FIS Grand Prix 2017

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
PERIOD 1
14.07.2017 (piątek)
Wisła (Polska) >
HS-134
druż.
Polska
15.07.2017 (sobota)
Wisła (Polska) >
HS-134
ind.
D. Kubacki
29.07.2017 (sobota)
Hinterzarten (Niemcy) >
HS-108
ind.
D. Kubacki
12.08.2017 (sobota)
Courchevel (Francja)
HS-132
ind.
 
26.08.2017 (sobota)
Hakuba (Japonia)
HS-131
ind.
 
27.08.2017 (niedziela)
Hakuba (Japonia)
HS-131
ind.
 
PERIOD 2
09.09.2017 (sobota)
Czajkowski (Rosja)
HS-140
ind.
 
10.09.2017 (niedziela)
Czajkowski (Rosja)
HS-140
ind.
 
16.09.2017 (sobota)
Ałmaty (Kazachstan)
odwołany >>>
HS-140
ind.
-
17.09.2017 (niedziela)
Ałmaty (Kazachstan)
odwołany >>>
HS-140
ind.
-
30.09.2017 (sobota)
Hinzenbach (Austria)
HS-94
ind.
 
03.10.2017 (wtorek)
Klingenthal (Niemcy)
HS-140
ind.
 

* druż. – konkurs drużynowy
* ind. – konkurs indywidualny

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dawid Kubacki
POL
200
 
2
Maciej Kot
POL
130
-70
3
Stephan Leyhe
GER
109
-91
4
Karl Geiger
GER
82
-118
5
Stefan Hula
POL
81
-119
6
Piotr Żyła
POL
80
-120
 
Roman Koudelka
CZE
80
-120
8
Daniel Andre Tande
NOR
50
-150
9
Gregor Schlierenzauer
AUT
46
-154
10
Halvor Egner Granerud
NOR
45
-155
11
Sebastian Colloredo
ITA
36
-164
12
Andreas Wank
GER
32
-168
 
Kenneth Gangnes
NOR
32
-168
14
Jakub Wolny
POL
31
-169
15
Davide Bresadola
ITA
27
-173
16
Kamil Stoch
POL
26
-174
 
Robert Johansson
NOR
26
-174
18
Florian Altenburger
AUT
25
-175
19
Anze Semenic
SLO
24
-176
20
Rok Justin
SLO
20
-180
 
Peter Prevc
SLO
20
-180
22
Stefan Kraft
AUT
18
-182
 
Ville Larinto
FIN
18
-182
24
Markus Eisenbichler
GER
16
-184
 
Simon Ammann
SUI
16
-184
26
Richard Freitag
GER
15
-185
 
Andreas Kofler
AUT
15
-185
28
Miran Zupancic
SLO
14
-186
29
Robert Kranjec
SLO
13
-187
30
Andreas Wellinger
GER
12
-188
31
Anze Lanisek
SLO
11
-189
 
Markus Schiffner
AUT
11
-189
 
Viktor Polasek
CZE
11
-189
34
Anders Fannemel
NOR
10
-190
35
Clemens Aigner
AUT
9
-191
36
Alex Insam
ITA
8
-192
37
Jarkko Maeaettae
FIN
7
-193
38
Frederik Bjerkeengen
NOR
6
-194
 
Bor Pavlovcic
SLO
6
-194
40
Alexey Romashov
RUS
5
-195
41
Killian Peier
SUI
4
-196
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
4
-196
43
Antti Aalto
FIN
3
-197
44
Denis Kornilov
RUS
2
-198
45
Andraz Pograjc
SLO
1
-199
 
Gregor Deschwanden
SUI
1
-199
 

Klasyfikacja narodów:

 
reprezentacja
punkty
strata
1
Polska
948
 
2
Niemcy
566
-382
3
Norwegia
523
-425
4
Słowenia
359
-589
5
Austria
324
-624
6
Czechy
191
-757
7
Finlandia
178
-770
8
Włochy
71
-877
 
Szwajcaria
71
-877
10
Rosja
7
-941
 

stat4u

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *