Wokół Skoczni po sezonie: Niemcy nie próżnują, dieta Kota i muzyczny Jelar!

Sytuację mamy jaką mamy. Miejmy nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy, a tymczasem, aby umilić wam dzień, zapraszamy was na kolejne wydanie „Wokół skoczni” edycja posezonowa.

 

Długa droga do domu

Mimo iż sezon skończył się praktycznie dwa tygodnie temu, niektórym zajęło bardzo długo czasu, aby wrócić do domu. Jedną z tych osób był Amerykanin Kevin Bickner. Powrót do domu zajął mu aż 4 dni i 7 lotów. Skoczka czeka teraz kwarantanna i czas z Netflixem.

View this post on Instagram

As I make it back home after several days of unexpected travel I can finally relax and reflect on the season. There were up and downs but ultimately it was not what I was hoping for. The early conclusion to the season was also an unexpected surprise most people were not ready for. Not ski flying this year was a real bummer but given the current state of things it was probably for the best. My journey from Trondheim to Park City took about 4 days, 7 flights, and many more itinerary changes. I’m glad to make it home safely and hope everyone else did too. I would like to thank all the coaches, @usanordic staff and supporters that made this season possible. I will be joining the rest of my teammates in self quarantine for a couple weeks so feel free to throw out any Netflix recommendations! #skijumping

A post shared by Kevin Bickner (@kevinbickner) on

 

Wyższy poziom wyzwania

Na pewno zauważyliście, że profile na mediach społecznościowych są teraz pełne różnego rodzaju wyzwań. Szczególną popularnością cieszy się wyzwanie z papierem toaletowym w roli głównej. Francuz Jonathan Learoyd, który może nie zwojował skoczni świata w tym sezonie, ale zdecydowanie lepiej sobie radzi z rolką.

 

Trening na łonie natury

Trochę inaczej spędza czas po sezonie Constantin Schmid. Niemiec ma za sobą najlepszy sezon w życiu i pomimo nakazu spędzania czasu w domu, skoczek nie próżnuje i już trenuje. 

 

Samotny trening Freunda

Nie próżnuje również starszy kolega z drużyny Schmida, Severin Freund. Skoczek udostępnił nagranie ze swojego samotnego treningu.

 

Pierwsze skoki Siegela

Kończąc nasz niemiecki kącik, sprawdzamy do u Davida Siegela, który tak fatalnie upadł w Zakopanem w ubiegłym sezonie. Rehabilitacja przebiega poprawnie, a pierwsze skoki powinien oddać końcem maja. Plany tyczą się również Andreasa Wellingera. Trzymamy kciuki!

 

Kraft dziękuję Felderowi

Jak juz wiecie, Andreas Felder żegna się z kadra Austriaków. Jego podopieczny i najlepszy skoczek sezonu postanowił mu publicznie podziękować za świetna współpracę. 

 

Kasai wspomina

Co u innego wielkiego mistrza? Noriaki Kasai postanowił powspominać czasy…kiedy Krafta nie było na świecie 😉 a mianowicie Mistrzostwa Świata w Harrachovie w 1992 roku.

 

Dieta Kota

Sprawdzamy co u naszych…i aż ślinka cieknie patrząc na śniadanie Macieja Kota. Nie taka zła ta dieta skoczków. 

 

Koncert słoweńsko – polski

Przy okazji Kota musimy wspomnieć o Q&A Žigi Jelara. Wybralibyście się na taki koncert Słoweńca z Piotrem Żyłą i Maciejem Kotem? 

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram