Terminarz:
data (dzień) | miejsce | skocznia | zawody | zwycięzca |
17.11.2018 (sobota) | Wisła (Polska) | HS-134 | drużynowe | Polska |
18.11.2018 (niedziela) | Wisła (Polska) | HS-134 | indywidualne | Evgeniy Klimov RUS |
24.11.2018 (sobota) | Ruka (Finlandia) | HS-142 | indywidualne | Ryoyu Kobayashi JPN |
25.11.2018 (niedziela) | Ruka (Finlandia) | HS-142 | indywidualne | Ryoyu Kobayashi JPN |
01.12.2018 (sobota) | Niżny Tagił (Rosja) | HS-134 | indywidualne | Johann Andre Forfang NOR |
02.12.2018 (niedziela) | Niżny Tagił (Rosja) | HS-134 | indywidualne | Ryoyu Kobayashi JPN |
08.12.2018 (sobota) | Titisee-Neustadt (Niemcy) | HS-142 | drużynowe odwołane |
– |
09.12.2018 (niedziela) | Titisee-Neustadt (Niemcy) | HS-142 | indywidualne odwołane |
– |
15.12.2018 (sobota) | Engelberg (Szwajcaria) | HS-140 | indywidualne | Karl Geiger GER |
16.12.2018 (niedziela) | Engelberg (Szwajcaria) | HS-140 | indywidualne | Ryoyu Kobayashi JPN |
30.12.2018 (niedziela) | Oberstdorf (Niemcy) | HS-137 | ind. (TCS) | Ryoyu Kobayashi JPN |
01.01.2019 (wtorek) | Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) | HS-142 | ind. (TCS) | Ryoyu Kobayashi JPN |
04.01.2019 (piątek) | Innsbruck (Austria) | HS-130 | ind. (TCS) | Ryoyu Kobayashi JPN |
06.01.2019 (niedziela) | Bischofshofen (Austria) | HS-140 | ind. (TCS) | Ryoyu Kobayashi JPN |
12.01.2019 (sobota) | Predazzo (Włochy) | HS-135 | indywidualne | Ryoyu Kobayashi JPN |
13.01.2019 (niedziela) | Predazzo (Włochy) | HS-135 | indywidualne | Dawid Kubacki POL |
19.01.2019 (sobota) | Zakopane (Polska) | HS-140 | drużynowe | Niemcy |
20.01.2019 (niedziela) | Zakopane (Polska) | HS-140 | indywidualne | Stefan Kraft AUT |
26.01.2019 (sobota) | Sapporo (Japonia) | HS-137 | indywidualne | Stefan Kraft AUT |
27.01.2019 (niedziela) | Sapporo (Japonia) | HS-137 | indywidualne | Timi Zajc SLO |
02.02.2019 (sobota) | Oberstdorf (Niemcy) | HS-235 | ind. loty | Ryoyu Kobayashi JPN |
03.02.2019 (niedziela) | Oberstdorf (Niemcy) | HS-235 | ind. loty | Kamil Stoch POL |
09.02.2019 (sobota) | Lahti (Finlandia) | HS-130 | drużynowe | Austria |
10.02.2019 (niedziela) | Lahti (Finlandia) | HS-130 | indywidualne | Kamil Stoch POL |
15.02.2019 (piątek) | Willingen (Niemcy) | HS-145 | druż. (WF) | Polska |
16.02.2019 (sobota) | Willingen (Niemcy) | HS-145 | ind. (WF) | Karl Geiger GER |
17.02.2019 (niedziela) | Willingen (Niemcy) | HS-145 | ind. (WF) | Ryoyu Kobayashi JPN |
19.02 – 03.03.2019 – Mistrzostwa Świata w Seefeld / Innsbrucku | ||||
09.03.2019 (sobota) | Oslo (Norwegia) | HS-134 | ind. (RA) | Norwegia |
10.03.2019 (niedziela) | Oslo (Norwegia) | HS-134 | ind. (RA) | Robert Johansson NOR |
12.03.2019 (wtorek) | Lillehammer (Norwegia) | HS-140 | ind. (RA) | Stefan Kraft AUT |
14.03.2019 (czwartek) | Trondheim (Norwegia) | HS-140 | ind. (RA) | Ryoyu Kobayashi JPN |
16.03.2019 (sobota) | Vikersund (Norwegia) | HS-240 | druż. loty (RA) | Słowenia |
17.03.2019 (niedziela) | Vikersund (Norwegia) | HS-240 | ind. loty (RA) | Domen Prevc SLO |
22.03.2019 (piątek) | Planica (Słowenia) | HS-240 | ind. loty (P7) | Markus Eisenbichler GER |
23.03.2019 (sobota) | Planica (Słowenia) | HS-240 | druż. loty (P7) | Polska |
24.03.2019 (niedziela) | Planica (Słowenia) | HS-240 | ind. loty (P7) | Ryoyu Kobayashi JPN |
* druż. – konkurs drużynowy
* ind. – konkurs indywidualny
* TCS – Turniej Czterech Skoczni
* WF – turniej „Willingen Five”
* RA – turniej „Raw Air”
* P7 – turniej „Planica 7”
Indywidualna klasyfikacja generalna:
zawodnik | kraj | punkty | strata | |
1 | Ryoyu Kobayashi | JPN | 2085 | |
2 | Stefan Kraft | AUT | 1349 | -736 |
3 | Kamil Stoch | POL | 1288 | -797 |
