Tradycyjnie na przełomie roku w Niemczech i Austrii rozegrany zostanie prestiżowy Turniej Czterech Skoczni. Który ze skoczków będzie oddawał najrówniejsze skoki na wysokim poziomie i sięgnie po Złotego Orła za triumf w klasyfikacji generalnej? Przekonamy się niebawem.
OBERSTDORF
- 27 grudnia 2019 r. (piątek):
- 18:00 – odprawa techniczna
- 28 grudnia 2019 r. (sobota):
- 14:30 – oficjalny trening
- 16:30 – kwalifikacje
- 29 grudnia 2019 r. (niedziela):
- 16:00 – seria próbna
- 17:30 – konkurs indywidualny
GARMISCH-PARTENKIRCHEN
- 30 grudnia 2019 r. (poniedziałek):
- 17:30 – odprawa techniczna
- 31 grudnia 2019 r. (wtorek):
- 11:45 – oficjalny trening
- 14:00 – kwalifikacje
- 1 stycznia 2020 r. (środa):
- 12:30 – seria próbna
- 14:00 – konkurs indywidualny
INNSBRUCK
- 2 stycznia 2020 r. (czwartek):
- 18:00 – odprawa techniczna
- 3 stycznia 2020 r. (piątek):
- 11:45 – oficjalny trening
- 14:00 – kwalifikacje
- 4 stycznia 2020 r. (sobota):
- 12:30 – seria próbna
- 14:00 – konkurs indywidualny
BISCHOFSHOFEN
- 5 stycznia 2020 r. (niedziela):
- 13:00 – odprawa techniczna
- 15:00 – oficjalny trening
- 16:30 – kwalifikacje
- 6 stycznia 2020 r. (poniedziałek):
- 15:30 – seria próbna
- 17:15 – konkurs indywidualny
SKŁADY KADR:
- Austria: Philipp Aschenwald, Michael Hayboeck, Jan Hoerl, Daniel Huber, Stefan Kraft, Clemens Leitner, Gregor Schlierenzauer
- Bułgaria: Vladimir Zografski
- Czechy: Roman Koudelka, Cestmir Kozisek, Viktor Polasek, Filip Sakala
- Estonia: Arrti Aigro
- Finlandia: Antti Aalto, Niko Kytosaho, Eetu Nousiainen
- Francja: Mathis Contamine, Jonathan Learoyd
- Japonia: Daiki Ito, Junshiro Kobayashi, Ryoyu Kobayashi, Naoki Nakamura, Keiichi Sato, Yukiya Sato, Taku Takeuchi
- Kanada: Mackenzie Boyd-Clowes, Matthew Soukup
- Kazachstan: Sabirzhan Muminov, Sergey Tkachenko
- Niemcy: Moritz Baer, Markus Eisenbichler, Richard Freitag, Karl Geiger, Martin Hamann, Felix Hoffmann, Stephan Leyhe, Killian Maerkl, Pius Paschke, Philipp Raimund, Luca Roth, Constantin Schmid
- Norwegia: Johann Andre Forfang, Anders Haare, Robert Johansson, Marius Lindvik, Robin Pedersen, Sondre Ringen, Daniel Andre Tande
- Polska: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jakub Wolny, Piotr Żyła
- Rosja: Evgeniy Klimov, Roman Sergeevich Trofimov, Dimitry Vassiliev
- Słowenia: Tilen Bartol, Rok Justin, Anze Lanisek, Domen Prevc, Peter Prevc, Timi Zajc
- Stany Zjednoczone: Kevin Bickner, Casey Larson
- Szwajcaria: Simon Ammann, Gregor Deschwanden, Killian Peier, Dominik Peter
- Ukraina: Vitaliy Kalinichenko, Yevhen Marusiak
informacja własna