Indywidualne medalistki na dużej skoczni:
rok – miejsce | 1. miejsce (złoto) | 2. miejsce (srebro) | 3. miejsce (brąz) |
2023 – Planica | Alexandria Loutitt CAN | Maren Lundby NOR | Katharina Althaus GER |
2021 – Oberstdorf | Maren Lundby NOR | Sara Takanashi JPN | Nika Kriznar SLO |
Indywidualne medalistki na normalnej skoczni:
rok – miejsce | 1. miejsce (złoto) | 2. miejsce (srebro) | 3. miejsce (brąz) |
2023 – Planica | Katharina Althaus GER | Eva Pinkelnig AUT | Anna Odine Stroem NOR |
2021 – Oberstdorf | Ema Klinec SLO | Maren Lundby NOR | Sara Takanashi JPN |
2019 – Seefeld | Maren Lundby NOR | Katharina Althaus GER | Daniela Iraschko-Stolz AUT |
2017 – Lahti | Carina Vogt GER | Yuki Ito JPN | Sara Takanashi JPN |
2015 – Falun | Carina Vogt GER | Yuki Ito JPN | Daniela Iraschko-Stolz AUT |
2013 – Val di Fiemme / Predazzo | Sarah Hendrickson USA | Sara Takanashi JPN | Jacqueline Seifriedsberger AUT |
2011 – Oslo | Daniela Iraschko AUT | Elena Runggaldier ITA | Coline Mattel FRA |
2009 – Liberec | Lindsey Van USA | Ulrike Graessler GER | Anette Sagen NOR |
Drużynowe medalistki na normalnej skoczni:
rok – miejsce | 1. miejsce (złoto) | 2. miejsce (srebro) | 3. miejsce (brąz) |
2023 – Planica | Niemcy Anna Rupprecht Luisa Goerlich Selina Freitag Katharina Althaus |
Austria Chiara Kreuzer Julia Muehlbacher Jacqueline Seifriedsberger Eva Pinkelnig |
Norwegia Maren Lundby Eirin Maria Kvandal Thea Minyan Bjoerseth Anna Odine Stroem |
2021 – Oberstdorf | Austria Daniela Iraschko-Stolz Sophie Sorschag Chiara Hoelzl Marita Kramer |
Słowenia Nika Kriznar Spela Rogelj Ursa Bogataj Ema Klinec |
Norwegia Silje Opseth Anna Odine Stroem Thea Minyan Bjoerseth Maren Lundby |
2019 – Seefeld | Niemcy Juliane Seyfarth Ramona Straub Carina Vogt Katharina Althaus |
Austria Eva Pinkelnig Jacqueline Seifriedsberger Chiara Hoelzl Daniela Iraschko-Stolz |
Norwegia Anna Odine Stroem Ingebjoerg Saglien Braaten Silje Opseth Maren Lundby |
Medaliści w konkursach drużyn mieszanych:
rok – miejsce | 1. miejsce (złoto) | 2. miejsce (srebro) | 3. miejsce (brąz) |
2023 – Planica | Niemcy Selina Freitag Karl Geiger Katharina Althaus Andreas Wellinger |
Norwegia Anna Odine Stroem Johann Andre Forfang Thea Minyan Bjoerseth Halvor Egner Granerud |
Słowenia Nika Kriznar Timi Zajc Ema Klinec Anze Lanisek |
2021 – Oberstdorf | Niemcy Katharina Althaus Markus Eisenbichler Anna Rupprecht Karl Geiger |
Norwegia Silje Opseth Robert Johansson Maren Lundby Halvor Egner Granerud |
Austria Marita Kramer Michael Hayboeck Daniela Iraschko-Stolz Stefan Kraft |
2019 – Seefeld / Innsbruck | Niemcy Katharina Althaus Markus Eisenbichler Juliane Seyfarth Karl Geiger |
Austria Eva Pinkelnig Philipp Aschenwald Daniela Iraschko-Stolz Stefan Kraft |
Norwegia Anna Odine Stroem Robert Johansson Maren Lundby Andreas Stjernen |
2017 – Lahti | Niemcy Carina Vogt Markus Eisenbichler Svenja Wuerth Andreas Wellinger |
Austria Daniela Iraschko-Stolz Michael Hayboeck Jacqueline Seifriedsberger Stefan Kraft |
Japonia Sara Takanashi Taku Takeuchi Yuki Ito Daiki Ito |
2015 – Falun | Niemcy Carina Vogt Richard Freitag Katharina Althaus Severin Freund |
Norwegia Line Jahr Anders Bardal Maren Lundby Rune Velta |
Japonia Sara Takanashi Noriaki Kasai Yuki Ito Taku Takeuchi |
2013 – Val di Fiemme / Predazzo | Japonia Yuki Ito Daiki Ito Sara Takanashi Taku Takeuchi |
Austria Chiara Hoelzl Thomas Morgenstern Jacqueline Seifriedsberger Gregor Schlierenzauer |
Niemcy Ulrike Graessler Richard Freitag Carina Vogt Severin Freund |