4 | Piotr Żyła | POL | 1131 | -954 |
5 | Dawid Kubacki | POL | 988 | -1097 |
6 | Robert Johansson | NOR | 974 | -1111 |
7 | Markus Eisenbichler | GER | 937 | -1148 |
8 | Johann Andre Forfang | NOR | 892 | -1193 |
9 | Timi Zajc | SLO | 833 | -1252 |
10 | Karl Geiger | GER | 765 | -1320 |
11 | Stephan Leyhe | GER | 636 | -1449 |
12 | Evgeniy Klimov | RUS | 592 | -1493 |
13 | Domen Prevc | SLO | 542 | -1543 |
14 | Roman Koudelka | CZE | 523 | -1562 |
15 | Halvor Egner Granerud | NOR | 422 | -1663 |
16 | Daniel Huber | AUT | 413 | -1672 |
17 | Killian Peier | SUI | 399 | -1686 |
18 | Andreas Wellinger | GER | 371 | -1714 |
19 | Junshiro Kobayashi | JPN | 335 | -1750 |
19 | Andreas Stjernen | NOR | 335 | -1750 |
21 | Richard Freitag | GER | 331 | -1754 |
22 | Jakub Wolny | POL | 328 | -1757 |
23 | Yukiya Sato | JPN | 316 | -1769 |
24 | Simon Ammann | SUI | 313 | -1772 |
25 | Antti Aalto | FIN | 288 | -1797 |
26 | Philipp Aschenwald | AUT | 247 | -1838 |
27 | Michael Hayboeck | AUT | 228 | -1857 |
28 | Anze Semenic | SLO | 203 | -1882 |
29 | Peter Prevc | SLO | 179 | -1906 |
30 | Anze Lanisek | SLO | 177 | -1908 |
31 | Manuel Fettner | AUT | 166 | -1919 |
32 | Daiki Ito | JPN | 145 | -1940 |
33 | Vladimir Zografski | BUL | 134 | -1951 |
34 | David Siegel | GER | 131 | -1954 |
35 | Daniel Andre Tande | NOR | 106 | -1979 |
36 | Anders Fannemel | NOR | 103 | -1982 |
37 | Noriaki Kasai | JPN | 88 | -1997 |
38 | Constantin Schmid | GER | 86 | -1999 |
39 | Naoki Nakamura | JPN | 72 | -2013 |
40 | Stefan Hula | POL | 69 | -2016 |
41 | Robin Pedersen | NOR | 58 | -2027 |
42 | Viktor Polasek | CZE | 54 | -2031 |
43 | Jan Hoerl | AUT | 53 | -2032 |
44 | Marius Lindvik | NOR | 49 | -2036 |
45 | Clemens Aigner | AUT | 46 | -2039 |
46 | Jernej Damjan | SLO | 40 | -2045 |
47 | Maciej Kot | POL | 25 | -2060 |
48 | Gregor Schlierenzauer | AUT | 23 | -2062 |
49 | Dmitriy Vassiliev | RUS | 19 | -2066 |
49 | Martin Hamann | GER | 19 | -2066 |
51 | Mackenzie Boyd-Clowes | CAN | 18 | -2067 |
51 | Kevin Bickner | USA | 18 | -2067 |
51 | Zak Mogel | SLO | 18 | -2067 |
54 | Lukas Hlava | CZE | 17 | -2068 |
54 | Ziga Jelar | SLO | 17 | -2068 |
56 | Keiichi Sato | JPN | 13 | -2072 |
57 | Severin Freund | GER | 12 | -2073 |
57 | Artti Aigro | EST | 12 | -2073 |
59 | Jurij Tepes | SLO | 10 | -2075 |
59 | Pius Paschke | GER | 10 | -2075 |
61 | Cestmir Kozisek | CZE | 9 | -2076 |
61 | Taku Takeuchi | JPN | 9 | -2076 |
61 | Tilen Bartol | SLO | 9 | -2076 |
64 | Bor Pavlovcic | SLO | 8 | -2077 |
65 | Alex Insam | ITA | 7 | -2078 |
66 | Roman Sergeevich Trofimov | RUS | 5 | -2080 |
67 | Thomas Aasen Markeng | NOR | 4 | -2081 |
67 | Paweł Wąsek | POL | 4 | -2081 |
67 | Eetu Nousiainen | FIN | 4 | -2081 |
67 | Gregor Deschwanden | SUI | 4 | -2081 |
71 | Ulrich Wohlgenannt | AUT | 3 | -2082 |
71 | Tomas Vancura | CZE | 3 | -2082 |
73 | Jarkko Maatta | FIN | 2 | -2083 |
73 | Markus Schiffner | AUT | 2 | -2083 |
73 | Andreas Alamommo | FIN | 2 | -2083 |
73 | Moritz Baer | GER | 2 | -2083 |
77 | Andreas Schuler | SUI | 1 | -2084 |
77 | Mikhail Nazarov | RUS | 1 | -2084 |
Klasyfikacja Pucharu Narodów:
reprezentacja | kraj | punkty | strata | |
1 | Polska | POL | 6083 | |
2 | Niemcy | GER | 5650 | -433 |
3 | Japonia | JPN | 4813 | -1270 |
4 | Austria | AUT | 4530 | -1553 |
5 | Norwegia | NOR | 3943 | -2140 |
6 | Słowenia | SLO | 3736 | -2347 |
7 | Szwajcaria | SUI | 1467 | -4616 |
8 | Czechy | CZE | 1056 | -5027 |
9 | Rosja | RUS | 867 | -5216 |
10 | Finlandia | FIN | 396 | -5687 |
11 | Bułgaria | BUL | 134 | -5949 |
12 | Kanada | CAN | 18 | -6065 |
12 | Stany Zjednoczone | USA | 18 | -6065 |
14 | Estonia | EST | 12 | -6071 |
15 | Włochy | ITA | 7 | -6076 |