Terminarz:
Data (dzień) |
Miejsce |
Skocznia |
Zawody |
Zwyciężczyni |
30.11.2018 (piątek) |
HS-98 |
ind. (LT) |
J. Seyfarth GER |
|
01.12.2018 (sobota) |
HS-98 |
ind. (LT) |
L. Iakovleva RUS |
|
02.12.2018 (niedziela) |
HS-140 |
ind. (LT) |
K. Althaus GER |
|
09.12.2018 (niedziela) |
|
HS-142 |
ind. |
– |
15.12.2018 (sobota) |
HS-90 |
ind. |
K. Althaus GER |
|
16.12.2018 (niedziela) |
HS-90 |
ind. |
K. Althaus GER |
|
12.01.2019 (sobota) |
HS-137 |
ind. |
D. Iraschko-Stolz AUT |
|
13.01.2019 (niedziela) |
HS-137 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
18.01.2019 (piątek) |
HS-102 |
ind. |
D. Iraschko-Stolz AUT |
|
19.01.2019 (sobota) |
HS-102 |
druż. |
Niemcy |
|
20.01.2019 (niedziela) |
HS-102 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
Mistrzostwa Świata Juniorów – Lahti 2019 (20 – 27.01.2019) |
||||
26.01.2019 (sobota) |
HS-97 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
27.01.2019 (niedziela) |
HS-97 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
02.02.2019 (sobota) |
HS-90 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
03.02.2019 (niedziela) |
HS-90 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
08.02.2019 (piątek) |
HS-94 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
09.02.2019 (sobota) |
HS-94 |
druż. |
Niemcy |
|
10.02.2019 (niedziela) |
HS-94 |
ind. |
S. Takanashi JPN |
|
16.02.2019 (sobota) |
HS-137 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
17.02.2019 (niedziela) |
HS-137 |
ind. |
M. Lundby NOR |
|
Mistrzostwa Świata – Seefeld 2018 (20.02 – 03.03.2019) |
||||
10.03.2019 (niedziela) |
Oslo (Norwegia) |
HS-134 |
ind. (RA) |
|
12.03.2019 (wtorek) |
Lillehammer (Norwegia) |
HS-140 |
ind. (RA) |
|
14.03.2019 (czwartek) |
Trondheim (Norwegia) |
HS-140 |
ind. (RA) |
|
16.03.2019 (sobota) |
Niżny Tagił (Rosja) |
HS-97 |
ind. (BB) |
|
17.03.2019 (niedziela) |
Niżny Tagił (Rosja) |
HS-97 |
ind. (BB) |
|
23.03.2019 (sobota) |
Czajkowski (Rosja) |
HS-102 |
ind. (BB) |
|
24.03.2019 (niedziela) |
Czajkowski (Rosja) |
HS-140 |
ind. (BB) finał |
|
* LT – turniej Lillehammer Triple
* RA – turniej Raw Air
* BB – turniej Blue Bird
Indywidualna klasyfikacja generalna:
|
zawodniczka |
kraj |
punkty |
strata |
1 |
Maren Lundby |
NOR |
1368 |
|
2 |
Katharina Althaus |
GER |
1073 |
-295 |
3 |
Sara Takanashi |
JPN |
916 |
-452 |
4 |
Juliane Seyfarth |
GER |
866 |
-502 |
5 |
Carina Vogt |
GER |
596 |
-772 |
6 |
Nika Kriznar |
SLO |
557 |
-811 |
7 |
Eva Pinkelnig |
AUT |
551 |
-817 |
8 |
Anna Odine Stroem |
NOR |
504 |
-864 |
9 |
Daniela Iraschko-Stolz |
AUT |
501 |
-867 |
10 |
Lidiia Iakovleva |
RUS |
486 |
-882 |
11 |
Ursa Bogataj |
SLO |
455 |
-913 |
12 |
Ramona Straub |
GER |
413 |
-955 |
13 |
Chiara Hoelzl |
AUT |
398 |
-970 |
14 |
Yuki Ito |
JPN |
372 |
-996 |
15 |
Sofia Tikhonova |
RUS |
309 |
-1059 |
16 |
Alexandra Kustova |
RUS |
234 |
-1134 |
17 |
Lara Malsiner |
ITA |
228 |
-1140 |
18 |
Silje Opseth |
NOR |
223 |
-1145 |
19 |
Ema Klinec |
SLO |
214 |
-1154 |
20 |
Anna Rupprecht |
GER |
202 |
-1166 |
21 |
Jacqueline Seifriedsberger |
AUT |
199 |
-1169 |
22 |
Nozomi Maruyama |
JPN |
171 |
-1197 |
23 |
Spela Rogelj |
SLO |
149 |
-1219 |
24 |
Yuka Seto |
JPN |
134 |
-1234 |
|
Elena Runggaldier |
ITA |
134 |
-1234 |
26 |
Kaori Iwabuchi |
JPN |
115 |
-1253 |
27 |
Jerneja Brecl |
SLO |
107 |
-1261 |
28 |
Lea Lemare |
FRA |
93 |
-1275 |
29 |
Lucile Morat |
FRA |
82 |
-1286 |
30 |
Maja Vtic |
SLO |
67 |
-1301 |
31 |
Julia Kykkaenen |
FIN |
64 |
-1304 |
32 |
Xueyao Li |
CHN |
57 |
-1311 |
33 |
Svenja Wuerth |
GER |
48 |
-1320 |
34 |
Daniela Haralambie |
ROU |
43 |
-1325 |
35 |
Anna Shpyneva |
RUS |
37 |
-1331 |
36 |
Pauline Hessler |
GER |
36 |
-1332 |
37 |
Josephine Pagnier |
FRA |
31 |
-1337 |
38 |
Nita Englund |
USA |
28 |
-1340 |
39 |
Ksenia Kablukova |
RUS |
26 |
-1342 |
40 |
Oceane Avocat Gros |
FRA |
22 |
-1346 |
41 |
Katra Komar |
SLO |
21 |
-1347 |
42 |
Ingebjoerg Saglien Braaten |
NOR |
18 |
-1350 |
43 |
Lisa Eder |
AUT |
12 |
-1356 |
44 |
Julia Clair |
FRA |
9 |
-1359 |
45 |
Misaki Shigeno |
JPN |
8 |
-1360 |
46 |
Kinga Rajda |
POL |
6 |
-1362 |
|
Agnes Reisch |
GER |
6 |
-1362 |
|
Kamila Karpiel |
POL |
6 |
-1362 |
49 |
Haruka Iwasa |
JPN |
5 |
-1363 |
|
Irina Avvakumova |
RUS |
5 |
-1363 |
51 |
Natalie Eilers |
CAN |
4 |
-1364 |
52 |
Selina Freitag |
GER |
3 |
-1365 |
53 |
Aleksandra Barantceva |
RUS |
2 |
-1366 |
|
Karolina Indrackova |
CZE |
2 |
-1366 |
|
Nina Lussi |
USA |
2 |
-1366 |
56 |
Zdenka Pesatova |
CZE |
1 |
-1367 |
Klasyfikacja Pucharu Narodów:
|
reprezentacja |
punkty |
strata |
1 |
Niemcy |
4043 |
|
2 |
Norwegia |
2513 |
-1530 |
3 |
Austria |
2311 |
-1732 |
4 |
Japonia |
2271 |
-1772 |
5 |
Słowenia |
2120 |
-1923 |
6 |
Rosja |
1449 |
-2594 |
7 |
Włochy |
412 |
-3631 |
8 |
Francja |
337 |
-3706 |
9 |
Stany Zjednoczone |
130 |
-3913 |
10 |
Chiny |
107 |
-3936 |
11 |
Finlandia |
64 |
-3979 |
12 |
Rumunia |
43 |
-4000 |
13 |
Polska |
12 |
-4031 |
14 |
Kanada |
4 |
-4039 |
15 |
Czechy |
3 |
-4040 |