Terminarz:
Data (dzień) |
Miejsce |
Skocznia |
Zawody |
Zwycięzca |
PERIOD 3 |
||||
17.11.2018 (sobota) |
HS-134 |
druż. |
Polska |
|
18.11.2018 (niedziela) |
HS-134 |
ind. |
E. Klimov RUS |
|
24.11.2018 (sobota) |
HS-142 |
ind. |
R. Kobayashi JPN |
|
25.11.2018 (niedziela) |
HS-142 |
ind. |
R. Kobayashi JPN |
|
01.12.2018 (sobota) |
HS-134 |
ind. |
J.A. Forfang NOR |
|
02.12.2018 (niedziela) |
HS-134 |
ind. |
R. Kobayashi JPN |
|
08.12.2018 (sobota) |
|
HS-142 |
druż. |
- |
09.12.2018 (niedziela) |
|
HS-142 |
ind. |
- |
15.12.2018 (sobota) |
HS-140 |
ind. |
K. Geiger GER |
|
16.12.2018 (niedziela) |
HS-140 |
ind. |
R. Kobayashi JPN |
|
PERIOD 4 |
||||
30.12.2018 (niedziela) |
HS-137 |
ind. (TCS) |
R. Kobayashi JPN |
|
01.01.2019 (wtorek) |
HS-140 |
ind. (TCS) |
R. Kobayashi JPN |
|
04.01.2019 (piątek) |
HS-130 |
ind. (TCS) |
R. Kobayashi JPN |
|
06.01.2019 (niedziela) |
HS-140 |
ind. (TCS) |
R. Kobayashi JPN |
|
PERIOD 5 |
||||
12.01.2019 (sobota) |
HS-135 |
ind. |
R. Kobayashi JPN |
|
13.01.2019 (niedziela) |
HS-135 |
ind. |
D. Kubacki POL |
|
19.01.2019 (sobota) |
HS-140 |
druż. |
Niemcy |
|
20.01.2019 (niedziela) |
HS-140 |
ind. |
S. Kraft AUT |
|
Mistrzostwa Świata Juniorów - Lahti 2019 (20 - 27.01.2019) |
||||
26.01.2019 (sobota) |
HS-137 |
ind. |
S. Kraft AUT |
|
27.01.2019 (niedziela) |
HS-137 |
ind. |
S. Kraft AUT |
|
PERIOD 6 |
||||
01.02.2019 (piątek) |
Oberstdorf (Niemcy) > |
HS-235 |
ind. |
T. Zajc SLO |
02.02.2019 (sobota) |
HS-235 |
ind. |
R. Kobayashi JPN |
|
03.02.2019 (niedziela) |
HS-235 |
ind. |
K. Stoch POL |
|
09.02.2019 (sobota) |
HS-130 |
druż. |
Austria |
|
10.02.2019 (niedziela) |
HS-130 |
ind. |
K. Stoch POL |
|
15.02.2019 (piątek) |
Willingen (Niemcy) > |
HS-145 |
druż. |
Polska |
16.02.2019 (sobota) |
HS-145 |
ind. |
K. Geiger GER |
|
17.02.2019 (niedziela) |
HS-145 |
ind. |
R. Kobayashi JPN |
|
Mistrzostwa Świata - Seefeld / Innsbruck 2018 (20.02 - 03.03.2019) |
||||
PERIOD 7 |
||||
09.03.2019 (sobota) |
HS-134 |
druż. (RA) |
Norwegia |
|
10.03.2019 (niedziela) |
HS-134 |
ind. (RA) |
R. Johansson NOR |
|
12.03.2019 (wtorek) |
HS-140 |
ind. (RA) |
S. Kraft AUT |
|
14.03.2019 (czwartek) |
HS-140 |
ind. (RA) |
R. Kobayashi JPN |
|
16.03.2019 (sobota) |
HS-240 |
ind. loty (RA) |
Słowenia |
|
17.03.2019 (niedziela) |
HS-240 |
ind. loty (RA) |
D. Prevc SLO |
|
22.03.2019 (piątek) |
Planica (Słowenia) |
HS-240 |
ind. loty |
|
23.03.2019 (sobota) |
Planica (Słowenia) |
HS-240 |
druż. loty |
|
24.03.2019 (niedziela) |
Planica (Słowenia) |
HS-240 |
ind. loty finał |
|
* TCS - konkursy rozgrywane w ramach Turnieju Czterech Skoczni
* RA - konkursy rozgrywane w ramach turnieju Raw Air
Indywidualna klasyfikacja generalna Pucharu Świata:
|
zawodnik |
kraj |
punkty |
strata |
1 |
Ryoyu Kobayashi |
JPN |
1905 |
|
2 |
Stefan Kraft |
AUT |
1317 |
-588 |
3 |
Kamil Stoch |
POL |
1251 |
-654 |
4 |
Piotr Żyła |
POL |
1021 |
-884 |
5 |
Robert Johansson |
NOR |
953 |
-952 |
6 |
Dawid Kubacki |
POL |
912 |
-993 |
7 |
Johann Andre Forfang |
NOR |
828 |
-1077 |
8 |
Markus Eisenbichler |
GER |
777 |
-1128 |
9 |
Timi Zajc |
SLO |
738 |
-1167 |
10 |
Karl Geiger |
GER |
700 |
-1205 |
11 |
Stephan Leyhe |
GER |
636 |
-1269 |
12 |
Evgeniy Klimov |
RUS |
542 |
-1363 |
13 |
Roman Koudelka |
CZE |
523 |
-1382 |
14 |
Halvor Egner Granerud |
NOR |
419 |
-1486 |
15 |
Domen Prevc |
SLO |
417 |
-1488 |
16 |
Killian Peier |
SUI |
394 |
-1511 |
17 |
Daniel Huber |
AUT |
388 |
-1517 |
18 |
Andreas Wellinger |
GER |
355 |
-1550 |
19 |
Andreas Stjernen |
NOR |
335 |
-1570 |
20 |
Richard Freitag |
GER |
308 |
-1597 |
21 |
Junshiro Kobayashi |
JPN |
299 |
-1606 |
22 |
Yukiya Sato |
JPN |
291 |
-1614 |
23 |
Jakub Wolny |
POL |
284 |
-1621 |
24 |
Antti Aalto |
FIN |
282 |
-1623 |
25 |
Simon Ammann |
SUI |
253 |
-1652 |
26 |
Philipp Aschenwald |
AUT |
230 |
-1675 |
27 |
Michael Hayboeck |
AUT |
201 |
-1704 |
28 |
Anze Lanisek |
SLO |
175 |
-1730 |
29 |
Manuel Fettner |
AUT |
165 |
-1740 |
30 |
Anze Semenic |
SLO |
163 |
-1742 |
31 |
Peter Prevc |
SLO |
141 |
-1764 |
32 |
David Siegel |
GER |
131 |
-1774 |
|
Daiki Ito |
JPN |
131 |
-1774 |
34 |
Vladimir Zografski |
BUL |
130 |
-1775 |
35 |
Daniel Andre Tande |
NOR |
106 |
-1799 |
36 |
Anders Fannemel |
NOR |
103 |
-1802 |
37 |
Constantin Schmid |
GER |
78 |
-1827 |
38 |
Noriaki Kasai |
JPN |
76 |
-1829 |
39 |
Naoki Nakamura |
JPN |
69 |
-1836 |
|
Stefan Hula |
POL |
69 |
-1836 |
41 |
Viktor Polasek |
CZE |
54 |
-1851 |
42 |
Jan Hoerl |
AUT |
53 |
-1852 |
43 |
Marius Lindvik |
NOR |
49 |
-1856 |
44 |
Robin Pedersen |
NOR |
47 |
-1858 |
45 |
Clemens Aigner |
AUT |
46 |
-1859 |
46 |
Jernej Damjan |
SLO |
40 |
-1865 |
47 |
Maciej Kot |
POL |
25 |
-1880 |
48 |
Gregor Schlierenzauer |
AUT |
23 |
-1882 |
49 |
Martin Hamann |
GER |
19 |
-1886 |
50 |
Dimitry Vassiliev |
RUS |
18 |
-1887 |
|
Kevin Bickner |
USA |
18 |
-1887 |
|
Zak Mogel |
SLO |
18 |
-1887 |
|
Mackenzie Boyd-Clowes |
CAN |
18 |
-1887 |
54 |
Lukas Hlava |
CZE |
17 |
-1888 |
|
Ziga Jelar |
SLO |
17 |
-1888 |
56 |
Keiichi Sato |
JPN |
13 |
-1892 |
57 |
Artti Aigro |
EST |
12 |
-1893 |
|
Severin Freund |
GER |
12 |
-1893 |
59 |
Pius Paschke |
GER |
10 |
-1895 |
|
Jurij Tepes |
SLO |
10 |
-1895 |
61 |
Taku Takeuchi |
JPN |
9 |
-1896 |
|
Tilen Bartol |
SLO |
9 |
-1896 |
|
Cestmir Kozisek |
CZE |
9 |
-1896 |
64 |
Alex Insam |
ITA |
7 |
-1898 |
65 |
Bor Pavlovcic |
SLO |
6 |
-1899 |
66 |
Roman Trofimov |
RUS |
5 |
-1900 |
67 |
Eetu Nousiainen |
FIN |
4 |
-1901 |
|
Paweł Wąsek |
POL |
4 |
-1901 |
|
Thomas Aasen Markeng |
NOR |
4 |
-1901 |
|
Gregor Deschwanden |
SUI |
4 |
-1901 |
71 |
Ulrich Wohlgenannt |
AUT |
3 |
-1902 |
|
Tomas Vancura |
CZE |
3 |
-1902 |
73 |
Andreas Alamommo |
FIN |
2 |
-1903 |
|
Moritz Baer |
GER |
2 |
-1903 |
|
Jarkko Maatta |
FIN |
2 |
-1903 |
|
Markus Schiffner |
AUT |
2 |
-1903 |
77 |
Andreas Schuler |
SUI |
1 |
-1904 |
|
Mikhail Nazarov |
RUS |
1 |
-1904 |
Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów:
|
reprezentacja |
punkty |
strata |
1 |
Polska |
5416 |
|
2 |
Niemcy |
5028 |
-388 |
3 |
Japonia |
4293 |
-1123 |
4 |
Austria |
4228 |
-1188 |
5 |
Norwegia |
3694 |
-1722 |
6 |
Słowenia |
3134 |
-2282 |
7 |
Szwajcaria |
1302 |
-4114 |
8 |
Czechy |
1056 |
-4360 |
9 |
Rosja |
816 |
-4600 |
10 |
Finlandia |
340 |
-5076 |
11 |
Bułgaria |
130 |
-5286 |
12 |
Stany Zjednoczone |
18 |
-5398 |
12 |
Kanada |
18 |
-5398 |
14 |
Estonia |
12 |
-5404 |
15 |
Włochy |
7 |
-5409 |
13,651 total views, 2 views today