FIS Cup 2017/2018

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
LATO
01.07.2017 (sobota)
Villach (Austria) >
HS-98
ind.
T. Zajc
02.07.2017 (niedziela)
Villach (Austria) >
HS-98
ind.
L. Wagner
12.08.2017 (sobota)
Kuopio (Finlandia) >
HS-127
ind.
T. Zajc
13.08.2017 (niedziela)
Kuopio (Finlandia) >
HS-127
ind.
T. Zajc
16.09.2017 (sobota)
Kandersteg (Szwajcaria) >
HS-106
ind.
M. Rupitsch
17.09.2017 (niedziela)
Kandersteg (Szwajcaria) >
HS-106
ind.
M. Ito
21.09.2017 (czwartek)
Rasnov (Rumunia) >
HS-100
ind.
M. Rupitsch
22.09.2017 (piątek)
Rasnov (Rumunia) >
HS-100
ind.
D. Maylaender
ZIMA
07.12.2017 (czwartek)
Whistler (Kanada)
HS-106
ind.
 
08.12.2017 (piątek)
Whistler (Kanada)
HS-106
ind.
 
15.12.2017 (piątek)
Notodden (Norwegia)
HS-100
ind.
 
16.12.2017 (sobota)
Notodden (Norwegia)
HS-100
ind.
 
13.01.2018 (sobota)
Zakopane (Polska)
HS-140
ind.
 
14.01.2018 (niedziela)
Zakopane (Polska)
HS-140
ind.
 
20.01.2018 (sobota)
Planica (Słowenia)
HS-104
ind.
 
21.01.2018 (niedziela)
Planica (Słowenia)
HS-104
ind.
 
10.02.2018 (sobota)
Brotterode (Niemcy)
HS-117
ind.
 
11.02.2018 (niedziela)
Brotterode (Niemcy)
HS-117
ind.
 
24.02.2018 (sobota)
Villach (Austria)
HS-98
ind.
 
25.02.2018 (niedziela)
Villach (Austria)
HS-98
ind.
 
09.03.2018 (piątek)
Sapporo (Japonia)
HS-100
ind.
 
11.03.2018 (niedziela)
Sapporo (Japonia)
HS-137
ind.
 
17.03.2018 (sobota)
Falun (Szwecja)
HS-100
ind.
 
18.03.2018 (niedziela)
Falun (Szwecja)
HS-100
ind.
 

 * ind. – konkurs indywidualny

 

Aktualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Timi Zajc
SLO
318
 
2
Dominik Maylaender
GER
305
-13
3
Markus Rupitsch
AUT
276
-42
4
Przemysław Kantyka
POL
259
-59
5
Elias Tollinger
AUT
233
-85
6
Niko Kytoesaho
FIN
204
-114
7
Pius Paschke
GER
186
-132
8
Aljaz Osterc
SLO
182
-136
9
Masamitsu Ito
JPN
180
-138
10
Lukas Wagner
GER
166
-152
11
Philipp Aschenwald
AUT
158
-160
12
Mika Schwann
AUT
150
-168
13
Thomas Lackner
AUT
141
-177
14
Stefan Huber
AUT
140
-178
15
Eetu Nousiainen
FIN
130
-188
16
Paweł Wąsek
POL
120
-198
17
Bartosz Czyż
POL
113
-205
18
Federico Cecon
ITA
102
-216
19
Fabian Seidl
GER
100
-218
20
Andreas Schuler
SUI
94
-224
21
Yuken Iwasa
JPN
93
-225
22
Ulrich Wohlgenannt
AUT
90
-228
23
Killian Peier
SUI
81
-237
 
Jarkko Maeaettae
FIN
81
-237
25
Giovanni Bresadola
ITA
74
-244
26
Andreas Alamommo
FIN
72
-246
27
Blaz Pavlic
SLO
69
-249
28
Tim Fuchs
GER
65
-253
29
Gregor Deschwanden
SUI
64
-254
30
Frans Taehkaevuori
FIN
60
-258
31
Andraz Pograjc
SLO
57
-261
32
Fatih Arda Ipcioglu
TUR
56
-262
33
Stanisław Biela
POL
55
-263
34
Marat Zhaparov
KAZ
54
-264
35
Juho Ojala
FIN
52
-266
36
Yuya Yamada
JPN
51
-267
37
Patrick Kogler
AUT
49
-269
 
