Reprezentowany kraj: Słowenia
Data i miejsce urodzenia: 20.04.1996 r. (Lublana, Słowenia)
Wzrost: 175 cm
Waga: 59 kg
Trenerzy (chronologicznie): Gorazd Pogorelčnik i Anže Obreza, Gorazd Bertoncelj, Goran Janus, Jani Grilc, Gorazd Bertoncelj, Robert Hrgota
Klub: SSK Mengeš
Debiut w zawodach międzynarodowych (indywidualnie): 02.10.2005 r. – Klagenfurt, Alpe Adria Kinder (21. miejsce)
Debiut w zawodach FIS (ind.): 24.07.2010 r. – Štrbské Pleso, FIS Cup (16. miejsce)
Debiut w Pucharze Świata (ind.): 21.03.2014 r. – Planica (34. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 23.11.2014 r. – Klingenthal (21. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): 24.11.2019 r. – Wisła (2. miejsce)
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): 28.11.2021 r. – Ruka
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 5
Miejsca na podium PŚ (ind.): 29: 5/17/7
Miejsca na podium PŚ (drużynowo): 10: 3/4/3
Miejsca na podium LGP (ind.): 6: 3/1/2
Miejsca na podium LGP (druż.): 2: 0/1/1
Debiut w zawodach FIS (ind.): 24.07.2010 r. – Štrbské Pleso, FIS Cup (16. miejsce)
Debiut w Pucharze Świata (ind.): 21.03.2014 r. – Planica (34. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 23.11.2014 r. – Klingenthal (21. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): 24.11.2019 r. – Wisła (2. miejsce)
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): 28.11.2021 r. – Ruka
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 5
Miejsca na podium PŚ (ind.): 29: 5/17/7
Miejsca na podium PŚ (drużynowo): 10: 3/4/3
Miejsca na podium LGP (ind.): 6: 3/1/2
Miejsca na podium LGP (druż.): 2: 0/1/1
Miejsca na podium PK (ind.): 17: 8/6/3
Miejsca na podium LPK (ind.): 8: 2/3/3
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 3: 2/0/1
Miejsca na podium Alpen Cup (ind.): 10: 5/2/3
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 3: 2/0/1
Miejsca na podium Alpen Cup (ind.): 10: 5/2/3
Rekord życiowy: 244,5 m – Planica (27.03.2022 r. – Puchar Świata)
Osiągnięcia indywidualne:
- Zimowa Igrzyska Olimpijskie:
- 13. miejsce – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata:
- 3. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia normalna)
- 5. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia duża)
- 9. miejsce – Planica 2023 (skocznia normalna)
- 11. miejsce – Planica 2023 (skocznia duża)
- 35. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia duża)
- 36. miejsce – Lahti 2017 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata w lotach:
- 5. miejsce – Vikersund 2022
- 12. miejsce – Tauplitz 2016
- 12. miejsce – Planica 2020
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 9. miejsce – Erzurum 2012
- 11. miejsce – Ałmaty 2015
- 12. miejsce – Val di Fiemme / Predazzo 2014
- 16. miejsce – Rasnov 2016
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży:
- 1. miejsce – Innsbruck / Seefeld 2012
- Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy:
- 2. miejsce – Rasnov 2013
- Puchar Świata (klasyfikacja generalna):
- 3. miejsce – sezon 2022/2023
- 7. miejsce – sezon 2021/2022
- 9. miejsce – sezon 2020/2021
- 15. miejsce – sezon 2019/2020
- 25. miejsce – sezon 2015/2016
- 30. miejsce – sezon 2018/2019
- 33. miejsce – sezon 2016/2017
- 62. miejsce – sezon 2014/2015
- Puchar Świata w lotach (klasyfikacja generalna):
- 3. miejsce – sezon 2022/2023
- 5. miejsce – sezon 2021/2022
- 21. miejsce – sezon 2020/2021
- 27. miejsce – sezon 2019/2020
- 31. miejsce – sezon 2016/2017
- 37. miejsce – sezon 2015/2016
- 37. miejsce – sezon 2018/2019
- Turniej Czterech Skoczni:
- 3. miejsce – 71. TCS 2022/2023
- 16. miejsce – 70. TCS 2021/2022
- 21. miejsce – 68. TCS 2019/2020
- 22. miejsce – 64. TCS 2015/2016
- 23. miejsce – 69. TCS 2020/2021
- 41. miejsce – 67. TCS 2018/2019
- 65. miejsce – 63. TCS 2014/2015
- Turniej Raw Air (RA):
- 3. miejsce – 6. edycja / 2023
- 11. miejsce – 5. edycja / 2022
- 21. miejsce – 4. edycja / 2020
- 30. miejsce – 1. edycja / 2017
- 41. miejsce – 3. edycja / 2019
- 45. miejsce – 2. edycja / 2018
- Turniej Willingen Five / Willingen Six:
- 13. miejsce – 4. edycja / 2021
- 20. miejsce – 3. edycja / 2020
- Turniej Planica 7 (P7):
- 2. miejsce – 5. edycja / 2023
- 5. miejsce – 4. edycja / 2022
- 23. miejsce – 3. edycja / 2021
- 37. miejsce – 2. edycja / 2019
- 53. miejsce – 1. edycja / 2018
- Turniej Titisee-Neustadt Five:
- 9. miejsce – 1. edycja / 2020
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Wisła 2019
- (2) 3. miejsce – Ruka 2019
- (3) 3. miejsce – Engelberg 2020
- (4) 2. miejsce – Innsbruck 2021, TCS
- (5) 2. miejsce – Zakopane 2021
- (6) 2. miejsce – Zakopane 2021
- (7) 2. miejsce – Ruka 2021
- (8) 1. miejsce – Ruka 2021
- (9) 3. miejsce – Zakopane 2022
- (10) 2. miejsce – Titisee-Neustadt 2022
- (11) 2. miejsce – Titisee-Neustadt 2022
- (12) 2. miejsce – Oslo 2022, RA
- (13) 3. miejsce – Planica 2022, loty P7
- (14) 2. miejsce – Wisła 2022
- (15) 1. miejsce – Ruka 2022
- (16) 1. miejsce – Titisee-Neustadt 2022
- (17) 2. miejsce – Titisee-Neustadt 2022
- (18) 1. miejsce – Engelberg 2022
- (19) 3. miejsce – Engelberg 2022
- (20) 2. miejsce – Garmisch-Partenkirchen 2023, TCS
- (21) 3. miejsce – Innsbruck 2023, TCS
- (22) 2. miejsce – Bischofshofen 2023, TCS
- (23) 2. miejsce – Willingen 2023
- (24) 1. miejsce – Oslo 2023, RA
- (25) 2. miejsce – Oslo 2023, RA
- (26) 2. miejsce – Lillehammer 2023, RA
- (27) 3. miejsce – Vikersund 2023, loty RA
- (28) 2. miejsce – Planica 2023, loty P7
- (29) 2. miejsce – Planica 2023, loty P7
- Letnie Grand Prix (klasyfikacja generalna):
- 2. miejsce – 2017
- 5. miejsce – 2022
- 16. miejsce – 2019
- 16. miejsce – 2020
- 32. miejsce – 2015
- 37. miejsce – 2018
- 52. miejsce – 2016
- Letnie Grand Prix (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Hakuba 2017
- (2) 1. miejsce – Czajkowski 2017
- (3) 1. miejsce – Czajkowski 2017
- (4) 1. miejsce – Klingenthal 2019
- (5) 3. miejsce – Wisła 2021
- (6) 2. miejsce – Hinzenbach 2022
- Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 5. miejsce – sezon 2017/2018
- 8. miejsce – sezon 2013/2014
- 9. miejsce – sezon 2014/2015
- 21. miejsce – sezon 2016/2017
- 28. miejsce – sezon 2011/2012
