TCS Oberstdorf: R. Kobayashi liderem, trzech Polaków w czołowej „10”

Ryoyu Kobayashi oddał najlepszy skok w pierwszej serii konkursu Turnieju Czterech Skoczni na Schattenbergschanze (K-120 / HS-137) w Oberstdorfie. Czołową trójkę uzupełniają Niemiec Markus Eisebichler oraz Norweg Andreas Stjernen. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem jest Piotr Żyła, który zajmuje czwartą lokatę. Ponadto w czołowej dziesiątce plasują się Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

 

Początek finałowej serii konkursowej już o godz. 17:48. Telewizyjną transmisję przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Tekstowa relacja LIVE trwa na SkokiPolska.pl >>>

 

Wyniki pierwszej serii:

 

zawodnik

kraj

belka

skok I

punkty

status

1

Ryoyu Kobayashi

JPN

8

138,5 m

147.2

Q

2

Markus Eisenbichler

GER

8

133,0 m

144.5

Q

3

Andreas Stjernen

NOR

8

132,5 m

140.6

Q

4

Piotr Żyła

POL

8

133,0 m

139.3

Q

5

Robert Johansson

NOR

8

129,0 m

139.1

Q

6

Daniel Huber

AUT

8

129,0 m

138.4

Q

7

Timi Zajc

SLO

8

127,0 m

137.1

Q

8

Stefan Kraft

AUT

8

131,0 m

134.8

Q

9

Kamil Stoch

POL

8

127,0 m

134.7

Q

10

Dawid Kubacki

POL

8

128,5 m

132.3

Q

11

Karl Geiger

GER

8

129,0 m

132.1

Q

12

Evgeniy Klimov

RUS

8

124,0 m

131.4

Q

12

Stephan Leyhe

GER

8

125,5 m

131.4

Q

14

Simon Ammann

SUI

8

125,0 m

130.1

Q

15

Roman Koudelka

CZE

8

126,0 m

128.6

Q

16

Yukiya Sato

JPN

8

130,0 m

126.2

Q

17

David Siegel

GER

8

121,5 m

125.8

Q

18

Vladimir Zografski

BUL

8

125,0 m

125.2

Q

19

Johann Andre Forfang LL

NOR

8

125,0 m

125.2

Q

20

Richard Freitag LL

GER

8

123,5 m

124.1

Q

21

Pius Paschke

GER

8

120,0 m

123.4

Q

22

Peter Prevc LL

SLO

8

120,5 m

121.2

Q

23

Killian Peier LL

SUI

8

123,0 m

120.9

Q

24

Antti Aalto LL

FIN

8

120,0 m

120.8

Q

25

Constantin Schmid

GER

8

119,0 m

118.6

Q

26

Naoki Nakamura

JPN

8

118,0 m

115.8

Q

27

Viktor Polasek

CZE

8

119,0 m

114.6

Q

28

Michael Hayboeck

AUT

8

118,5 m

114.2

Q

29

Markus Schiffner

AUT

8

119,5 m

112.1

Q

30

Jakub Wolny

POL

8

116,0 m

110.1

Q

31

Daiki Ito

JPN

8

123,0 m

120.7

NQ

31

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

8

124,5 m

120.7

NQ

33

Anders Fannemel

NOR

8

121,5 m

118.4

NQ

34

Robin Pedersen

NOR

8

117,0 m

115.8

NQ

35

Philipp Aschenwald

AUT

8

122,5 m

114.2

NQ

36

Severin Freund

GER

8

118,5 m

114.1

NQ

37

Anders Fannemel

NOR

8

121,5 m

118.4

NQ

38

Jonathan Learoyd

FRA

8

119,5 m

111.7

NQ

39

Andreas Wellinger

GER

8

114,5 m

109.6

NQ

40

Bor Pavlovcic

SLO

8

116,0 m

109.2

NQ

41

Felix Hoffmann

GER

8

114,0 m

109.1

NQ

42

Aleksander Zniszczoł

POL

8

114,5 m

108.7

NQ

43

Stefan Hula

POL

8

113,5 m

107.1

NQ

44

Daniel Andre Tande

NOR

8

110,5 m

105.5

NQ

44

Moritz Baer

GER

8

109,0 m

105.5

NQ

46

Lukas Hlava

CZE

8

109,0 m

93.6

NQ

47

Jernej Damjan

SLO

8

108,0 m

93.5

NQ

48

Manuel Fettner

AUT

8

104,5 m

92.1

NQ

49

Martin Hamann

GER

8

105,0 m

91.1

NQ

50

Junshiro Kobayashi

JPN

8

101,0 m

87.7

NQ

 

Wyniki pojedynków systemu KO:

BIB

zawodnik, kraj, rocznik

zawodnik, kraj, rocznik

BIB

26

Antti Aalto FIN, 1995

Simon Ammann SUI, 1981

25

27

Naoki Nakamura JPN, 1996

Severin Freund GER, 1988

24

28

Anders Fannemel NOR, 1991

Karl Geiger GER, 1993

23

29

Jakub Wolny POL, 1995

Felix Hoffmann GER, 1997

22

30

Markus Eisenbichler GER, 1991

Jernej Damjan SLO, 1983

21

31

Stefan Hula POL, 1986

Michael Hayboeck AUT, 1991

20

32

Bor Palvovcic SLO, 1998

Viktor Polasek CZE, 1997

19

33

Aleksander Zniszczoł POL, 1994

Evgeniy Klimov RUS, 1994

18

34

Martin Hamann GER, 1997

Stephan Leyhe GER, 1992

17

35

Daniel Andre Tande NOR, 1994

Pius Paschke GER, 1990

16

36

Moritz Baer GER, 1997

Timi Zajc SLO, 2000

15

37

Manuel Fettner AUT, 1985

Constantin Schmid GER, 1999

14

38

Robin Pedersen NOR, 1996

Robert Johansson NOR, 1990

13

39

Vladimir Zografski BUL, 1993

Richard Freitag GER, 1991

12

40

Philipp Aschenwald AUT, 1995

Yukiya Sato JPN, 1995

11

41

Markus Schiffner AUT, 1992

Andreas Wellinger GER, 1995

10

42

Lukas Hlava CZE, 1984

Dawid Kubacki POL, 1990

9

43

Killian Peier SUI, 1995

Kamil Stoch POL, 1987

8

44

Junshiro Kobayashi JPN, 1991

David Siegel GER, 1996

7

45

Anze Semenic SLO, 1993

Roman Koudelka CZE, 1989

6

46

Peter Prevc SLO, 1992

Daniel Huber AUT, 1993

5

47

Daiki Ito JPN, 1985

Andreas Stjernen NOR, 1988

4

48

Johann Andre Forfang NOR, 1995

Piotr Żyła POL, 1987

3

49

Mackenzie Boyd-Clowes CAN, 1991

Ryoyu Kobayashi JPN, 1996

2

50

Jonathan Learoyd FRA, 2000

Stefan Kraft AUT, 1993

1

 

 

informacja własna

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram