Reprezentowany kraj: Czechy
Data i miejsce urodzenia: 11.03.1978 r. (Jablonec nad Nysą, Czechosłowacja)
Wzrost: 177 cm
Waga: 63 kg
Trenerzy (chronologicznie): Pavel Ploc, Pavel Fízek, David Jiroutek, Pavel Mikeska, Ján Tánczos, Vasja Bajc, Richard Schallert
Klub: Dukla Liberec
Debiut w zawodach FIS (ind.): 07.01.1995 r. – Planica, Puchar Kontynentalny (33. miejsce)
Debiut w PŚ (ind.): 10.02.1996 r. – Tauplitz / Bad Mitterndorf, loty (42. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 11.02.1996 r. – Tauplitz / Bad Mitterndorf, loty (30. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): –
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): –
Najwyższe miejsce w PŚ (ind.): 7. miejsce – Zakopane (18.12.1999 r.)
Ostatnie zawody FIS: 04.03.2007 r. – Trondheim, Puchar Kontynentalny (49. miejsce)
Zakończenie kariery: 20.03.2007 r. – Harrachov, Mistrzostwa Czech (11. miejsce)
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 0
Miejsca na podium PŚ (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PŚ (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 0: 0/0/0
Zakończenie kariery: 20.03.2007 r. – Harrachov, Mistrzostwa Czech (11. miejsce)
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 0
Miejsca na podium PŚ (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PŚ (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PK (ind.): 2: 0/2/0
Miejsca na podium LPK (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 1: 0/0/1
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 1: 0/0/1
Rekord życiowy: 199,0 m – Harrachov (1996 r.)
Osiągnięcia indywidualne:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 8. miejsce – Nagano / Hakuba 1998 (skocznia duża)
- 11. miejsce – Nagano / Hakuba 1998 (skocznia normalna)
- 50. miejsce – Salt Lake City / Park City (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata:
- 31. miejsce – Ramsau 1999 (skocznia normalna)
- 31. miejsce – Lathi 2001 (skocznia duża)
- 34. miejsce – Ramsau / Bischofshofen 1999 (skocznia duża)
- 37. miejsce – Lathi 2001 (skocznia normalna)
- 39. miejsce – Val di Fiemme / Predazzo 2014 (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata w lotach:
- 32. miejsce – Vikersund 2000
- 35. miejsce – Tauplitz / Bad Mitterndorf 1996
- 35. miejsce – Oberstdorf 1998
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 33. miejsce – Asiago 1996
- Puchar Świata (klasyfikacja generalna):
- 27. miejsce – sezon 1999/2000
- 44. miejsce – sezon 1997/1998
- 49. miejsce – sezon 1998/1999
- 53. miejsce – sezon 1996/1997
- 57. miejsce – sezon 2001/2002
- 75. miejsce – sezon 1995/1996
- 81. miejsce – sezon 2000/2001
- Puchar Świata w lotach (klasyfikacja generalna):
- 33. miejsce – sezon 1995/1996
- Turniej Czterech Skoczni:
- 12. miejsce – 48. TCS 1999/2000
- 29. miejsce – 46. TCS 1997/1998
- 51. miejsce – 45. TCS 1996/1997
- 51. miejsce – 50. TCS 2001/2002
- 55. miejsce – 47. TCS 1998/1999
- 60. miejsce – 49. TCS 2000/2001
- Turniej Nordycki:
- 36. miejsce – 4. edycja / 2000
- Letnie Grand Prix (klasyfikacja generalna):
- 23. miejsce – 2000
- 31. miejsce – 1999
- 36. miejsce – 1998
- 48. miejsce – 1996
- 57. miejsce – 2001
- Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 34. miejsce – sezon 2000/2001
- 56. miejsce – sezon 2005/2006
- 81. miejsce – sezon 1996/1997
- 84. miejsce – sezon 2001/2002
- 88. miejsce – sezon 2003/2004
- 139. miejsce – sezon 2002/2003
- 146. miejsce – sezon 1995/1996
- 152. miejsce – sezon 2004/2005
- 156. miejsce – sezon 1997/1998
- 157. miejsce – sezon 1999/2000
- 160. miejsce – sezon 1994/1995
- 161. miejsce – sezon 1998/1999
- Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Lauscha 2001
- (2) 2. miejsce – Harrachov 2001
- Letni Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 22. miejsce – 2004
- 25. miejsce – 2005
- 106. miejsce – 2002
- FIS Cup (klasyfikacja generalna):
- 42. miejsce – sezon 2005/2006
- FIS Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Harrachov 2006
Kariera trenerska:
- 2016 – 2019 – asystent trenera polskiej kadry A, Stefana Horngachera
- 2019 – … – trener polskiej kadry narodowej
Największe sukcesy trenerskie (reprezentacja Polski):
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 3. miejsce, Dawid Kubacki – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata:
- 1. miejsce, Piotr Żyła – Oberstdorf 2021 (skocznia normalna)
- 3. miejsce, Polska – Oberstdorf 2021 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata w lotach:
- 3. miejsce, Polska – Planica 2020
- Puchar Świata:
- 3. miejsce, Kamil Stoch – sezon 2020/2021
- Puchar Świata w lotach:
- 3. miejsce, Piotr Żyła – sezon 2019/2020
- Puchar Narodów:
- 2. miejsce, Polska – sezon 2020/2021
- Turniej Czterech Skoczni:
- 1. miejsce, Dawid Kubacki – 68. TCS 2019/2020
- 1. miejsce, Kamil Stoch – 69. TCS 2020/2021
- 3. miejsce, Dawid Kubacki – 69. TCS 2020/2021
- Turniej Raw Air:
- 1. miejsce, Kamil Stoch – 4. edycja / 2020
- Turniej Titisee-Neustadt Five:
- 2. miejsce, Dawid Kubacki – 1. edycja / 2020
- Letnie Grand Prix:
- 1. miejsce, Dawid Kubacki – 2019
- 1. miejsce, Dawid Kubacki – 2020