- 46. miejsce – sezon 2018/2019
- 70. miejsce – sezon 2012/2013
- Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 1. miejsce – Bischofshofen 2012
- (2) 1. miejsce – Iron Mountain 2014
- (3) 2. miejsce – Zakopane 2014
- (4) 1. miejsce – Planica 2015
- (5) 2. miejsce – Lahti 2015
- (6) 1. miejsce – Lahti 2015
- (7) 1. miejsce – Garmisch-Partenkirchen 2017
- (8) 2. miejsce – Garmisch-Partenkirchen 2017
- (9) 3. miejsce – Sapporo 2017
- (10) 2. miejsce – Sapporo 2017
- (11) 1. miejsce – Erzurum 2018
- (12) 1. miejsce – Planica 2018
- (13) 1. miejsce – Planica 2018
- (14) 2. miejsce – Iron Mountain 2018
- (15) 3. miejsce – Brotterode 2018
- (16) 2. miejsce – Klingenthal 2018
- (17) 2. miejsce – Engelberg 2018
- Letni Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 3. miejsce – 2020
- 4. miejsce – 2015
- 6. miejsce – 2014
- 24. miejsce – 2013
- 26. miejsce – 2021
- 59. miejsce – 2018
- 67. miejsce – 2019
- 84. miejsce – 2016
- 98. miejsce – 2011
- Letni Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Lillehammer 2013
- (2) 1. miejsce – Klingenthal 2014
- (3) 2. miejsce – Stams 2014
- (4) 1. miejsce – Trondheim 2014
- (5) 3. miejsce – Kranj 2015
- (6) 2. miejsce – Kuopio 2015
- (7) 3. miejsce – Wisła 2020
- (8) 2. miejsce – Bischofshofen 2021
- FIS Cup (klasyfikacja generalna):
- 25. miejsce – sezon 2011/2012
- 43. miejsce – sezon 2022/2023
- 102. miejsce – sezon 2010/2011
- FIS Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Kranj 2012
- (2) 1. miejsce – Kranj 2012
- (3) 1. miejsce – Kranj 2022
- Alpen Cup (klasyfikacja generalna):
- 1. miejsce – sezon 2011/2012
- 9. miejsce – sezon 2013/2014
- 13. miejsce – sezon 2012/2013
- Alpen Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Kranj 2011
- (2) 1. miejsce – Kranj 2012
- (3) 3. miejsce – Kranj 2012
- (4) 2. miejsce – Kranj 2012
- (5) 1. miejsce – Chaux-Neuve 2012
- (6) 1. miejsce – Chaux-Neuve 2012
- (7) 3. miejsce – Oberstdorf 2012
- (8) 3. miejsce – Oberwiesenthal 2013
- (9) 1. miejsce – Oberwiesenthal 2013
- (10) 1. miejsce – Predazzo 2014
Największe osiągnięcia drużynowe:
- Mistrzostwa Świata:
- 1. miejsce – Planica 2023 (skocznia duża),
- 3. miejsce – Planica 2023 (skocznia normalna, konkurs drużyn mieszanych)
- Mistrzostwa Świata w lotach:
- 1. miejsce – Vikersund 2022
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży:
- 2. miejsce – Innsbruck / Seefeld 2012 (konkurs drużyn mieszanych)
- Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy:
- 1. miejsce – Rasnov 2013
- 2. miejsce – Rasnov 2013 (konkurs drużyn mieszanych)
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Klingenthal 2015
- (2) 3. miejsce – Zakopane 2020
- (3) 2. miejsce – Lahti 2020
- (4) 3. miejsce – Oslo 2020
- (5) 3. miejsce – Wisła 2021
- (6) 1. miejsce – Zakopane 2022
- (7) 1. miejsce – Willingen 2022
- (8) 1. miejsce – Planica 2022, loty P7
- (9) 2. miejsce – Lahti 2023
- (10) 2. miejsce – Planica 2023, loty P7
- Letnie Grand Prix (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Wisła 2019
- (2) 3. miejsce – Klingenthal 2022 (konkurs drużyn mieszanych)