25. finał WOŚP – wylicytuj plastron polskich skoczków z autografami!

Plastron z autografami polskich skoczków z Engelbergu 2016 (fot. Julia Piątkowska)Już w niedzielę 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Z tej okazji zapraszamy do charytatywnej licytacji wyjątkowej pamiątki od polskich skoczków i portalu SkokiPolska.pl. Chcecie zdobyć plastron z PŚ w Engelbergu z autografami Kamila Stocha, Adama Małysza, Piotr Żyły i Macieja Kota? Serdecznie zachęcamy do licytacji! W szczytnym celu!

 

Zachęcamy Państwa do licytacji oryginalnego numeru startowego Klemensa Murańki z drugiego konkursu Pucharu Świata w Engelbergu 2016, w którym drugie miejsce zajął Kamil Stoch. Klemens zebrał podpisy wszystkich startujących w Engelbergu Polaków: Kamila Stocha, Piotra Żyły, Macieja Kota, Dawida Kubackiego, Stefana Huli, Aleksandra Zniszczoła, a także legendy polskich skoków, Adama Małysza. Oczywiście Klemens złożył również swój podpis na numerze startowym. Wszyscy wyżej wymienieni bardzo chcieli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i za pośrednictwem portalu www.SkokiPolska.pl pragną zachęcić Państwa do licytacji. Numer startowy z autografami polskich skoczków i Adama Małysza pięknie będzie się prezentował w antyramie.

Licytacja plastronu PŚ Engelberg 2016 z autografami polskich skoczków dla WOŚP >>>

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - licytuj przedmioty i wspieraj fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

 

Zapraszamy do licytacji oraz zapoznania się z licznymi relacjami z zawodów, wywiadami, fotogaleriami oraz ciekawostkami pojawiającymi się na www.SkokiPolska.pl. Znajdziecie nas również na Facebook’u, Twitterze oraz Instagramie.

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram