FIS Cup Pań 2015/2016

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwyciężczyni
SEZON LETNI
11.07.2015 r. (sobota)
Villach (Austria) >>>
HS 98
indywidualne
J. Seifriedsberger
12.07.2015 r. (niedziela)
Villach (Austria) >>>
HS 98
indywidualne
J. Seifriedsberger
29.08.2015 r. (sobota)
Szczyrk (Polska) >>>
HS 106
indywidualne
K. Rajda
30.08.2015 r. (niedziela)
Szczyrk (Polska) >>>
HS 106
indywidualne
D. Haralambie
26.09.2015 r. (sobota)
Rasnov (Rumunia) >>
HS 100
indywidualne
D. Haralambie
27.09.2015 r. (niedziela)
Rasnov (Rumunia) >>
HS 100
indywidualne
D. Haralambie
SEZON ZIMOWY

11.03.2016 r. (piątek)

Harrachov (Czechy) >

HS 100

indywidualne

N. Kriznar 

12.03.2016 r. (sobota)

Harrachov (Czechy) >

HS 100

indywidualne

S. Rogelj
 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodniczka
kraj
punkty
strata
1
Kinga Rajda
POL
376
 
2
Daniela Haralambie
ROU
330
-46
3
Ursa Bogataj
SLO
270
-106
4
Magdalena Pałasz
POL
201
-175
5
Jacqueline Seifriedsberger
AUT
200
-176
6
Andreea Diana Trambitas
ROU
185
-191
7
Spela Rogelj
SLO
180
-196
8
Nika Kriznar
SLO
176
-200
9
Joanna Szwab
POL
163
-213
10
Arantxa Lancho
GER
160
-216
 
Linda Grabner
AUT
160
-216
12
Luisa Goerlich
GER
140
-236
 
Julia Clair
FRA
140
-236
14
Paulina Cieślar
POL
132
-244
15
Virag Voros
HUN
116
-260
16
Bianca Elena Stefanuta
ROU
114
-262
17
Carina Alexandra Militaru
ROU
96
-280
18
Anna Zhukova
RUS
90
-286
19
Evelyn Insam
ITA
85
-291
20
Khrystyna Droniak
UKR
80
-296
21
Sabrina Windmueller
SUI
72
-304
22
Shihori Oi
JPN
71
-305
 
Coline Mattel
FRA
71
-305
24
Barbora Blazkova
CZE
69
-307
25
Chiara Hoelzl
AUT
65
-311
 
Romane Dieu
FRA
65
-311
27
Agnes Reisch
GER
62
-314
 
Alexandra Kustova
RUS
62
-314
29
Ema Klinec
SLO
60
-316
30
Guy-Lim Park
KOR
52
-324
 
Lucile Morat
FRA
52
-324
32
Nita Englund
USA
51
-325
33
Kamila Karpiel
POL
50
-326
34
Sofia Tikhonova
RUS
47
-329
35
Anja Tepes
SLO
44
-332
 
Sarlote Skele
LAT
44
-332
 
Zdena Pesatova
CZE
44
-332
 
Katra Komar
SLO
44
-332
39
Marta Krepelkova
CZE
41
-335
40
Matilda Gundersson
SWE
40
-336
 
Valentina Sderzhikova
KAZ
40
-336
 
Jerneja Brecl
SLO
40
-336
43
Elisabeth Raudaschl
AUT
38
-338
 
Joanna Kil
POL
38
-338
 
Anna Twardosz
POL
38
-338
46
Dayana Akhmetvaliyeva
KAZ
36
-340
47
Haruka Iwasa
JPN
32
-344
 
Thea Sofie Kleven
NOR
32
-344
49
Julia Huber
AUT
31
-345
50
Julia Lundberg
SWE
30
-346
 
Kaja Urbanija Coz
SLO
30
-346
52
Henriette Kraus
GER
28
-348
 
Natasha Bodnarchuk
CAN
28
-348
54
Jonna Mohlen
SWE
27
-349
 
Liliya Romanyuk
UKR
27
-349
 
Roberta d’Agostina
ITA
27
-349
57
Michaela Rajnochova
CZE
26
-350
58
Minami Watanabe
JPN
25
-351
 
Karolina Indrackova
CZE
25
-351
60
Abigail Strate
CAN
24
-352
 
Jana Mrakotova
CZE
24
-352
62
Nicole Maurer
CAN
23
-353
63
Kaede Narita
JPN
22
-354
64
Lara Malsiner
ITA
21
-355
65
Katarzyna Pałasz
POL
20
-356
 
Sophia Goerlich
GER
20
-356
67
Eleora Hamminng
CAN
14
-362
68
Josephine Pagnier
FRA
13
-363
 
Oceane Avocat Gros
FRA
13
-363
70
Natalie Eilers
CAN
12
-364
 
Veronica Gianmoena
ITA
12
-364
72
Frida Westman
SWE
11
-365
73
Anita Seretinek
SLO
7
-369
74
Veronika Ptackova
CZE
6
-370
75
Mariia Iakovleva
RUS
5
-371
76
Timna Moser
AUT
4
-372
77
Stepanka Ptackova
CZE
3
-373
 
Maia Daria Chindris
ROU
3
-373
79
Anja Javorsek
SLO
2
-374
80
Oceane Paillard
FRA
1
-375
 
Karoline Skatvedt
NOR
1
-375

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram