Letnia Grand Prix 2016

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
PERIOD 1
16.07.2016 r. (sobota)
Courchevel (Francja) >
HS-132
ind.
M. Kot
22.07.2016 r. (piątek)
Wisła (Polska) >
HS 134
druż.
Norwegia
23.07.2016 r. (sobota)
Wisła (Polska) >
HS 134
ind.
M. Kot
30.07.2016 r. (sobota)
Hinterzarten (Niemcy) >
HS 108
ind.
A. Wellinger
06.08.2016 r. (sobota)
Einsiedeln (Szwajcaria) >
HS 117
ind.
M. Kot
27.08.2016 r. (sobota)
Hakuba (Japonia) >
HS 132
ind.
A. Fannemel
28.08.2016 r. (niedziela)
Hakuba (Japonia) >
HS 132
ind.
T. Takeuchi
PERIOD 2
10.09.2016 r. (sobota)
Czajkowski (Rosja) >
HS 140
ind.
R. Kranjec
11.09.2016 r. (niedziela)
Czajkowski (Rosja) >
HS 140
ind.
A. Semenic
01.10.2016 r. (sobota)
Hinzenbach (Austria) >
HS 94
ind.
M. Kot
02.10.2016 r. (niedziela)
Klingenthal (Niemcy) >
HS 140
ind. (finał)
M. Kot
 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Maciej Kot
POL
580
 
2
Andreas Wellinger
GER
351
-229
3
Kamil Stoch
POL
315
-265
4
Stefan Kraft
AUT
304
-276
5
Taku Takeuchi
JPN
280
-300
6
Peter Prevc
SLO
265
-315
7
Anders Fannemel
NOR
260
-320
8
Robert Kranjec
SLO
259
-321
9
Karl Geiger
GER
253
-327
10
Michael Hayboeck
AUT
217
-363
11
Anze Semenic
SLO
204
-376
12
Tomas Vancura
CZE
198
-382
13
Dawid Kubacki
POL
186
-394
14
Ryoyu Kobayashi
JPN
165
-415
15
Joachim Hauer
NOR
160
-420
16
Clemens Aigner
AUT
141
-439
17
Jaka Hvala
SLO
137
-443
18
Andreas Wank
GER
119
-461
19
Daniel Andre Tande
NOR
108
-472
20
Daiki Ito
JPN
102
-478
21
Stefan Hula
POL
98
-482
22
Halvor Egner Granerud
NOR
97
-483
23
Vojtech Stursa
CZE
96
-484
24
Markus Schiffner
AUT
94
-486
25
Lukas Hlava
CZE
88
-492
26
Kevin Bickner
USA
87
-493
27
Richard Freitag
GER
85
-495
28
Gregor Deschwanden
SUI
84
-496
29
Killian Peier
SUI
83
-497
30
Denis Kornilov
RUS
81
-499
31
Nejc Dezman
SLO
79
-501
 
Andreas Kofler
AUT
79
-501
33
David Siegel
GER
78
-502
34
Klemens Murańka
POL
77
-503
35
Stephan Leyhe
GER
75
-505
36
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
74
-506
37
Jurij Tepes
SLO
73
-507
 
Kento Sakuyama
JPN
73
-507
39
Philipp Aschenwald
AUT
71
-509
40
Simon Ammann
SUI
69
-511
41
Markus Eisenbichler
GER
65
-515
 
Junshiro Kobayashi
JPN
65
-515
43
Jarkko Maeaettae
FIN
64
-516
44
Piotr Żyła
POL
55
-525
45
Johann Andre Forfang
NOR
48
-532
46
Vincent Descombes Sevoie
FRA
47
-533
47
Severin Freund
GER
46
-534
48
Evgeniy Klimov
RUS
44
-536
49
Jan Ziobro
POL
41
-539
50
Jakub Wolny
POL
39
-541
51
Jakub Janda
CZE
36
-544
52
Andreas Stjernen
NOR
32
-548
 
Anze Lanisek
SLO
32
-548
54
Roman Koudelka
CZE
30
-550
55
Roman Trofimov
RUS
28
-552
56
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
27
-553
 
Yumu Harada
JPN
27
-553
58
Tom Hilde
NOR
26
-554
59
Noriaki Kasai
JPN
25
-555
60
Manuel Fettner
AUT
23
-557
61
Florian Altenburger
AUT
20
-560
62
Viktor Polasek
CZE
19
-561
63
Andrzej Stękała
POL
18
-562
64
Ronan Lamy Chappuis
FRA
14
-566
 
Cestmir Kozisek
CZE
14
-566
66
Jan Matura
CZE
13
-567
67
Manuel Poppinger
AUT
12
-568
68
Vadim Shishkin
RUS
10
-570
69
Robert Johansson
NOR
9
-571
70
Martin Hamann
GER
8
-572
 
Ernest Prislic
SLO
8
-572
72
William Rhoads
USA
7
-573
73
Phillip Sjoeen
NOR
4
-576
 
Ville Larinto
FIN
4
-576
 
Sebastian Colloredo
ITA
4
-576
 
Kenshiro Ito
JPN
4
-576
77
Jernej Damjan
SLO
3
-577
78
Pius Paschke
GER
2
-578
 
Luca Egloff
SUI
2
-578
 

Puchar Narodów:

 
reprezentacja
punkty
strata
1
Polska
1559
 
2
Słowenia
1410
-149
3
Niemcy
1382
-177
4
Austria
1211
-348
5
Norwegia
1171
-388
6
Japonia
841
-718
7
Czechy
694
-865
8
Szwajcaria
288
-1271
9
Rosja
163
-1396
10
Stany Zjednoczone
94
-1465
11
Kanada
74
-1485
12
Finlandia
68
-1491
13
Francja
61
-1498
14
Włochy
4
-1555
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram