Reprezentowany kraj: Austria
Data i miejsce urodzenia: 27.05.1988 r. (Dornbirn, Austria)
Wzrost: 159 cm
Waga: 46 kg
Trener: Harald Rodlauer
Klub: SK Kehlegg-Vorarlberg
Debiut w zawodach międzynarodowych (indywidualnie): 11.10.1998 r. – Isny (15. miejsce)
Debiut w zawodach FIS (ind.): 12.07.2014 r. – Villach, FIS Cup (13. miejsce)
Debiut w Pucharze Świata (ind.): 05.12.2014 r. – Lillehammer (15. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 05.12.2014 r. – Lillehammer (15. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): 12.12.2015 r. – Niżny Tagił (3. miejsce)
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): 12.01.2020 r. – Sapporo
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 3
Miejsca na podium PŚ (ind.): 13: 3/4/6
Miejsca na podium PŚ (druż.): 6: 2/1/3
Miejsca na podium LGP (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PK (ind.): 1: 0/1/0
Miejsca na podium LPK (ind.): 1: 1/0/0
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 2: 0/1/1
Rekord życiowy: 139,0 m – Lillehammer (12.03.2019 r. – PŚ)
Osiągnięcia indywidualne:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 20. miejsce – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata:
- 5. miejsce – Seefeld 2019 (skocznia normalna)
- 8. miejsce – Falun 2015 (skocznia normalna)
- 32. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia normalna0
- Puchar Świata (klasyfikacja generalna):
- 3. miejsce – sezon 2019/2020
- 6. miejsce – sezon 2018/2019
- 7. miejsce – sezon 2014/2015
- 15. miejsce – sezon 2015/2016
- 15. miejsce – sezon 2021/2022
- 27. miejsce – sezon 2020/2021
- 43. miejsce – sezon 2017/2018
- 60. miejsce – sezon 2016/2017
- Turniej Lillehammer Triple:
- 7. miejsce – 2. edycja / 2018
- Turniej Raw Air (RA):
- 3. miejsce – 2. edycja / 2020
- 5. miejsce – 1. edycja / 2019
- 16. miejsce – 3. edycja / 2022
- Russian Tour Blue Bird (RTBB):
- 9. miejsce – 1. edycja / 2019
- Turniej Sylwestrowy:
- 9. miejsce – 1. edycja, 2021/2022
- Turniej Alpenkrone / Korona Alp:
- 38. miejsce – 1. edycja, 2021/2022
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Niżny Tagił 2015
- (2) 3. miejsce – Lillehammer 2019, RA
- (3) 3. miejsce – Trondheim 2019, RA
- (4) 2. miejsce – Lillehammer 2019
- (5) 3. miejsce – Sapporo 2020
- (6) 1. miejsce – Sapporo 2020
- (7) 1. miejsce – Zao 2020
- (8) 1. miejsce – Zao 2020
- (9) 3. miejsce – Rasnov 2020
- (10) 2. miejsce – Rasnov 2020
- (11) 3. miejsce – Hinzenbach 2020
- (12) 2. miejsce – Hinzenbach 2020
- (13) 2. miejsce – Ljubno 2020
- Letnie Grand Prix (klasyfikacja generalna):
- 10. miejsce – 2021
- 23. miejsce – 2015
- 26. miejsce – 2018
- 29. miejsce – 2016
- Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 5. miejsce – sezon 2014/2015
- 12. miejsce – sezon 2017/2018
- Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Notodden 2014
- Letni Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 5. miejsce – 2019
- Letni Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 1. miejsce – Stams 2019
- FIS Cup (klasyfikacja generalna):
- 12. miejsce – sezon 2017/2018
- 27. miejsce – sezon 2014/2015
- 64. miejsce – sezon 2018/2019
Największe osiągnięcia drużynowe:
- Mistrzostwa Świata:
- 2. miejsce – Seefeld 2019 (skocznia normalna)
- 2. miejsce – Seefeld 2019 (konkurs drużyn mieszanych, skocznia normalna)
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Zao 2019
- (2) 3. miejsce – Ljubno 2019
- (3) 1. miejsce – Zao 2020
- (4) 1. miejsce – Ljubno 2020
- (5) 3. miejsce – Rasnov 2021 (konkurs drużyn mieszanych)
- (6) 3. miejsce – Willingen 2022 (konkurs drużyn mieszanych)