FIS Cup 2017/2018

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
LATO
01.07.2017 (sobota)
Villach (Austria) >
HS-98
ind.
T. Zajc
02.07.2017 (niedziela)
Villach (Austria) >
HS-98
ind.
L. Wagner
12.08.2017 (sobota)
Kuopio (Finlandia)
HS-127
ind.
 
13.08.2017 (niedziela)
Kuopio (Finlandia)
HS-127
ind.
 
16.09.2017 (sobota)
Kandersteg (Szwajcaria)
HS-106
ind.
 
17.09.2017 (niedziela)
Kandersteg (Szwajcaria)
HS-106
ind.
 
21.09.2017 (czwartek)
Rasnov (Rumunia)
HS-100
ind.
 
22.09.2017 (piątek)
Rasnov (Rumunia)
HS-100
ind.
 
ZIMA
15.12.2017 (piątek)
Notodden (Norwegia)
HS-100
ind.
 
16.12.2017 (sobota)
Notodden (Norwegia)
HS-100
ind.
 
13.01.2018 (sobota)
Zakopane (Polska)
HS-140
ind.
 
14.01.2018 (niedziela)
Zakopane (Polska)
HS-140
ind.
 
20.01.2018 (sobota)
Planica (Słowenia)
HS-104
ind.
 
21.01.2018 (niedziela)
Planica (Słowenia)
HS-104
ind.
 
10.02.2018 (sobota)
Hinterzarten (Niemcy)
HS-108
ind.
 
11.02.2018 (niedziela)
Hinterzarten (Niemcy)
HS-108
ind.
 
24.02.2018 (sobota)
Villach (Austria)
HS-98
ind.
 
25.02.2018 (niedziela)
Villach (Austria)
HS-98
ind.
 
09.03.2018 (piątek)
Sapporo (Japonia)
HS-100
ind.
 
10.03.2018 (sobota)
Sapporo (Japonia)
HS-137
ind.
 
11.03.2018 (niedziela)
Sapporo (Japonia)
HS-137
ind.
 
17.03.2018 (sobota)
Falun (Szwecja)
HS-100
ind.
 
18.03.2018 (niedziela)
Falun (Szwecja)
HS-100
ind.
 

 * ind. – konkurs indywidualny

 

Aktualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Lukas Wagner
GER
120
 
2
Timi Zajc
SLO
118
-2
3
Elias Tollinger
AUT
116
-4
4
Federico Cecon
ITA
102
-18
5
Thomas Lackner
AUT
95
-25
6
Yuken Iwasa
JPN
82
-38
7
Ulrich Wohlgenannt
AUT
76
-44
8
Giovanni Bresadola
ITA
74
-46
9
Pius Paschke
GER
66
-54
10
Andraz Pograjc
SLO
57
-63
11
Przemysław Kantyka
POL
54
-66
12
Patrick Kogler
AUT
49
-71
13
Bartosz Czyż
POL
44
-76
14
Sebastian Bradatsch
GER
38
-82
15
Thomas Diethart
AUT
34
-86
16
Maximilian Lienher
AUT
32
-88
 
Paweł Wąsek
POL
32
-88
18
Andraz Modic
SLO
30
-90
19
Anze Lavtizar
SLO
29
-91
20
Clemens Leitner
AUT
26
-94
21
Noah Valtiner
AUT
25
-95
22
Thomas Markeng
NOR
19
-101
23
Aljaz Vodan
SLO
15
-105
 
Stanisław Biela
POL
15
-105
25
Blaz Pavlic
SLO
13
-107
 
Axel Maylaender
GER
13
-107
27
Justin Wiegel
GER
11
-109
 
Mika Schwann
AUT
11
-109
29
Rok Tarman
SLO
10
-110
30
Fabian Seidl
GER
7
-113
31
Manuel Poppinger
AUT
6
-114
32
Dominik Maylaender
GER
5
-115
33
Francisco Moerth
AUT
4
-116
34
Zeno di Lenardo
ITA
3
-117
35
Josef Dirnbauer
AUT
2
-118
 
Aljaz Osterc
SLO
2
-118
 
Janni Reisenauer
AUT
2
-118
38
Kacper Juroszek
POL
1
-119
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *