FIS Carpath Cup kobiet (Puchar Karpat) 2017/2018

 

Terminarz:

data (dzień)
miejce
skocznia
zawody
zwyciężczyni
12.08.2017 (sobota)
Planica (Słowenia/Węgry)* >
HS-82
ind.
K. Karpiel POL
13.08.2017 (niedziela)
Planica (Słowenia/Węgry)* >
HS-82
ind.
K. Karpiel POL
09.09.2017 (sobota)
Szczyrk (Polska) >
HS-77
ind.
K. Karpiel POL
10.09.2017 (niedziela)
Szczyrk (Polska) >
HS-77
ind.
K. Karpiel POL
20.09.2017 (środa)
Rasnov (Rumunia) >
HS-71
ind.
K. Karpiel POL

* organizatorem zawodów w słoweńskiej Planicy był Węgierski Związek Narciarski 

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodniczka
kraj
punkty
strata
1
Kamila Karpiel
POL
500
 
2
Andreea Diana Trambitas
ROU
273
-227
3
Paulina Cieślar
POL
245
-255
4
Anna Twardosz
POL
220
-280
5
Carina Alexandra Militaru
ROU
215
-285
6
Kinga Rajda
POL
170
-330
7
Stepanka Ptackova
CZE
156
-344
8
Maria Daria Chindris
ROU
142
-358
9
Virag Voros
HUN
110
-390
10
Róża Pawlikowska
POL
107
-393
11
Sarlote Skele
LAT
94
-406
12
Sabina Król
POL
86
-414
13
Natalia Kobiela
POL
77
-423
14
Dayana Pekha
KAZ
68
-432
15
Viktoria Sidlova
SVK
63
-437
16
Valentina Sderzhikova
KAZ
60
-440
17
Klara Ulrichova
CZE
58
-442
 
Katarzyna Harsche
POL
58
-442
19
Veronika Jencova
CZE
46
-454
 
Nina Bezuchova
SVK
46
-454
21
Delia Anamaria Folea
ROU
35
-465
22
Nicole Konderla
POL
29
-471
23
Alina Tukhtaeva
KAZ
24
-476
24
Wiktoria Kiersnowska
POL
23
-477
25
Vitalina Herasymiuk
UKR
22
-478
26
Khrystyna Droniak
UKR
20
-480
27
Frida Berger
NOR
18
-482
28
Lidiia Romaniuk
UKR
15
-485
29
Heidi Dyhre Traaserud
NOR
14
-486
30
Tetyana Pylypchuk
UKR
13
-487
31
Alexandru Teleanu
ROU
11
-489
 
Esmeralda Gobozova
GEO
11
-489
 

Klasyfikacja narodów:

 
reprezentacja
punkty
strata
1
Polska
1515
 
2
Rumunia
676
-839
3
Czechy
260
-1255
4
Kazachstan
152
-1363
5
Węgry
110
-1405
6
Słowacja
109
-1406
7
Łotwa
94
-1421
8
Ukraina
70
-1445
9
Norwegia
32
-1483
10
Gruzja
11
-1504
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *