MŚ Seefeld: Środowe treningi dla Kubackiego i R. Kobayashiego!

Już po emocjonującym środowym konkursie kobiet o mistrzostwo świata, na normalnym obiekcie Toni-Seelos-Olympiaschanze (HS-109) pojawili się mężczyźni. Dla nich była to okazja do kolejnych treningowych skoków poprzedzających medalową rywalizację. W wieczornych seriach najlepsi okazali się nasz reprezentant Dawid Kubacki oraz Japończyk Ryoyu Kobayashi. Bardzo dobre próby oddawał także Kamil Stoch.

 

Wyniki pierwszego środowego treningu:

 

zawodnik

kraj

belka

skok I

punkty

1

Dawid Kubacki

POL

9

107,0 m

85.6

2

Kamil Stoch

POL

9

104,5 m

84.0

3

Markus Eisenbichler

GER

9

104,0 m

79.9

4

Karl Geiger

GER

10

106,0 m

79.3

5

Stephan Leyhe

GER

10

102,5 m

76.1

6

Piotr Żyła

POL

9

99,5 m

73.2

7

Robert Johansson

NOR

9

101,0 m

72.8

8

Timi Zajc

SLO

9

100,0 m

72.4

9

Andreas Stjernen

NOR

10

100,5 m

71.8

10

Ziga Jelar

SLO

11

103,5 m

71.7

11

Andreas Wellinger

GER

10

99,5 m

71.5

12

Stefan Hula

POL

10

102,0 m

70.7

13

Jan Hoerl

AUT

10

102,0 m

70.6

14

Johann Andre Forfang

NOR

9

99,0 m

70.1

15

Jernej Damjan

SLO

10

101,0 m

69.5

16

Yukiya Sato

JPN

10

99,5 m

68.7

17

Ryoyu Kobayashi

JPN

9

96,5 m

68.6

18

Thomas Aasen Markeng

NOR

11

99,5 m

68.3

19

Manuel Fettner

AUT

10

99,5 m

68.2

20

Halvor Egner Granerud

NOR

10

97,5 m

67.0

21

Evgeniy Klimov

RUS

10

97,0 m

66.2

22

Viktor Polasek

CZE

10

99,5 m

65.7

23

Junshiro Kobayashi

JPN

10

98,0 m

65.5

24

Anze Lanisek

SLO

10

97,5 m

64,.2

25

Filip Sakala

CZE

11

100,0 m

64.1

25

Jakub Wolny

POL

10

97,5 m

64.1

27

Peter Prevc

SLO

10

98,0 m

63.9

28

Richard Freitag

GER

10

96,5 m

63.2

29

Dimitry Vassiliev

RUS

11

99,5 m

62.6

30

Jarkko Maatta

FIN

11

94,0 m

56.8

31

Daiki Ito

JPN

10

93,5 m

56.3

32

Luca Egloff

SUI

11

94,5 m

54.7

32

Andreas Alamommo

FIN

11

93,0 m

54.7

34

Andreas Schuler

SUI

11

93,5 m

54.2

34

Roman Trofimov

RUS

11

93,0 m

54.2

36

Roman Koudelka

CZE

10

91,0 m

53.9

37

Denis Kornilov

RUS

11

92,0 m

51.6

38

Martti Nomme

EST

11

93,5 m

51.0

39

Maksim Sergeev

RUS

11

92,0 m

50.9

40

Cestmir Kozisek

CZE

11

92,5 m

50.9

41

Jonathan Learoyd

FRA

11

92,0 m

48.4

42

Naoki Nakamura

JPN

10

90,0 m

48.3

43

Eetu Nousiainen

FIN

11

89,5 m

48.1

44

Artti Aigro

EST

11

91,0 m

46.8

45

Vitaliy Kalinichenko

UKR

11

89,0 m

42.2

46

Guang Yang

CHN

11

86,5 m

38.3

47

Kevin Maltsev

EST

11

84,5 m

36.3

48

Sabirzhan Muminov

KAZ

11

83,5 m

34.9

49

Radu Mihai Pacurar

ROU

11

84,0 m

32.9

50

Yevhen Marusiak

UKR

11

83,0 m

32.5

51

Chao Li

CHN

11

84,0 m

31.7

52

Hunor Farkas

ROU

11

83,0 m

30.2

53

Florian Molnar

HUN

11

80,5 m

29.0

54

Andriy Vaskul

UKR

11

79,5 m

25.0

55

Nikita Devyatkin

KAZ

11

77,0 m

18.1

56

Nurshat Tursunzhanov

KAZ

11

71,0 m

5.5

57

Gleb Safonov

KAZ

11

69,5 m

2.6

DNS

Sergey Tkachenko

KAZ

DNS

Sebastian Colloredo

ITA

DNS

Patrick Gasienica

USA

DNS

Matthew Soukup

CAN

DNS

Casey Larson

USA

DNS

Andrew Urlaub

USA

DNS

Tomas Vancura

CZE

DNS

Alex Insam

ITA

DNS

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

DNS

Lukas Hlava

CZE

DNS

Kevin Bickner

USA

DNS

Vladimir Zografski

BUL

DNS

Philipp Aschenwald

AUT

DNS

Anze Semenic

SLO

DNS

Simon Ammann

SUI

DNS

Michael Hayboeck

AUT

DNS

Antti Aalto

FIN

DNS

Killian Peier

SUI

DNS

Daniel Huber

AUT

DNS

Stefan Kraft

AUT

 

Wyniki drugiego środowego treningu:

 

zawodnik

kraj

belka

skok II

punkty

1

Ryoyu Kobayashi

JPN

10

107,5 m

91.0

2

Dawid Kubacki

POL

10

106,0 m

87.6

3

Kamil Stoch

POL

10

104,5 m

85.8

4

Stephan Leyhe

GER

10

105,0 m

84.5

5

Stefan Hula

POL

11

105,0 m

79.0

6

Peter Prevc

SLO

11

104,0 m

78.9

7

Evgeniy Klimov

RUS

11

106,0 m

78.8

8

Jan Hoerl

AUT

11

105,0 m

78.6

9

Piotr Żyła

POL

10

102,0 m

78.5

10

Johann Andre Forfang

NOR

10

100,0 m

76.2

11

Timi Zajc

SLO

10

100,0 m

75.1

12

Thomas Aasen Markeng

NOR

11

103,5 m

74.2

13

Richard Freitag

GER

11

101,5 m

73.6

14

Robert Johansson

NOR

10

99,0 m

73.2

14

Junshiro Kobayashi

JPN

11

101,0 m

73.2

16

Andreas Stjernen

NOR

11

101,5 m

73.1

17

Jakub Wolny

POL

11

100,0 m

71.9

18

Ziga Jelar

SLO

11

100,0 m

71.1

19

Manuel Fettner

AUT

11

100,0 m

70.8

20

Dimitry Vassiliev

RUS

11

100,0 m

70.6

21

Anze Lanisek

SLO

11

98,5 m

69.9

22

Daiki Ito

JPN

11

98,5 m

69.0

23

Naoki Nakamura

JPN

11

99,0 m

68.1

24

Halvor Egner Granerud

NOR

11

101,0 m

67.4

25

Roman Koudelka

CZE

10

97,0 m

66.8

26

Roman Trofimov

RUS

11

98,0 m

65.6

27

Maksim Sergeev

RUS

12

98,5 m

64.8

28

Andreas Schuler

SUI

12

99,0 m

64.6

29

Filip Sakala

CZE

12

100,0 m

63.9

30

Andreas Wellinger

GER

11

97,5 m

63.5

31

Artti Aigro

EST

11

94,5 m

60.5

32

Andreas Alamommo

FIN

12

98,0 m

59.7

33

Jarkko Maatta

FIN

12

97,0 m

58.7

34

Martti Nomme

EST

12

95,5 m

58.2

35

Jernej Damjan

SLO

11

93,5 m

56.2

36

Guang Yang

CHN

12

95,5 m

56.0

37

Luca Egloff

SUI

12

94,5 m

55.8

38

Jonathan Learoyd

FRA

12

95,0 m

55.6

39

Cestmir Kozisek

CZE

11

91,0 m

51.3

40

Hunor Farkas

ROU

12

93,0 m

49.9

41

Eetu Nousiainen

FIN

11

90,5 m

49.7

42

Vitaliy Kalinichenko

UKR

12

92,5 m

49.6

43

Denis Kornilov

RUS

12

90,5 m

48.5

44

Kevin Maltsev

EST

12

90,0 m

46.7

45

Chao Li

CHN

12

90,0 m

44.8

46

Florian Molnar

HUN

12

87,0 m

39.8

47

Andrii Vaskul

UKR

12

86,5 m

39.7

48

Nikita Devyatkin

KAZ

12

86,5 m

37.0

49

Sabirzhan Muminov

KAZ

12

84,0 m

36.6

50

Radu Mihai Pacurar

ROU

12

84,0 m

35.6

51

Yevhen Marusiak

UKR

12

81,0 m

29.4

52

Nurshat Tursunzhanov

KAZ

12

75,5 m

17.9

53

Gleb Safonov

KAZ

12

74,0 m

15.4

DNS

Sergey Tkachenko

KAZ

DNS

Sebastian Colloredo

ITA

DNS

Patrick Gasienica

USA

DNS

Matthew Soukup

CAN

DNS

Casey Larson

USA

DNS

Andrew Urlaub

USA

DNS

Tomas Vancura

CZE

DNS

Alex Insam

ITA

DNS

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

DNS

Lukas Hlava

CZE

DNS

Kevin Bickner

USA

DNS

Viktor Polasek

CZE

DNS

Vladimir Zografski

BUL

DNS

Philipp Aschenwald

AUT

DNS

Anze Semenic

SLO

DNS

Simon Ammann

SUI

DNS

Michael Hayboeck

AUT

DNS

Yukiya Sato

JPN

DNS

Antti Aalto

FIN

DNS

Killian Peier

SUI

DNS

Daniel Huber

AUT

DNS

Karl Geiger

GER

DNS

Markus Eisenbichler

GER

DNS

Stefan Kraft

AUT

 

 

informacja własna

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram