FIS Cup kobiet 2017/2018

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwyciężczyni
LATO
15.07.2017 (sobota)
Villach (Austria) >
HS-98
ind.*
N. Kriznar
16.07.2017 (niedziela)
Villach (Austria) >
HS-98
ind.
N. Kriznar
16.09.2017 (sobota)
Kandersteg (Szwajcaria) >
HS-106
ind.
L. Lemare
17.09.2017 (niedziela)
Kandersteg (Szwajcaria) >
HS-106
ind.
N. Kriznar
21.09.2017 (czwartek)
Rasnov (Rumunia) >
HS-100
ind.
D. Haralambie
22.09.2017 (piątek)
Rasnov (Rumunia) >
HS-100
ind.
D. Haralambie
ZIMA
07.12.2017 (czwartek)
Whistler (Kanada) >
HS-104
ind.
A. Strate
08.12.2017 (piątek)
Whistler (Kanada) >
HS-104
ind.
A. Strate
10.02.2018 (sobota)
Rastbuechl (Niemcy)
HS-87
ind.
 
11.02.2018 (niedziela)
Rastbuechl (Niemcy)
HS-87
ind.
 
24.02.2018 (sobota)
Villach (Austria)
HS-98
ind.
 
25.02.2018 (niedziela)
Villach (Austria)
HS-98
ind.
 
17.03.2018 (sobota)
Falun (Szwecja)
HS-100
ind.
 
18.03.2018 (niedziela)
Falun (Szwecja)
HS-100
ind.
 

* ind. – konkurs indywidualny

 

Aktualna klasyfikacja generalna:

 
zawodniczka
kraj
punkty
strata
1
Daniela Haralambie
ROU
382
 
2
Nika Kriznar
SLO
380
-2
3
Kamila Karpiel
POL
237
-145
4
Luisa Goerlich
GER
206
-176
5
Abigail Strate
CAN
200
-182
6
Lea Lemare
FRA
180
-202
7
Anna Twardosz
POL
141
-241
8
Atsuko Tanaka
CAN
140
-242
9
Kinga Rajda
POL
135
-247
10
Juliane Seyfarth
GER
130
-252
 
Natalie Eilers
CAN
130
-252
12
Stepanka Ptackova
CZE
125
-257
13
Guy-Lim Park
KOR
111
-271
14
Julia Clair
FRA
110
-272
15
Ren Mikase
JPN
103
-279
16
Barbora Blazkova
CZE
100
-282
17
Claudia Purker
AUT
95
-287
 
Sophie Mair
AUT
95
-287
19
Magdalena Pałasz
POL
90
-292
20
Carina Alexandra Militaru
ROU
88
-294
21
Nicole Maurer
CAN
85
-297
22
Ayuka Kamoda
JPN
82
-300
23
Annika Belshaw
USA
80
-302
24
Ursa Bogataj
SLO
77
-305
25
Oceane Paillard
FRA
76
-306
26
Andreea Diana Trambitas
ROU
74
-308
 
Logan Sankey
USA
74
-308
28
Lisa Eder
AUT
72
-310
29
Anna Hoffmann
USA
66
-316
30
Eva Logar
SLO
64
-318
31
Gianina Ernst
GER
61
-321
 
Romane Dieu
FRA
61
-321
 
Paulina Cieślar
POL
61
-321
 
Cara Larson
USA
61
-321
35
Jerneja Brecl
SLO
60
-322
36
Veronika Shishkina
KAZ
58
-324
37
Selina Freitag
GER
57
-325
38
Maria Daria Chindris
ROU
52
-330
39
Katarzyna Harsche
POL
48
-334
 
Samantha Macuga
USA
48
-334
41
Ramona Straub
GER
47
-335
42
Alina Tukhtaeva
KAZ
44
-338
43
Sarlote Skele
LAT
40
-342
 
Agnes Reisch
GER
40
-342
 
Sophia Nester
USA
40
-342
46
Ayaka Igarashi
JPN
35
-347
47
Viktoria Sidlova
SVK
34
-348
 
Khrystyna Droniak
UKR
34
-348
49
Marita Kramer
AUT
33
-349
 
Kaja Urbanija Coz
SLO
33
-349
 
Arantxa Lancho
GER
33
-349
52
Nozomi Maruyama
JPN
31
-351
53
Katra Komar
SLO
30
-352
 
Karolina Indrackova
CZE
30
-352
55
Liliia Romaniuk
UKR
28
-354
56
Oceane Avocat Gros
FRA
27
-355
57
Frida Berger
SWE
26
-356
 
Vitalina Herasymiuk
UKR
26
-356
59
Nina Bezuchova
SVK
25
-357
 
Frida Westman
SWE
25
-357
61
Elisabeth Raudaschl
AUT
24
-358
62
Tetyana Pylypchuk
UKR
23
-359
 
Rio Seto
JPN
23
-359
64
Pernille Kvernmo
NOR
22
-360
65
Sophie Berghmans
CAN
20
-362
66
Marine Bressand
FRA
16
-366
67
Julia Tervahartiala
FIN
15
-367
68
Heidi Dyhre Traaserud
NOR
12
-370
69
Joanna Kil
POL
8
-374
70
Rea Kindlimann
SUI
7
-375
 
Alexandra Seifert
GER
7
-375
72
Katharina Ellmauer
AUT
6
-376
73
Pia Mazi
SLO
4
-378
74
Katja Markuta
SLO
2
-380
75
Eva Elise Johansen Amble
NOR
1
-381
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *