FIS Carpath Cup (Puchar Karpat) 2017/2018

 

Terminarz:

data (dzień)
miejce
skocznia
zawody
zwycięzca
12.08.2017 (sobota)
Planica (Słowenia/Węgry)* >
HS-82
ind.
S. Tkachenko KAZ
13.08.2017 (niedziela)
Planica (Słowenia/Węgry)* >
HS-82
ind.
S. Tkachenko KAZ
09.09.2017 (sobota)
Szczyrk (Polska) >
HS-77
ind.
P. Kudzia POL
10.09.2017 (niedziela)
Szczyrk (Polska) >
HS-77
ind.
T. Pilch POL
20.09.2017 (środa)
Rasnov (Rumunia) >
HS-71
ind.
R. Selcer CZE

* organizatorem zawodów w słoweńskiej Planicy był Węgierski Związek Narciarski 

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Nicolae Sorin Mitrofan
ROU
235
 
2
Sergey Tkachenko
KAZ
200
-35
3
Ilya Kratov
KAZ
160
-75
4
Radek Selcer
CZE
156
-79
5
Tomasz Pilch
POL
150
-85
6
Radu Mihai Pacurar
ROU
148
-87
7
Daniel Andrei Cacina
ROU
141
-94
8
Mihnea Alexandru Spulber
ROU
137
-98
9
Kacper Juroszek
POL
120
-115
10
Piotr Kudzia
POL
118
-117
11
Szymon Pawłowski
POL
109
-126
12
Petr Vaverka
CZE
108
-127
13
Kacper Stosel
POL
107
-128
14
Damian Skupień
POL
104
-131
 
Jakub Sikola
CZE
104
-131
16
Mateusz Gruszka
POL
90
-145
17
Szymon Jojko
POL
89
-146
18
Adam Niżnik
POL
88
-147
19
Krzysztof Kieta
POL
84
-151
20
Andrei Feldorean
ROU
71
-164
21
Karol Niemczyk
POL
65
-170
22
Ilya Baskakov
RUS
60
-175
23
Sebastian Kellerman
CZE
53
-182
24
Sung-Woo Cho
KOR
46
-189
 
Mateusz Rajda
POL
46
-189
26
Decker Dean
USA
45
-190
 
Artem Yudin
RUS
45
-190
28
Krasimir Simitchiyski
BUL
43
-192
29
Florian Molnar
HUN
42
-193
30
Stanisław Majerczyk
POL
41
-194
31
Dawid Jarząbek
POL
35
-200
32
Danil Vassilyev
KAZ
34
-201
 
Hunor Farkas
ROU
34
-201
34
Andrew Urlaub
USA
32
-203
35
Ibraim Abdukhalilov
KAZ
31
-204
 
Mateusz Małyjurek
POL
31
-204
37
Matthew White
USA
29
-206
38
Mikhail Boiko
KAZ
24
-211
39
Patryk Hutyra
POL
23
-212
40
Nikita Devyatkin
KAZ
22
-213
 
Soo-Hyeon Yim
KOR
22
-213
42
Muhammed Ali Bedir
TUR
20
-215
43
Viktor Hristov
BUL
19
-216
44
Jan Rzadkosz
POL
18
-217
45
Nurshat Tursunzhanov
KAZ
17
-218
 
Jan Bukowski
POL
17
-218
47
Jan Habdas
POL
16
-219
 
Andriy Vaskul
UKR
16
-219
49
Radek Rydl
CZE
15
-220
 
Benedikt Holub
CZE
15
-220
51
Ilshat Kadyrov
KAZ
14
-221
52
Gleb Safonov
KAZ
13
-222
53
Sergey Zyryanov
KAZ
12
-223
54
David Kelemen
HUN
10
-225
 
Oleksandr Shumbarets
UKR
10
-225
56
Kacper Konior
POL
7
-228
 
Vitaliy Grebeniuk
UKR
7
-228
58
Wiktor Pękala
POL
6
-229
 
Ivan Pylypchuk
UKR
6
-229
60
Mikulas Sluka
CZE
5
-230
61
Jakub Chowaniec
POL
3
-232
 
Florin Feroiu
ROU
3
-232
63
Lorant Attila Benedek
ROU
2
-233
64
Alan Gobozovi
GEO
1
-234
 

Klasyfikacja narodów:

 
reprezentacja
punkty
strata
1
Polska
1367
 
2
Rumunia
771
-596
3
Kazachstan
527
-840
4
Czechy
456
-911
5
Stany Zjednoczone
106
-1261
6
Rosja
105
-1262
7
Korea Południowa
68
-1299
8
Bułgaria
62
-1305
9
Węgry
52
-1315
10
Ukraina
39
-1328
11
Turcja
20
-1347
12
Gruzja
1
-1366
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram