Puchar Świata kobiet 2018/2019

Terminarz:

Data (dzień)

Miejsce

Skocznia

Zawody

Zwyciężczyni

30.11.2018 (piątek)

Lillehammer (Norwegia) >

HS-98

ind. (LT)

J. Seyfarth GER

01.12.2018 (sobota)

Lillehammer (Norwegia) >

HS-98

ind. (LT)

L. Iakovleva RUS

02.12.2018 (niedziela)

Lillehammer (Norwegia) >

HS-140

ind. (LT)

K. Althaus GER

09.12.2018 (niedziela)

Titisee-Neustadt (Niemcy)
konkurs odwołany

HS-142

ind.

15.12.2018 (sobota)

Premanon (Francja) >

HS-90

ind.

K. Althaus GER

16.12.2018 (niedziela)

Premanon (Francja) >

HS-90

ind.

K. Althaus GER

12.01.2019 (sobota)

Sapporo (Japonia) >

HS-137

ind.

D. Iraschko-Stolz AUT

13.01.2019 (niedziela)

Sapporo (Japonia) >

HS-137

ind.

M. Lundby NOR

18.01.2019 (piątek)

Zao (Japonia) >

HS-102

ind.

D. Iraschko-Stolz AUT

19.01.2019 (sobota)

Zao (Japonia) >

HS-102

druż.

Niemcy

20.01.2019 (niedziela)

Zao (Japonia) >

HS-102

ind.

M. Lundby NOR

Mistrzostwa Świata Juniorów – Lahti 2019 (20 – 27.01.2019)

26.01.2019 (sobota)

Rasnov (Rumunia) >

HS-97

ind.

M. Lundby NOR

27.01.2019 (niedziela)

Rasnov (Rumunia) >

HS-97

ind.

M. Lundby NOR

02.02.2019 (sobota)

Hinzenbach (Austria) >

HS-90

ind.

M. Lundby NOR

03.02.2019 (niedziela)

Hinzenbach (Austria) >

HS-90

ind.

M. Lundby NOR

08.02.2019 (piątek)

Ljubno (Słowenia) >

HS-94

ind.

M. Lundby NOR

09.02.2019 (sobota)

Ljubno (Słowenia) >

HS-94

druż.

Niemcy

10.02.2019 (niedziela)

Ljubno (Słowenia) >

HS-94

ind.

S. Takanashi JPN

16.02.2019 (sobota)

Oberstdorf (Niemcy) >

HS-137

ind.

M. Lundby NOR

17.02.2019 (niedziela)

Oberstdorf (Niemcy) >

HS-137

ind.

M. Lundby NOR

Mistrzostwa Świata – Seefeld 2018 (20.02 – 03.03.2019)

10.03.2019 (niedziela)

Oslo (Norwegia)

HS-134

ind. (RA)

 

12.03.2019 (wtorek)

Lillehammer (Norwegia)

HS-140

ind. (RA)

 

14.03.2019 (czwartek)

Trondheim (Norwegia)

HS-140

ind. (RA)

 

16.03.2019 (sobota)

Niżny Tagił (Rosja)

HS-97

ind. (BB)

 

17.03.2019 (niedziela)

Niżny Tagił (Rosja)

HS-97

ind. (BB)

 

23.03.2019 (sobota)

Czajkowski (Rosja)

HS-102

ind. (BB)

 

24.03.2019 (niedziela)

Czajkowski (Rosja)

HS-140

ind. (BB) finał

 

* LT – turniej Lillehammer Triple
* RA – turniej Raw Air
* BB – turniej Blue Bird

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 

zawodniczka

kraj

punkty

strata

1

Maren Lundby

NOR

1368

 

2

Katharina Althaus

GER

1073

-295

3

Sara Takanashi

JPN

916

-452

4

Juliane Seyfarth

GER

866

-502

5

Carina Vogt

GER

596

-772

6

Nika Kriznar

SLO

557

-811

7

Eva Pinkelnig

AUT

551

-817

8

Anna Odine Stroem

NOR

504

-864

9

Daniela Iraschko-Stolz

AUT

501

-867

10

Lidiia Iakovleva

RUS

486

-882

11

Ursa Bogataj

SLO

455

-913

12

Ramona Straub

GER

413

-955

13

Chiara Hoelzl

AUT

398

-970

14

Yuki Ito

JPN

372

-996

15

Sofia Tikhonova

RUS

309

-1059

16

Alexandra Kustova

RUS

234

-1134

17

Lara Malsiner

ITA

228

-1140

18

Silje Opseth

NOR

223

-1145

19

Ema Klinec

SLO

214

-1154

20

Anna Rupprecht

GER

202

-1166

21

Jacqueline Seifriedsberger

AUT

199

-1169

22

Nozomi Maruyama

JPN

171

-1197

23

Spela Rogelj

SLO

149

-1219

24

Yuka Seto

JPN

134

-1234

 

Elena Runggaldier

ITA

134

-1234

26

Kaori Iwabuchi

JPN

115

-1253

27

Jerneja Brecl

SLO

107

-1261

28

Lea Lemare

FRA

93

-1275

29

Lucile Morat

FRA

82

-1286

30

Maja Vtic

SLO

67

-1301

31

Julia Kykkaenen

FIN

64

-1304

32

Xueyao Li

CHN

57

-1311

33

Svenja Wuerth

GER

48

-1320

34

Daniela Haralambie

ROU

43

-1325

35

Anna Shpyneva

RUS

37

-1331

36

Pauline Hessler

GER

36

-1332

37

Josephine Pagnier

FRA

31

-1337

38

Nita Englund

USA

28

-1340

39

Ksenia Kablukova

RUS

26

-1342

40

Oceane Avocat Gros

FRA

22

-1346

41

Katra Komar

SLO

21

-1347

42

Ingebjoerg Saglien Braaten

NOR

18

-1350

43

Lisa Eder

AUT

12

-1356

44

Julia Clair

FRA

9

-1359

45

Misaki Shigeno

JPN

8

-1360

46

Kinga Rajda

POL

6

-1362

 

Agnes Reisch

GER

6

-1362

 

Kamila Karpiel

POL

6

-1362

49

Haruka Iwasa

JPN

5

-1363

 

Irina Avvakumova

RUS

5

-1363

51

Natalie Eilers

CAN

4

-1364

52

Selina Freitag

GER

3

-1365

53

Aleksandra Barantceva

RUS

2

-1366

 

Karolina Indrackova

CZE

2

-1366

 

Nina Lussi

USA

2

-1366

56

Zdenka Pesatova

CZE

1

-1367

 

Klasyfikacja Pucharu Narodów:

 

reprezentacja

punkty

strata

1

Niemcy

4043

 

2

Norwegia

2513

-1530

3

Austria

2311

-1732

4

Japonia

2271

-1772

5

Słowenia

2120

-1923

6

Rosja

1449

-2594

7

Włochy

412

-3631

8

Francja

337

-3706

9

Stany Zjednoczone

130

-3913

10

Chiny

107

-3936

11

Finlandia

64

-3979

12

Rumunia

43

-4000

13

Polska

12

-4031

14

Kanada

4

-4039

15

Czechy

3

-4040

 

Facebook
Facebook
Instagram