Sebastian Bradatsch
GER
49
-269
39
Krzysztof Leja
POL
47
-271
40
Philipp Haagen
AUT
44
-274
41
Kalle Heikkinen
FIN
42
-276
42
Nicolae Sorin Mitrofan
ROU
38
-280
 
Tomofumi Naito
JPN
38
-280
44
Daniel Huber
AUT
36
-282
45
Thomas Diethart
AUT
34
-284
46
Clemens Leitner
AUT
33
-285
 
Krzysztof Biegun
POL
33
-285
48
Maximilian Lienher
AUT
32
-286
49
Andraz Modic
SLO
30
-288
 
Gabriel Karlen
SUI
30
-288
51
Rishi Saether
NOR
29
-289
 
Anze Lavtizar
SLO
29
-289
53
Noah Valtiner
AUT
25
-293
54
Henri Kavilo
FIN
24
-294
55
Janne Korhonen
FIN
22
-296
56
Vladislav Boyarintsev
RUS
21
-297
 
Jan Kus
SLO
21
-297
 
Lovro Kos
SLO
21
-297
59
Thomas Aasen Markeng
NOR
19
-299
60
Oscar Alexander Hafslund
NOR
18
-300
61
Luca Egloff
SUI
17
-301
62
Seou Choi
KOR
16
-302
 
Sergey Tkachenko
KAZ
16
-302
64
Muhammet Irfan Cintimar
TUR
15
-303
 
Aljaz Vodan
SLO
15
-303
66
Taavi Pappel
EST
14
-304
 
Andrzej Stękała
POL
14
-304
68
Carl Henning Lippestad
NOR
13
-305
 
Kacper Juroszek
POL
13
-305
 
Axel Maylaender
GER
13
-305
71
Pascal Kaelin
SUI
12
-306
 
Eetu Merilaeinen
FIN
12
-306
 
Joshua Maurer
CAN
12
-306
74
Justin Weigel
GER
11
-307
 
Tomasz Pilch
POL
11
-307
 
Matthew Soukup
CAN
11
-307
 
Sorin Iulian Pitea
ROU
11
-307
78
Sandro Hauswirth
SUI
10
-308
 
Rok Tarman
SLO
10
-308
 
Juha Miettinen
FIN
10
-308
81
Ruslan Akchurin
RUS
9
-309
 
Miha Kveder
SLO
9
-309
 
Sabirzhan Muminov
KAZ
9
-309
84
Niko Loeytaeinen
FIN
8
-310
 
Vitaliy Kalinichenko
UKR
8
-310
86
Kevin Maltsev
EST
7
-311
87
Ole Mathis Nedrejord
NOR
6
-312
 
Manuel Poppinger
AUT
6
-312
 
Eduard Torok
KAZ
6
-312
90
Taro Yamakawa
JPN
5
-313
 
Janni Reisenauer
FIN
5
-313
 
Elias Vaenskae
FIN
5
-313
93
Francisco Moerth
AUT
4
-314
 
Dominik Peter
SUI
4
-314
 
Killian Maerkl
GER
4
-314
 
Minato Mabuchi
JPN
4
-314
 
Radek Selcer
CZE
4
-314
98
Zeno di Lenardo
ITA
3
-315
 
Joergen Madsen
NOR
3
-315
 
Nicholas Mattoon
USA
3
-315
101
Muhammed Ali Bedir
TUR
2
-316
 
Josef Dirnbauer
AUT
2
-316
 
Luca Roth
GER
2
-316
104
Arttu Pohjola
FIN
1
-317
 
Karol Niemczyk
POL
1
-317
 
Nigel Lauchlan
CAN
1
-317
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *