Wielka Krokiew, fot. Bartosz LejaW najbliższą sobotę (30 maja) na sympatyków sportów zimowych czeka nie lada gratka. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem oraz Fundacja im. Stanisława Marusarza zaprasza na piknik „Ćwicz z Mistrzem”. Cała impreza dedykowana jest dzieciom i młodzieży z okazji Dnia Dziecka. 

 

Przewidziane zostały liczne konkursy z nagrodami. Nie zabraknie również okazji do zdjęć oraz zebrania autografów. Pod „Wielką Krokwią” w Zakopanem między 10:00 a 14:00 młodzież będzie mogła spotkać się z absolwentami – Olimpijczykami Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego.

 

Program imprezy „Baw się razem z nami i ćwicz z Mistrzem”:

  • 10:00 – 10:15 – rozpoczęcie pikniku, stadion skoczni „ Wielka Krokiew” ul. Br. Czecha
  • 10:15 – 10:30 – powitanie i prezentacja olimpijczyków
  • 10:00 – 12:00 – aktywność sportowa z Mistrzem w ogródkach sportowych: skoki narciarskie, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie, łyżwiarstwo szybkie, biathlon i snowboard
  • 10:00 – 14:00 – programy edukacyjne: Tatrzański Park Narodowy, Policja, Straż Pożarna, Służba Maltańska
  • 12:00 – otwarcie wystawy „Olimpijczycy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem” (wystawę będzie można oglądać między 1 czerwca a 30 sierpnia w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem)
  • 12:30 – 14:00 – cd. aktywności sportowej z Mistrzami w ogródkach sportowych

 

Podczas pikniku przeprowadzona zostanie zbiórka środków finansowych na rehabilitację Szymona Olka, który uległ wypadkowi  na skoczni w 2013 roku.

 

Źródło: zsms.tatrynet.pl

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram