MŚ Bischofshofen 1999 (skocznia duża, mężczyźni)

 

Wyniki:

 
zawodnik
kraj
skok 1 (m)
skok 2 (m)
punkty
1.
Martin Schmitt
GER
126.0
129.5
263.4
2.
Sven Hannawald
GER
127.0
127.0
261.7
3.
Hideharu Miyahira
JPN
125.5
128.0
258.8
4.
Janne Ahonen
FIN
123.5
126.0
254.1
5.
Kazuyoshi Funaki
JPN
122.0
125.5
251.5
6.
Masahiko Harada
JPN
119.5
126.5
246.8
7.
Stefan Horngacher
AUT
120.0
123.5
240.3
8.
Dieter Thoma
GER
119.0
123.0
237.6
9.
Hiroya Saito
JPN
117.0
118.5
226.9
10.
Noriaki Kasai
JPN
115.0
118.5
222.3
11.
Nicolas Dessum
FRA
108.5
122.5
213.8
12.
Andreas Widhoelzl
AUT
111.0
117.5
210.8
13.
Reinhard Schwarzenberger
AUT
115.0
113.5
210.3
14.
Martin Hoellwarth
AUT
112.0
114.0
205.3
15.
Peter Zonta
SLO
110.0
112.5
197.5
16.
Sylvain Freiholz
SUI
112.0
109.5
197.2
17.
Kristian Brenden
NOR
113.0
109.5
196.0
18.
Christof Duffner
GER
112.0
110.0
194.1
19.
Roar Ljoekelsoey
NOR
110.0
109.5
192.1
20.
Damjan Fras
SLO
114.0
106.0
191.5
21.
Roberto Cecon
ITA
107.5
109.5
187.6
22.
Bruno Reuteler
SUI
109.5
108.0
187.5
23.
Mika Laitinen
FIN
106.5
109.5
184.3
24.
Tommy Ingebrigtsen
NOR
107.0
109.0
183.8
25.
Robert Mateja
POL
109.5
105.0
182.1
26.
Valery Kobelev
RUS
107.5
108.0
181.9
27.
Alan Alborn
USA
109.0
101.0
173.0
28.
Jakub Suchacek
CZE
105.5
101.5
166.1
29.
Kristoffer Jaafs
SWE
105.0
98.5
158.8
30.
Ville Kantee
FIN
107.5
94.0
152.7
31.
Jure Radelj
SLO
102.5
81.0
32.
Łukasz Kruczek
POL
100.0
77.0
33.
Jani Soininen
FIN
100.5
76.9
34.
Michal Dolezal
CZE
100.0
76.5
35.
Lasse Ottesen
NOR
99.5
75.6
36.
Primoz Peterka
SLO
95.5
66.9
37.
Adam Małysz
POL
95.0
66.0
 
Massimo Vellar
ITA
95.0
66.0
39.
Dimitry Vassiliev
RUS
94.0
64.7
40.
Ivan Lunardi
ITA
94.5
64.6
41.
Lucas Chevalier-Girod
FRA
94.0
63.7
42.
Marco Steinauer
SUI
93.0
62.4
 
Michal Psenko
SVK
93.0
62.4
44.
Fredrik Johansson
SWE
91.0
58.3
45.
Martin Mesik
SVK
91.0
57.8
46.
Brendan Doran
USA
89.0
53.7
47.
Pavel Gaiduk
KAZ
88.5
52.8
48.
Jakub Janda
CZE
90.0
50.0
49.
Marcin Bachleda
POL
88.0
48.4
50.
Jakub Jiroutek
CZE
86.0
46.8
51.
Andreas Kuettel
SUI
85.0
46.0
52.
Glynn Pedersen
GBR
84.0
44.2
53.
Stanislav Filimonov
KAZ
83.0
42.9
54.
Arthur Khamidullin
RUS
83.5
40.3
55.
Rickard Froeier
SWE
82.0
37.6
56.
Alexander Volkov
RUS
82.5
37.0
57.
Filip Kafka
SVK
81.0
35.3
58.
Yong-Jik Choi
KOR
75.5
28.4
59.
Maxim Polunin
KAZ
72.0
21.1
60.
Joiri Mikitinez
UKR
70.5
18.4
61.
Hyun-Ki Kim
KOR
70.0
17.0
62.
Dimitry Chvykov
KAZ
70.0
12.5
63.
Matej Uram
SLO
68.0
9.4
64.
Mattias Bylund
SWE
67.0
8.6
65.
Alexandr Diadula
BLR
68.0
7.4
66.
Heung-Chul Choi
KOR
68.0
6.9
67.
Siergiej Bobrov
BLR
55.0
0.0
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram