Polski plakat promujący zbiórkę pieniędzy na ratowanie skoczni w Harrachovie

Internetowa publiczna zbiórka mająca na celu uratowanie skoczni narciarskich w Harrachovie trwa w najlepsze. Dotychczas harrachovskim sympatykom skoków narciarskich udało się zebrać prawie 400 000 CZK. 

Przypominamy, że dla polskich fanów możliwe jest również wspieranie tego celu poprzez wykonywanie przelewów na specjalnie uruchomione konto bankowe lub za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl. Co ciekawe, obecnie można za wsparcie Harrachova określoną kwotą wybrać różne nagrody, w tym np. cieszące się dużą popularnością autografy Adama Małysza lub gadżety związane z akcją. Zachęcamy do odwiedzenia strony w celu poznania wszystkich możliwości. Gorąco zachęcamy do okazania wsparcia, podkreślając, że trzeba się spieszyć, bo zasoby poszczególnych nagród są ograniczone.

Przypominamy, że celem inicjatorów zbiórki jest zebranie 1,5 miliona CZK. Naszym kibicom udało się już zebrać prawie 9 000 złotych, więc łącznie z czeską częścią zbiorki osiągnięto już niemal 1/3 celu! Ale to dopiero początek – akcja dopiero się rozkręca. Oprócz zbiórki internetowej organizowane są także zbiórki stacjonarne. Kilka specjalnych miejsc można znaleźć na terenie Harrachova. Turyści mogą tam wspierać projekt poprzez wrzucenie dowolnej kwoty do specjalnych urn. 7 września na rynku w Legnicy można było zobaczyć stoisko wystawione w ramach Projektu Harrachov, a już wkrótce ruszą aukcje wspierane przez Adama Małysza, gdzie będzie można wylicytować przedmioty związane ze skokami narciarskimi. Będziemy informować o aukcjach i postępach akcji na bieżąco. 

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/projekt-harrachov

Dane do tradycyjnego przelewu:
Nazwa odbiorcy: Zrzutka.pl
Numer konta: 11 1750 1312 6880 4628 5323 7100
Tytuł przelewu: Projekt Harrachov

 

Anna Libera
Źródło: informacja własna

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram