67. Turniej Czterech Skoczni – klasyfikacja generalna

Na przełomie roku już po raz 67. światowa elita narciarska zmierzy się w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni. Rywalizacja na obiektach w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen wyłoni triumfatora, który w prestiżowym cyklu sięgnie po Złotego Orła i złotymi zgłoskami zapisze się w historii skoków narciarskich.

 

PROGRAM 67. TCS

Oberstdorf

  • 28 grudnia 2018 r. (piątek):
    • 17:30 – odprawa techniczna (Oberstdorf + Ga-Pa)
  • 29 grudnia 2018 r. (sobota):
  • 30 grudnia 2018 r. (niedziela):

Garmisch-Partenkirchen

  • 31 grudnia 2018 r. (poniedziałek):
  • 1 stycznia 2019 r. (wtorek):

Innsbruck

  • 2 stycznia 2019 r. (środa):
    • 18:00 – odprawa techniczna
  • 3 stycznia 2019 r. (czwartek):
  • 4 stycznia 2019 r. (piątek):

Bischofshofen

  • 6 stycznia 2019 r. (niedziela):

Tekstowe relacje LIVE (FIS) będą dostępne na SkokiPolska.pl.

 

Klasyfikacja generalna:

 

zawodnik

kraj

punkty

strata

1

Ryoyu Kobayashi

JPN

1098

 

2

Markus Eisenbichler

GER

1035,9

-62,1

3

Stephan Leyhe

GER

1014,1

-83,9

4

Dawid Kubacki

POL

1010,8

-87,2

5

Roman Koudelka

CZE

1006,3

-91,7

6

Kamil Stoch

POL

994

-104

7

Andreas Stjernen

NOR

988

-110

8

Robert Johansson

NOR

983,2

-114,8

9

Daniel Huber

AUT

970,4

-127,6

10

Killian Peier

SUI

959,3

-138,7

11

Karl Geiger

GER

951,5

-146,5

12

Yukiya Sato

JPN

947,4

-150,6

13

Simon Ammann

SUI

945,8

-152,2

14

Richard Freitag

GER

927,6

-170,4

15

Evgeniy Klimov

RUS

910

-188

16

Johann Andre Forfang

NOR

899,1

-198,9

17

Stefan Kraft

AUT

881,6

-216,4

18

Vladimir Zografski

BUL

872,4

-225,6

19

Piotr Żyła

POL

842,1

-255,9

20

Timi Zajc

SLO

834,1

-263,9

21

Daiki Ito

JPN

811,1

-286,9

22

David Siegel

GER

768

-330

23

Constantin Schmid

GER

763

-335

24

Manuel Fettner

AUT

748,7

-349,3

25

Junshiro Kobayashi

JPN

746,9

-351,1

26

Michael Hayboeck

AUT

746,7

-351,3

27

Anders Fannemel

NOR

664,2

-433,8

28

Anze Semenic

SLO

662,9

-435,1

29

Jakub Wolny

POL

654,5

-443,5

30

Antti Aalto

FIN

653,7

-444,3

31

Andreas Wellinger

GER

653

-445

32

Naoki Nakamura

JPN

639

-459

33

Robin Pedersen

NOR

548,7

-549,3

34

Philipp Aschenwald

AUT

504,9

-593,1

35

Halvor Egner Granerud

NOR

503,4

-594,6

36

Stefan Hula

POL

479,1

-618,9

37

Daniel Andre Tande

NOR

393,5

-704,5

38

Viktor Polasek

CZE

389,7

-708,3

39

Jernej Damjan

SLO

341,8

-756,2

40

Pius Paschke

GER

337,8

-760,2

41

Anze Lanisek

SLO

320,6

-777,4

42

Noriaki Kasai

JPN

305,7

-792,3

43

Cestmir Kozisek

CZE

302,3

-795,7

44

Markus Schiffner

AUT

292,6

-805,4

45

Jan Hoerl

AUT

291,8

-806,2

46

Peter Prevc

SLO

247,5

-850,5

47

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

217,1

-880,9

48

Bor Pavlovcic

SLO

206,5

-891,5

49

Severin Freund

GER

201,1

-896,9

50

Felix Hoffmann

GER

196,7

-901,3

51

Aleksander Zniszczoł

POL

194,5

-903,5

52

Moritz Baer

GER

193,7

-904,3

53

Clemens Aigner

AUT

192,6

-905,4

54

Alex Insam

ITA

188,2

-909,8

55

Kevin Bickner

USA

185,6

-912,4

56

Clemens Leitner

AUT

181,6

-916,4

57

Andreas Schuler

SUI

169,5

-928,5

58

Martin Hamann

GER

168,9

-929,1

59

Andreas Alamommo

FIN

165

-933

60

Jonathan Learoyd

FRA

111,7

-986,3

61

Maciej Kot

POL

95

-1003

62

Rok Justin

SLO

94

-1004

63

Lukas Hlava

CZE

93,6

-1004,4

64

Thomas Hofer

AUT

90,2

-1007,8

65

Sergey Tkachenko

KAZ

88,7

-1009,3

66

Roman Trofimov

RUS

82

-1016

 

informacja własna

 

Komentarze

comments

Facebook
Facebook
Instagram