65. Turniej Czterech Skoczni (2016/2017)

Areny Turnieju Czterech Skoczni (w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirche, Innsbrucku, Bischofshofen)

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zwycięzca
30.12.2016 (piątek)
Oberstdorf (Niemcy) >
HS-137
S. Kraft
01.01.2017 (niedziela)
Ga-Pa (Niemcy) >
HS-140
D.A. Tande
04.01.2017 (środa)
Innsbruck (Austria) >
HS-130
D.A. Tande
06.01.2017 (piątek)
Bischofshofen (Austria) >
HS-140
K. Stoch
 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
status
1
Kamil Stoch
POL
997,8
 
2
Piotr Żyła
POL
962,5
-35,3
3
Daniel Andre Tande
NOR
941,8
-56,0
4
Maciej Kot
POL
934,3
-63,5
5
Manuel Fettner
AUT
926,8
-71,0
6
Stefan Kraft
AUT
926,5
-71,3
7
Markus Eisenbichler
GER
924,4
-73,4
8
Stephan Leyhe
GER
911,1
-86,7
9
Domen Prevc
SLO
908,8
-89,0
10
Andreas Stjernen
NOR
900,3
-97,5
11
Richard Freitag
GER
897,1
-100,7
12
Evgeniy Klimov
RUS
894,1
-103,7
13
Vincent Descombes Sevoie
FRA
889,5
-108,3
14
Peter Prevc
SLO
887,5
-110,3
15
Dawid Kubacki
POL
875,6
-122,2
16
Jakub Janda
CZE
858,3
-139,5
17
Andreas Kofler
AUT
856,4
-141,4
18
Karl Geiger
GER
856,0
-141,8
19
Michael Hayboeck
AUT
844,8
-153,0
20
Stefan Hula
POL
843,2
-154,6
21
Markus Schiffner
AUT
832,5
-165,3
22
Andreas Wellinger
GER
758,8
-239,0
23
Jurij Tepes
SLO
753,2
-244,6
24
Cene Prevc
SLO
721,2
-276,6
25
Daiki Ito
JPN
711,4
-286,4
26
Robert Johansson
NOR
708,2
-289,6
27
Jernej Damjan
SLO
702,2
-295,6
28
Anders Fannemel
NOR
662,2
-335,6
29
Noriaki Kasai
JPN
608,7
-389,1
30
Roman Koudelka
CZE
577,4
-420,4
31
Jan Ziobro
POL
557,9
-439,9
32
Halvor Egner Granerud
NOR
539,9
-457,9
33
Jarkko Maeaettae
FIN
533,4
-464,4
34
Taku Takeuchi
JPN
512,4
-485,4
35
Severin Freund
GER
508,1
-489,7
36
Andreas Wank
GER
499,4
-498,4
37
Florian Altenburger
AUT
497,5
-500,3
38
Vojtech Stursa
CZE
483,4
-514,4
39
Elias Tollinger
AUT
423,7
-574,1
40
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
337,6
-660,2
41
Denis Kornilov
RUS
334,0
-663,8
42
Lukas Hlava
CZE
312,4
-685,4
43
Ryoyu Kobayashi
JPN
305,3
-692,5
44
Simon Ammann
SUI
303,0
-694,8
45
Kevin Bickner
USA
302,7
-695,1
46
Dimitry Vassiliev
RUS
288,8
-709,0
47
Anze Semenic
SLO
282,6
-715,2
48
Pius Paschke
GER
240,2
-757,6
49
Tom Hilde
NOR
229,4
-768,4
50
Klemens Murańka
POL
200,3
-797,5
51
Constantin Schmid
GER
197,9
-799,9
52
Vladimir Zografski
BUL
190,3
-807,5
53
Sebastian Colloredo
ITA
114,4
-883,4
 
Antti Aalto
FIN
114,4
-883,4
55
Michael Glasder
USA
103,2
-894,6
56
Clemens Aigner
AUT
100,7
-897,1
57
Thomas Hofer
AUT
97,7
-900,1
58
William Rhoads
USA
96,7
-901,1
 
Kento Sakuyama
JPN
96,7
-901,1
60
Ronan Lamy Chappuis
FRA
93,9
-903,9
61
Daniel Huber
AUT
92,3
-905,5
62
Tomas Vancura
CZE
88,2
-909,6
63
Jan Matura
CZE
87,3
-910,5
64
Philipp Aschenwald
AUT
85,8
-912,0
65
Alex Insam
ITA
84,0
-913,8
 

Przeczytaj więcej:

 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *