konkurs drużynowy (TVP 1, Eurosport 1, lajfy.com)

Tekstowa relacja LIVE (FIS) widnieje poniżej.

 

Lista startowa treningów:

BIB
zawodnik
kraj
rocznik
1
Davide Bresadola
ITA
1998
2
Sergey Tkachenko
KAZ
1999
3
Heung-Chul Choi
KOR
1981
4
Casey Larson
USA
1998
5
Je-Un Park
KOR
1993
6
Janne Ahonen
FIN
1977
7
Hyun-Ki Kim
KOR
1983
8
Jarkko Maeaettae
FIN
1994
9
Mikhail Nazarov
OAR
1994
10
Viktor Polasek
CZE
1997
11
Federico Cecon
ITA
1994
12
Seou Choi
KOR
1982
13
Martti Nomme
EST
1993
14
Fatih Arda Ipcioglu
TUR
1997
15
Andreas Alamommo
FIN
1998
16
Artti Aigro
EST
1999
17
Lukas Hlava
CZE
1984
18
Michael Glasder
USA
1989
19
Alexey Romashov
OAR
1992
20
Kevin Maltsev
EST
2000
21
Sebastian Colloredo
ITA
1987
22
Jonathan Learoyd
FRA
2000
23
Vojtech Stursa
CZE
1995
24
Vincent Descombes Sevoie
FRA
1984
25
Vladimir Zografski
BUL
1993
26
Evgeniy Klimov
OAR
1994
27
Eetu Nousiainen
FIN
1997
28
Alex Insam
ITA
1997
29
Daiki Ito
JPN
1985
30
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
1991
31
William Rhoads
USA
1995
32
Roman Koudelka
CZE
1989
33
Antti Aalto
FIN
1995
34
Kevin Bickner
USA
1996
35
Denis Kornilov
OAR
1986
36
Cestmir Kozisek
CZE
1991
37
Gregor Schlierenzauer
AUT
1990
38
Gregor Deschwanden
SUI
1991
39
Ryoyu Kobayashi
JPN
1996
40
Taku Takeuchi
JPN
1987
41
Clemens Aigner
AUT
1993
42
Timi Zajc
SLO
2000
43
Noriaki Kasai
JPN
1972
44
Manuel Fettner
AUT
1985
45
Michael Hayboeck
AUT
1991
46
Tilen Bartol
SLO
1997
47
Maciej Kot
POL
1991
48
Simon Ammann
SUI
1981
49
Stephan Leyhe
GER
1992
50
Anze Semenic
SLO
1993
51
Peter Prevc
SLO
1992
52
Karl Geiger
GER
1993
53
Jernej Damjan
SLO
1983
54
Piotr Żyła
POL
1987
55
Stefan Hula
POL
1986
56
Andreas Stjernen
NOR
1988
57
Markus Eisenbichler
GER
1991
58
Dawid Kubacki
POL
1990
59
Anders Fannemel
NOR
1991
60
Junshiro Kobayashi
JPN
1991
61
Stefan Kraft
AUT
1993
62
Robert Johansson
NOR
1990
63
Johann Andre Forfang
NOR
1995
64
Daniel Andre Tande
NOR
1994
65
Andreas Wellinger
GER
1995
66
Richard Freitag
GER
1991
67
Kamil Stoch
POL
1987
 

Tekstowa relacja LIVE (FIS):

 

 

Informacje z naszego Twittera:

 

informacja własna

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram